Caddebostan'da şenlik var - BasketFaul.com

Caddebostan'da şenlik var

27-08-12 10:50

 

 

Caddebostan Sahili’nde 1-2 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan FIBA 3x3 Dünya Turu’nun İstanbul ayağı, Manga konseri ve özel performanslarla renklenecek.

1-2 Eylül 2012 tarihlerinde Caddebostan Sahili'nde organize edilecek ve 15 takımın mücadele edeceği FIBA 3x3 Dünya Turu 2012'nin Türkiye ayağında basketbolseverler, 3x3 heyecanının yanı sıra smaç ve şut yarışmalarıyla keyifli dakikalar yaşayacaklar.

Basketbolla birlikte müzik ve özel şovların da iç içe olacağı Caddebostan Sahili’ndeki turnuvada, 1 Eylül saat 17:00’de Manga, sevilen şarkılarıyla basketbolseverlerle beraber olacak. Ayrıca her iki günde de DJ XXXL'in performansları, graffiti sanatçısı Gölge'nin turnuva sırasında yapacağı eser, Ünlüler Maçı ve Carnaval Turco'nun gösterileri Mustafa Özben'in sunumuyla turnuvaya renk katacak.

 

A Grubu
B Grubu
C Grubu
Voronezh (Rusya)
Istanbul East (Türkiye)
Istanbul West (Türkiye)
Tallinn (Estonya)
Vilnius (Litvanya)
Kharkov (Ukrayna)
Plovdiv (Bulgaristan)
Serbian Quest (Sırbistan)
Mragowo (Polonya)
Tunisian Quest (Tunus)
Amman (Ürdün)
Petra (Ürdün)
Bratislava (Slovakya)
Bucharest (Romanya)
Ashgabat (Türkmenistan)

Turnuvanın programı ise şöyle;

1. GÜN
Saat/Saha
1. Saha 2. Saha
11.30
11.55
Tallinn – Bratislava Vilnius- Bucharest
12.15
Amman - Serbia Quest Winners Tunisian Quest Winners- Plovdiv
12.35
Kharkov - Ashgabat Petra - Mragowo
12.55
Voronezh- Tunisian Quest Winners Istanbul East - Amman
13.30
DJ XXXL (DJ Battle)
13.55
Smaç Yarışması Elemesi I
14.15
Smaç Yarışması Elemesi II
14.50
Ünlüler Maçı
15.25
Istanbul West- Petra Plovdiv- Tallinn
15.45
Serbia Quest Winners- Vilnius Mragowo - Kharkov
16.05
Bratislava- Plovdiv Tallinn- Voronezh
16.25
Ashgabat- Mragowo Bucharest- Serbia Quest Winners
17.00
Manga Konseri
18.00
Vilnius- Istanbul East Kharkov - Istanbul West
18.20
Tunisian Quest Winners- Tallinn Voronezh - Bratislava
18.40
Petra- Kharkov Amman- Vilnius
19.00
Istanbul East- Bucharest Istanbul West- Ashgabat


2. GÜN
Saat/Saha
1. Saha 2. Saha
11.30
DAY 2 INTRO
11.45
Plovdiv – Voronezh Serbia Quest Winners - Istanbul East
12.05
Mragowo- Istanbul West Bratislava- Tunisian Quest Winners
12.25
Bucharest- Amman Ashgabat- Petra
12.55
Carnaval Turco Show
13.15
Samsung Şut Yarışması Elm. I Samsung Şut Yarışması Elm. II
13.40
Çeyrek Final 1- A1 - B3 (veya C3) Çeyrek Final 2- B2 - C2
14.10
Çeyrek Final 3-B1 - A3 (veya C3) Çeyrek Final 4- C1 - A2
14.40
Samsung Şut Yarışması Finali
15.00
Yarı Final 1 (ÇF1 - ÇF2 Kazananı)
15.30
Yarı Final 2 (ÇF3 - ÇF4 Kazananı)
16.00
Carnaval Turco Show
16.20
Smaç Yarışması Finali
16.50
Final Maçı

Yorumlar Okunma: 3947