Taştimur'dan taraftara ve yardımcısı Çavuşoğlu'na teşekkür

01-04-13 14:02

 

 

 
Olin Edirne Antrenörü Gökhan Taştimur, Erdemir galibiyetinden dolayı taraftara ve yardımcısı Zafer Çavuşoğlu'na teşekkür etti.

Maçtan önceki hafta geçirdiği kaza ve hastalık nedeniyle takımla beraber olamadığını ve direkt maça gittiğini belirten Taştimur şunları söyledi:

"Soyunma odasındaki maç konuşmasına kadar haftayı hastanede ve evde geçirdim. Yardımcım Zafer Çavuşoğlu takımı Erdemir maçına mükemmel hazırlamış. Hava atışı öncesinde bütün salon ayağa kalkarak takıma olan sevgisini gösterdi. O kadar iyi oynadık ki, bana oturduğum yerden takımı alkışlamak düştü. Zaten hastalığım nedeniyle ayağa kalkacak gücüm de yoktu.

Yaptığımız çok iyi savunma galibiyetimizin anahtarı oldu. Erdemir'i düzensiz hücuma zorlamamız sonucu onları savunmalarında az adamla yakalayıp ikiye bir, üçe iki hücumlarla kolay sayılar attık. Set hücumunda uzunlarımızın da iyi oynaması atıcılarımızı rahatlattı. Oyuncularımızı bu çok önemli galibiyetten dolayı kutluyorum. Tabii ki önümüzde kazanmamız gereken başka maçlar var. "

TAŞTİMUR'UN GEÇİRDİĞİ KAZA
Olin Edirne Antrenörü Gökhan Taştimur geçen hafta Salı günü benzin almak için gittiği istasyonda kaygan zemine basıp düştü ve kafasını yere vurdu. Bayılan Taştimur için çağrılan ambülanstaki hastabakıcı da aynı şekilde düştü. Taitimur hastanede iki gün gözlem altında tutuldu. 
 

 

Yorumlar Okunma: 2119