İşte EBBL'ye katılacak takımlar

13-09-13 20:45

 

Bu sezon EBBL'ye 82 takım başvurdu.

İlk sırayı 10 ile İzmir alırken,  İstanbul'dan 9, Ankara'dan 8, Kayseri 5, Bursa'dan ise 2 takım EBBL'de oynayacak.

EBBL Lig Kurulu ve kura çekimi 25 Eylül 2013 tarihinde saat 11:00’de Ankara Spor Salonu’nda yapılacak.  

 

1 ADANASPOR ADANA
2 AFYON BLD GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AFYON
3 68 AKSARAY BELEDİYESİ AKSARAY
4 ASE ANADOLU BASKET ANKARA 
5 ATLANTİK SPOR KULÜBÜ ANKARA 
6 CELAL AYDIN KOLEJİ ANKARA 
7 DORUK GÜNEŞ SPOR KULÜBÜ ANKARA 
8 GENÇ KOLEJLİLER BASKETBOL KULÜBÜ ANKARA 
9 ORMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ ANKARA 
10 TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ ANKARA 
11 YÜCETEPE SPOR KULÜBÜ ANKARA 
12 KEPEZ BLD SPOR KULÜBÜ ANTALYA
13 AYDINSPOR 1923 KULÜBÜ AYDIN
14 ÇİNE MADRAN SPOR AYDIN
15 EDREMİT KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ BALIKESİR
16 BATMAN EĞİTİM SPOR KULÜBÜ BATMAN
17 BATMAN PETROL SPOR KULÜBÜ BATMAN
18 BİLECİK BELEDİYESİ BİLECİK
19 GENÇLİK VE SPOR MÜD. AMATÖR SPOR KULÜBÜ BİTLİS
20 BOLUSPOR BOLU
21 GÜCÜMSPOR BURSA
22 İNEGÖL ÇARŞISPOR BURSA
23 MG SPOR BURSA
24 ÇANKIRI DEMİRSPOR KULÜBÜ ÇANKIRI 
25 BAĞLAR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DİYARBAKIR 
26 DİYARBAKIR BŞB SPOR KULÜBÜ DİYARBAKIR 
27 DÜZCE BLD GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DÜZCE
28 TRAKYA ÜNİVERSİTESİ MERİÇ SPOR KULÜBÜ EDİRNE
29 ELAZIĞSPOR ELAZIĞ
30 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ESKİŞEHİR
31 ZİRVE ÜNİVERSİTESİ GAZİANTEP
32 BULANCAK KARADENİZ SPOR KULÜBÜ GİRESUN
33 HAKKARİ GENÇLER GÜCÜ SPOR KULÜBÜ HAKKARİ 
34 HOMEND ANTAKYA BLD SPOR KULÜBÜ HATAY
35 BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ İSTANBUL
36 BEYKOZ SPOR KULÜBÜ İSTANBUL
37 FMV IŞIK İSTANBUL
38 İSTANBULSPOR İSTANBUL
39 PERTEVNİYAL LİSESİ İSTANBUL
40 TENİS ESKRİM DAĞCILIK İSTANBUL
41 UPS SPOR İSTANBUL
42 YEŞİLYURT SPOR KULÜBÜ İSTANBUL
43 YILDIRIMSPOR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İSTANBUL
44 ALTAY İZMİR
45 BAYRAKLI BELEDİYESİ İZMİR
46 BORNOVA BELEDİYESİ İZMİR
47 BOSTANLISPOR İZMİR
48 GEDİZ ÜNİVERSİTESİ İZMİR
49 İZMİR BŞB SPOR KULÜBÜ İZMİR
50 ÖZEL BİLGİ İLKÖĞRETİM OKULU İZMİR
51 PETKİM SPOR KULÜBÜ İZMİR
52 TİRE BELEDİYESİ İZMİR
53 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR
54 KAHRAMANMARAŞ BŞ.BLD.SP.KL. K. MARAŞ
55 RABİA ARIKAN K. MARAŞ
56 KARDEMİR KARABÜK KARABÜK
57 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZM. SPOR KASTAMONU
58 ATLAS SPOR KULÜBÜ KAYSERİ 
59 KAYSERİ MELİKGAZİ BLD SPOR KULÜBÜ KAYSERİ 
60 KILIÇASLAN KOLEJİ KAYSERİ 
61 MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ KAYSERİ 
62 ÜNİVERSİTELİLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KAYSERİ 
63 ÇAYIROVA SPOR KULÜBÜ KOCAELİ 
64 MEVLANA ÜNİVERSİTESİ KONYA
65 SELÇUKLU BELEDİYESİ KONYA
66 KÜTAHYA BLD. KÜTAHYA
67 BİN-NUR SPOR KULÜBÜ MARDİN
68 MARDİN İDMAN YURDU MARDİN
69 AŞUT MERSİN SPOR KULÜBÜ MERSİN
70 MESKİSPOR MERSİN
71 BODRUM BLD.BODRUMSPOR MUĞLA
72 MUĞLAORMANSPOR MUĞLA
73 NİĞDE GÜCÜ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ NİĞDE
74 SAKARYA BŞB. SAKARYA
75 GENÇ BAŞARI SPOR KULÜBÜ SAMSUN 
76 ŞANLIURFASPOR ŞANLIURFA
77 ÇORLU BELEDİYESİ TEKİRDAĞ
78 ÇORLU ŞİFA TRAKYA GÜCÜ TEKİRDAĞ
79 YENİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ TOKAT
80 ZİLESPOR TOKAT
81 YALOVA BELEDİYESİ YALOVA
82 FAST BREAK SPOR KULÜBÜ KKTC

Yorumlar Okunma: 4094