Simay Karaman BGD'de kaldı - BasketFaul.com

Simay Karaman BGD'de kaldı

02-06-15 10:41

 

Basketbolu Geliştirenler Derneği’nin geçtiğimiz sezon Orduspor’dan transfer ettiği ve BGD’nin namağlup şampiyon olmasında büyük katkı yapan Simay Karaman, yuvada kaldı.
 
BGD’nin oynadığı 31 maçın tümünü kazanarak, şampiyon olduğunu hatırlatan BGD İcra Kurulu Üyesi Osman Baydar, “Önümüzdeki sezon BGD’nin Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde de üst sıralar için mücadele etmesi hedefimiz doğrultusunda, maddi ve manevi tüm desteğimizi vereceğiz. Antrenörümüz Erdal Yeğin’in verdiği listeye göre genç ve enerjik oyuncuları kadromuza dahil etmeye devam ediyoruz. Bunların başında Simay Karaman geliyor. Simay Karaman’ın yeni sezonda da kulübümüze büyük katkı sağlayacağına ve A Kadın Milli Takımı’nın değişmez oyuncusu olacağına inanıyorum” şeklinde konuştu. 
 
BGD’de geçtiğimiz sezon oluşturulan aile ortamının şampiyonluk getirdiğini söyleyen Simay Karaman, “2015-2016 sezonunda da BGD’de bulunmaktan son derece mutluyum. Yeni sezonda BGD formasını giymek için, şimdiden sabırsızlanıyorum” şeklinde ifade kullandı.

Yorumlar Okunma: 1954