Mart ayında doğanlar.. - BasketFaul.com

Mart ayında doğanlar..

31-03-18 23:59

 

Yeni yaşınızda,  ümitlerinizin, hayallerinizin ve tutkularınızın gerçekleşmesi dileğiyle mutluluklar dileriz… basketfaul
 

 

 

GÜN

KİM

NEREDE

DOĞDU

01 Mart

Deniz Çatalbaş

İstanbul

1995

03 Mart

Ayşe Cora

İstanbul

1993

07 Mart

Özge Kavurmacıoğlu

Kocaeli

1993

08 Mart

Deniz Çolakoğlu

Gaziosmanpaşa

1987

08 Mart

Büşra Akbaş

Mersin

1995

09 Mart

Erika de Souza

Rio De Janeiro/Brezilya

1982

10 Mart

Gizem Yavuz

Yalova

1988

10 Mart

Merve Aydın

Mersin

1994

11 Mart

Simay Karaman

İstanbul

1991

18 Mart

Neslihan Demir

Asarcık

1999

25 Mart

Ebru Hay

Samsun

1996

26 Mart

Esra Erden Atacan

İstanbul

1984

28 Mart

Melisa Korkmaz

İzmit

1997

29 Mart

Megan Elizabeth Leuzinger

ABD

1987

30 Mart

Gülsun Eşit

Seyhan/Adana

1998

 

GÜN
KİM
DOĞDU
01 Mart
Haluk Güvençoğlu
1964
02 Mart
Cem Beşiroğlu
1971
02 Mart
Ayberk Alen
1990
03 Mart
Kartal Önel
1973
03 Mart
Osman Yağcı
1982
05 Mart
Sedat Özyer
1971
06 Mart
Oktay Mahmuti
1968
06 Mart
Erdem Bilmen
1978
08 Mart
Erdinç Aydın
1980
09 Mart
Olcay Orak
1974
09 Mart
Erdi Özten
*
09 Mart
Zeljko Obradovic
1960
11 Mart
Abdullah Vardar
1983
13 Mart
Adem Salıcı
1976
13 Mart
Engin Gençoğlu
1980
16 Mart
Atilla Keskin
*
16 Mart
Serdar Çağlan
1973
16 Mart
Levent Türknas
*
17 Mart
Altar Tunçkol
1970
18 Mart
Hurşit Baytok
1951
18 Mart
Cem Akdağ
1956
19 Mart
Murat Didin
1955
20 Mart
Cem Gökce
1954
21 Mart
Gürkan Zeroğlu
1966
22 Mart
Ali Uruk
1981
25 Mart
Meryem Keleşoğlu
*
26 Mart
Aycan Şarlı
1978
27 Mart
Ali Kavaklıoğlu
1956
28 Mart
Alper Yılmaz
1975
31 Mart
Murat Özyer
1966

GÜN
KİM
NEREDE
DOĞDU
01 Mart
Erden Eryüz
İstanbul
1980
01 Mart
Fırat Aydemir
Bursa
1980
03 Mart
Mesut Ademoğlu
İstanbul
1982
03 Mart
Erdi Gülaslan
Kocaeli
1994
04 Mart
Nikolay Pastal
Aşkabat
1983
04 Mart
Ahmet Duverioğlu
İstanbul
1993
05 Mart
Uğur Dokuyan
Mecitözü/Çorum
1993
07 Mart
Yiğitcan Turna
Manyas/Balıkesir
1987
08 Mart
Çağdaş Erdoğan
İzmir
1988
09 Mart
Umur Peten
Ankara
1988
13 Mart
Erkan Veyseloğlu
Münih/Almanya
1983
15 Mart
M. Şahin Ekmen
Samsun
1989
16 Mart
Sertay Gürsu
İstanbul
1987
17 Mart
Mert Eken
İzmir
1987
18 Mart
Zafer Sezer Alp
Bursa
1994
18 Mart
Kaloyan Ivanov
Varna/Bulgaristan
1986
18 Mart
Dejan Ivanov
Varna/Bulgaristan
1986
20 Mart
Marcus Denmon
Kansas/Missouri/ABD
1990
23 Mart
Buğrahan Tuncer
İstanbul
1993
26 Mart
Barış Hersek
Kırklareli
1988
27 Mart
Tolga Geçim
Adana
1996
27 Mart
Joshua Selby
Baltimore/Maryland/ABD
1991
31 Mart
Onuralp Bitim
İstanbul
1999

 

GÜN
KİM
Mart
01 Mart
Cengizhan Soylu
1971
Teknik Gözlemci
01 Mart
Mert Elma
1974
Teknik Gözlemci
02 Mart
Cem Dilsizoğlu
1981
Teknik Gözlemci
03 Mart
Tahsin Kuzu
1983
Ankara Bölgesi
03 Mart
Melih Yanardağ
1987
Çanakkale Bölgesi
03 Mart
Ensar Murat Giçi
1992
Konya Bölgesi
05 Mart
Emin Moğulkoç
1970
İstanbul Bölgesi
08 Mart
Ahmet Öztürk
1977
Teknik Gözlemci
08 Mart
Faruk Kanışmak
1988
Hakkari Bölgesi
09 Mart
Ümit Şimşek
1990
Bursa Bölgesi
09 Mart
Naime Kargı Kırklar
1987
Elazığ Bölgesi
09 Mart
Mehmet Batıkan Teker
1988
Kırşehir Bölgesi
12 Mart
Ergin Sarı
1982
Antalya Bölgesi
13 Mart
Varol Çorapçıgil
1960
Teknik Gözlemci
13 Mart
Mehmet Bozdağ
1989
Teknik Gözlemci
13 Mart
Koray Öksüz
1981
Teknik Gözlemci
13 Mart
Murat Kartal
1980
Teknik Gözlemci
14 Mart
Mustafa Fırat
1977
Teknik Gözlemci
15 Mart
Erkan Kuyumcu
1978
Teknik Gözlemci
15 Mart
Fatih Bozkurt
1992
Elazığ Bölgesi
15 Mart
Burak Durmuş
1994
Uşak Bölgesi
15 Mart
Furkan Ozan Çöven
1992
Manisa Bölgesi
15 Mart
Muzaffer Vardarlı
1989
İstanbul Bölgesi
16 Mart
Yücel Balcı
1986
Teknik Gözlemci
16 Mart
Fatih Güler
1981
Sakarya Bölgesi
18 Mart
Can Mavisu
1992
Sakarya Bölgesi
18 Mart
Haldun Çoban
1992
Konya Bölgesi
20 Mart
Filiz Öget
1964
Teknik Gözlemci
20 Mart
Buğra Çağatay Savaş
1991
Erzurum Bölgesi
21 Mart
Bülent Özgirgin
1964
Teknik Gözlemci
21 Mart
Arman Çiçekli
1992
Ankara Bölgesi
21 Mart
Çiğdem Özyürek
1985
Teknik Gözlemci
22 Mart
Yaşar Arığtekin
1986
Teknik Gözlemci
23 Mart
Altan Renksoy
1965
Teknik Gözlemci
26 Mart
Egemen Ercan
1984
Ankara Bölgesi
26 Mart
Mustafa Albayrak
1989
Samsun Bölgesi
26 Mart
Nejat Yeniatakan
1951
Teknik Gözlemci
28 Mart
İlker Tüzel Özçelik
1977
Teknik Gözlemci
29 Mart
Okan Kandıran
1973
Teknik Gözlemci
29 Mart
Mahmut Tezcan
1989
İstanbul Bölgesi
30 Mart
Zeynep Funda Aşık
1984
Gaziantep Bölgesi
30 Mart
Talat Mustafa Özdemir
1990
İstanbul Bölgesi
30 Mart
Ersel Büyükkara
1994
Kilis Bölgesi

 

 

 

Yorumlar Okunma: 8189