Eylül ayında doğanlar..

30-09-17 23:59

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun...

basketfaul
 
 

GÜN
KİM
NEREDE
DOĞDU
01 Eylül
Aslı İnceer
Adana
1984
01 Eylül
Melike Yalçınkaya Bingül
Hatay
1993
01 Eylül
Iva Perovanovic
Karadağ
1983
02 Eylül
Katsiaryna Snytsina
Öskemen/Kazakistan
1985
03 Eylül
Anna Vajda
Budapeşte/Macaristan
1984
05 Eylül
İlayda Güner
İstanbul
1999
07 Eylül
Yasemen Saylar Kaya
İstanbul
1990
07 Eylül
Huriye Cambazoğlu
KKTC
1989
08 Eylül
Didem Nakaş
İstanbul
1994
10 Eylül
Angel McCoughtry
Maryland/ABD
1986
11 Eylül
Lara Sanders
Nürnberg (Almanya)
1986
12 Eylül
Derin Yaya
Ankara
1997
13 Eylül
Petra Kulichova
Çek Cumhuriyeti
1984
14 Eylül
İlknur Yıldızhan
Mersin
1996
20 Eylül
Tiffany Hayes
Louisiana/ABD
1989
20 Eylül
Gizem Sezer
İstanbul
1994
20 Eylül
Yaren Uslular
Seyhan
1997
21 Eylül
Courtney Lynne Paris
San Jose/California
1987
21 Eylül
Bircan Gökdemir
Çorlu
1991
22 Eylül
Belgin Onbaşı
Filibe/Bulgaristan
1982
24 Eylül
Ayşe Dilek Akıncı
Sarıkamış
1982
26 Eylül
Luca Ivankovic
Hırvatistan
1987
26 Eylül
Aylin Korkmaz
İstanbul
1986
27 Eylül
LaTanya Chantella White
ABD
1982
28 Eylül
Bahar Çağlar
İzmir
1988
28 Eylül
Gizem Başaran
İstanbul
1992
29 Eylül
Özge Bilgin
Kayseri
1994
30 Eylül
Gizem Kazali
İzmir
1992

 

GÜN
KİM
DOĞDU
03 Eylül
Cem Çağal
1962
07 Eylül
Tufan Sabah
1979
08 Eylül
Levent Günenme
1969
08 Eylül
Dimitrios Itoudis
1970
09 Eylül
Ozan Havuzlu
1979
13 Eylül
Nehir Berk
1991
15 Eylül
Mehmet Baturalp
1936
16 Eylül
Bekir Eken
1972
16 Eylül
Caner Arda Aydın
*
17 Eylül
Yalçın Granit
1932
17 Eylül
Merih Çakıroğlu
1958
17 Eylül
Erkan Metin
1973
17 Eylül
Halil Atlı
*
18 Eylül
Furkan Sağlık
*
19 Eylül
Varol Yakacılar
1970
21 Eylül
Fehmi Sadıkoğlu
1945
21 Eylül
Cihansever Yeşildağ
1956
22 Eylül
Behçet Üner
1960
26 Eylül
Hasan Sebest
1983
27 Eylül
Hasan Arat
1959
29 Eylül
Ahmet Altıparmak
1959
29 Eylül
Halil Demirbilek
1983
30 Eylül
Fatma Akdut
1983

GÜN
KİM
NEREDE
DOĞDU
01 Eylül
Tutku Açık
Diyarbakır
1980
01 Eylül
Ricky Hickman
ABD
1985
02 Eylül
Ege Arar
Adana
1996
02 Eylül
Anthony Tucker
Washington/ABD
1989
04 Eylül
Alper Saruhan
Ankara
1982
04 Eylül
Tyler Smith
Tennessee/Abd
1986
04 Eylül
Ben McCauley
Pensilvanya
1986
05 Eylül
Bora Can Işık
Ankara
1998
05 Eylül
Faik Can Nurkan
Fatih
1991
06 Eylül
Emir Preldzıc
Zenica/Bosna Hersek
1987
06 Eylül
Ben Mccauley
Pennsylvania/ABD
1986
06 Eylül
Mehmet Şanlı
İzmir
1995
07 Eylül
Gökhan Yazıcıoğlu
Ankara
1990
08 Eylül
Mustafa Erdoğan
İzmir
1993
08 Eylül
Sercan Ergin
İstanbul
1983
08 Eylül
Derrick Brown
Kaliforniya
1987
09 Eylül
Dairis Bertans
Valmiera/Letonya
1989
10 Eylül
Ricardo Ledo
Providence/ABD
1992
10 Eylül
İlker Kani
Antalya
1993
12 Eylül
Jure Balazıc
Slovenya
1980
13 Eylül
Kadir Bayram
Bursa
1996
13 Eylül
Miha Zupan
Kranj/Slovenya
1982
14 Eylül
Gasper Vidmar
Ljubljana/Slovenya
1987
14 Eylül
Ayberk Güleryüz
İstanbul
1995
15 Eylül
Jayson Granger
Montevideo/Uruguay
1989
16 Eylül
Cemal Nalga
İzmir
1987
16 Eylül
Doğan Deniz Yiğit
İstanbul
1989
16 Eylül
Deon Thompson
Kaliforniya/ABD
1988
18 Eylül
Gökhan Şirin
İstanbul
1990
19 Eylül
Jr Bremer
Bosna Hersek
1980
22 Eylül
Ogün Sevinç
İstanbul
1988
22 Eylül
Ahmet İlker Tunalı
İstanbul
1992
25 Eylül
Egemen Güven
Türkiye
1996
25 Eylül
Ufuk Gürgen
Bandırma
1977
25 Eylül
Vladımır Stımac
Belgrad
1987
27 Eylül
Cenk Şekeroğlu
İzmir
1991
28 Eylül
Cem Bozok
İzmir
1991
29 Eylül
Caner Ercan
İstanbul
1986
30 Eylül
Earl Colloway
ABD
1983

 

GÜN
KİM
DOĞDU
01 Eylül
Emir Can Özkan
1992
Samsun Bölgesi
01 Eylül
Alparslan Kara
1960
Teknik Gözlemci
03 Eylül
Gizem Civan
1990
Ankara Bölgesi
03 Eylül
Resul Uğurlu
1989
Şırnak Bölgesi
05 Eylül
Özkan Talo
1983
Bursa Bölgesi
06 Eylül
İzel Deniz Pehlivan
1992
Ankara Bölgesi
06 Eylül
Muhammed Murat Zafer
1993
İstanbul Bölgesi
06 Eylül
Cem Cengiz
1974
Teknik Gözlemci
07 Eylül
Atif Al
1973
Teknik Gözlemci
09 Eylül
Metin Aksoyak
1981
Kırşehir Bölgesi
09 Eylül
Mehmet Akif Karagöz
1970
Teknik Gözlemci
10 Eylül
Vedat Durgut
1986
Teknik Gözlemci
10 Eylül
Murat Kasımoğlu
1981
Teknik Gözlemci
11 Eylül
Samet Biner
1994
Gaziantep Bölgesi
11 Eylül
İbrahim Emre Aydemir
1979
Teknik Gözlemci
12 Eylül
Tayfun Topateş
1978
Teknik Gözlemci
15 Eylül
Alper Tuğrul Ünlütürk
1988
Ankara Bölgesi
15 Eylül
Halil Erkoç
1984
Adana Bölgesi
15 Eylül
Nami Mutlu
1961
Teknik Gözlemci
16 Eylül
Niyazi Alişan
1970
Teknik Gözlemci
18 Eylül
Ayşe Nur Yazıcıoğlu
1980
Çanakkale Bölgesi
19 Eylül
Ahmet Özkan
1974
Teknik Gözlemci
20 Eylül
Ahmet Basri Yıldız
1985
Kocaeli Bölgesi
21 Eylül
Duhan Köyiçi
1992
Zonguldak Bölgesi
21 Eylül
Görkem Üçkılınç
1990
Balıkesir Bölgesi
22 Eylül
Tugay Yazgan
1970
Teknik Gözlemci
23 Eylül
Hasan Turunç
1981
Teknik Gözlemci
23 Eylül
Mustafa Ayyıldız
1980
Teknik Gözlemci
24 Eylül
Süleyman Dağder Dağlı
1985
İzmir Bölgesi
24 Eylül
Rıdvan Ekmekçi
1971
Teknik Gözlemci
24 Eylül
Ali Serhat Baralı
1971
Teknik Gözlemci
25 Eylül
O. Sinan İşgüder
1984
İstanbul Bölgesi
25 Eylül
Faysal Aydemir
1962
Teknik Gözlemci
26 Eylül
Erhan Elbir
1979
Teknik Gözlemci
29 Eylül
H. Osman Büyükgöksu
1964
Teknik Gözlemci

Yorumlar Okunma: 6318