Euroleague oyuncuları hangi menajerlik şirketine bağlı?

09-01-17 21:27

 

Kaynak: Eurohoops

Eurohoops sitesi bir derleme yaparak menajerlerin Euroleague'deki oyuncu listelerini yayınladı. Buna göre Βeobasket 35, Wasserman 19, Octagon Europe ve BDA Sports 14 oyuncuyla ilk sıraları aldı. Organik bağları bulunan bazı menajerlik kuruluşları farklı kuruluşlar olarak gösterildi. 

Βeobasket 35

Vassilis Spanoulis (Olympiacos)
Khem Birch (Olympiacos)
James Feldeine (Panathinaikos)
Demetris Nichols (Panathinaikos)
Mike Zirbes (Maccabi)
Quincy Miller (Maccabi)
D.J. Seeley (Maccabi)
Gal Mekel (Maccabi)
Bobby Dixon (Fenerbahçe)
Pero Antic (Fenerbahçe)
Vladimir Micov (Galatasaray)
Emir Preldzic (Galatasaray)
John Diebler (Galatasaray)
Marcus Slaughter (Darüşşafaka)
Will Clyburn (Darüşşafaka)
Ante Zizic (Darüşşafaka)
Thomas Heuertel (Anadolu Efes)
Bryant Dunston ((Anadolu Efes)
Leo Westermann (Zalgiris Kaunas)
Leon Radosevic (Brose Bamberg)
Nemanja Dangubic (Crvena Zvezda)
Branko Lazic (Crvena Zvezda)
Marko Guduric (Crvena Zvezda)
Marko Simonovic (Crvena Zvezda)
Milko Bjelica (Crvena Zvezda)
Charles Jenkins (Crvena Zvezda)
Ognjen Dobric (Crvena Zvezda)
Latavious Williams (Unics Kazan)
Anton Ponkrashov (Unics Kazan)
Othello Hunter (Real Madrid)
Kyle Hines (CSKA Moscow)
Jamel MacLean (Armani Milano)
Justin Doellman (Barcelona)
Joey Dorsey (Barcelona)
Alex Renfroe (Barcelona)

Wasserman 19

Jaka Blazic (Baskonia)
Ilimane Diop (Baskonia)
Rafa Luz (Baskonia)
Lucca Staiger (Brose Bamberg)
Aleksej Nikolic (Brose Bamberg)
Borisa Simanic (Crvena Zvezda)
Stefan Jovic (Crvena Zvezda)
Petar Rakicevic (Crvena Zvezda)
Mantas Kalnietis (EA7 Milano)
Krunoslav Simon (EA7 Milano)
Awadu Abass (EA7 Milano)
Simone Fontecchio (EA7 Milano)
Victor Claver (Barcelona)
Bogdan Bogdanovic (Fenerbahçe)
Jan Vesely (Fenerbahçe)
Berk Ugurlu (Fenerbahçe)
Nikola Kalinic (Fenerbahçe)
Blake Schilb (Galatasaray)
Trey Thompkins (Real Madrid)

Octagon Europe 14

Giorgios Printezis (Olympiacos)
Erick Green (Olympiacos)
Adam Hanga (Baskonia)
KC Rivers (Panathinaikos Superfoods)
Nikos Zisis (Brose Bamberg)
Daniel Theis (Brose Bamberg)
Pau Ribas (Barcelona)
Brock Motum (Zalgiris Kaunas)
Augusto Lima (Zalgiris Kaunas)
Alen Omic (Anadolu Efes)
Dimitrios Agravanis (Olympiacos)
Dominic Waters (Olympiacos)
Elias Harris (Brose Bamberg)
Giannis Athinaiou (Olympiacos)

BDA Sports 14

Tibor Pleiss (Galatasaray)
Derrick Brown (Anadolu Efes)
Nikos Pappas (Panathaikos Superfoods)
James Gist (Panathaikos Superfoods)
Daniel Hackett (Olympiacos)
Zoran Dragic (EA7 Milano)
Cory Higgins (CSKA Moscow)
Orlando Johnson (Unics Kazan)
Dontaye Draper (Real Madrid)
Anthony Randolph (Real Madrid)
Jeff Taylor (Real Madrid)
Luka Doncic (Real Madrid)
Chase Budinger (Baskonia)
Tornike Shengelia (Baskonia)

Sports Promotion 10

Stratos Perperoglou (Barcelona)
Alexander Vezenkov (Barcelona)
Shane Larkin (Baskonia)
Ioannis Papapetrou (Olympiacos)
Patric Young (Olympiacos)
Deon Thompson (Crevna Zvezda)
Ekpe Udoh (Fenerbahçe)
Milos Teodosic (CSKA Moscow)
Keith Langford (Unics Kazan)
Kostas Kaimakoglou (Unics Kazan)

ASM/Youfirst 9

Andrea Bargnani (Baskonia)
Tadas Sedekerskis (Baskonia)
Marcus Eriksson (Barcelona)
Scottie Wilbekin (Darüşşafaka)
James Anderson (Darussafaka)
Jayson Granger (Anadolu Efes)
Deshaun Thomas (Anadolu Efes)
Andrew Goudelock (Maccabi Tel Aviv)
Renaldas Seibutis (Zalgiris Kaunas)

Priority Sports 8

Kim Tillie (Baskonia)
Jaycee Carroll (Real Madrid)
Tyrese Rice (Barcelona)
Austin Daye (Galatasaray)
James Augustine (CSKA)
Kevin Pangos (Zalgiris)
Luke Harangody (Darüşşafaka)
Maodo Lo (Bamberg)

Tagar Sports 6

Semih Erden (Darüşşafaka)
Oguz Savas (Darüşşafaka)
Orhan Haciyeva (Galatasaray)
Ogulcan Baykan (Anadolu Efes)
Vaggelis Mantzaris (Olympiacos)
Mehmet Yagmur (Darüşşafaka)

Alti Sports 5

James Augustine (CSKA Moscow)
Vitaliy Fridzon (CSKA Moscow)
Viktor Khryapa (CSKA Moscow)
Vadim Panin (Unics Kazan)
Ruslan Khabirov (Unics Kazan)

BBaltics 5

Paulius Jankunas (Zalgiris Kaunas)
Robertas Javtokas (Zalgiris Kaunas)
Edgaras Ulanovas (Zalgiris Kaunas)
Isaiah Hartenstein (Zalgiris Kaunas)
Paulius Valinskas (Zalgiris Kaunas)

ISTBasket 5

Cedi Osman (Anadolu Efes)
Samet Geyik (Anadolu Efes)
Berk Demir (Anadolu Efes)
Metin Turen (Darüşşafaka)
Melih Mahmutoğlu (Fenerbahçe)

Yorumlar Okunma: 3482