EBBL & KBBL 11. Hafta Sonuçları

15-01-17 17:08

 

13 Ocak Cuma
11.Hafta
10
14:00
Kayseri Uğur Spor - Erzincan Gençlik
80 - 76
Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Üzeyir Tecirli
Hakemler: Batıkan Teker, Hande Öztürk
2
15:00
Anadolu Üniversitesi - İzmit Belediyespor
85 - 32
Anadolu Üniversitesi Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Abdullah Akpınar
Hakemler: Hikmet Fen K. Talha Olgun
11
18:00
Hatay Titan Gençlik - Haliliye Belediye
63 - 75
Antakya Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Metin Gürbüz
Hakemler: Merve Batur, Sezer Bor
14 Ocak Cumartesi
11.Hafta
12
12:00
 Muş 1917- Mardin İdmanyurdu
20 - 0
Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Şenol Ayna
Hakemler: Mesut Çınar, Cemil Uygül
8
13:00
Antalya Osmanlı - 68 Aksaray Belediye
81 - 57
Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Mete Bulut
Hakemler: Seda Esen, Ş. Enes Can
9
14:00
Zile Spor - Tokat Olimpik Gençlik
71 - 80
Zile Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Rafet Demir
Hakemler: M. Cihan Ulusu, Nezmettin Uluözlü
11
15:00
Karmen Halı SK - Gaziantep Belediye
95 - 104
Kamil Ocak Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Remzi Şen
Hakemler: H. Taner Topalca, Oğuz Binicier
7
16:00
Umurbey Belediye - Orhangazi Belediye
102 - 69
Anafartalar Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Günay Yaylı
Hakemler: Mustafa Topaloğlu, Ece Açıkgöz
10
16:00
Malatya BŞB.- Yozgat Gençlik
20 - 0
Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Tuna Yıldız
Hakemler: Abdullah Uyanık, Sezer Elaman
11
16:00
Silifke Belediye - İskenderun Atletik Gençlik
97 - 64
Silifke Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Diyaüddin Sağır
Hakemler: Hakan Mutlu, Melihşah Mercan
1
17:00
Edirne BLD. Edirnespor - Lüleburgaz Akademi
104 - 52
Mimar Sinan Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Enis Gürel
Hakemler: F. Mert Uzun, Aysun Ergin
4
17:00
İ.T.Ü.- Beykoz
107 - 67
Ayazağa Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Osman Büyükgöksu
Hakemler: Gözde Sancar, Nurgül Keskin
4
17:00
Anadolu Efes Gelişim - Büyükçekmece Gelişim
83 - 41
Bayrampaşa Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Savaş Ertürk
Hakemler: Enes Şentürk, S. Eren Pekdoğan
7
17:00
Gemlik Spor - Gemlik Basketbol
67 - 70
Gemlik Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Selma Sarıoğlu
Hakemler: Özkan Talo, Mesut Öztürk
15 Ocak Pazar
11.Hafta
2
13:00
Tıbbiyeliler Sakarya - Darüşşafaka Doğuş G.
48 - 92
Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Erkan Kuyumcu
Hakemler: İzel Pehlivan, Mustafa Aksoy
10
13:00
Sivas Kongre Lisesi - Sivas Gençlik
78 - 82
4 Eylül Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Rafet Demir
Hakemler: B.Çağatay Savaş, Sezer Bor
1
14:00
Saray Belediye - İstanbulspor Gelişim
60 - 75
Çerkezköy Belediye Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Arif Karaavcı
Hakemler: Reha Demir, Nur Akça
6
14:00
Muğla Orman Gelişim - Yüksekçıta Koleji
46 - 52
Menteşe Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Mehmet Duru
Hakemler: Salih Özyurt, Adem Deliavcı
5
15:00
9 Eylül Spor - Kanatlar WİNGS Sport
53 - 77
Serdar Yereli Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Mustafa Fırat
Hakemler: Nuri Dilmen, Onur Bozan
2
16:00
Sakarya BŞB. Gelişim - Genç Ufuk Spor
61 - 79
Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Alpay Alev
Hakemler: Mirhan Ateşer, Murat Zafer
3
16:00
Ankara Anadolu Basket - Türk Telekom Gelişim
59 - 83
Ankara Arena Küçük Salon
Teknik Gözlemci: Tuba Yurtseven
Hakemler: Kenan Yılmaz, Cemre Keskin
8
16:00
Niğde Kolej Spor - Selçuklu Belediye
58 - 65
5 Şubat Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Murat Kasımoğlu
Hakemler: Leyla Yücel, Murat Danışan
1
17:00
Çorlu Belediye - Küçükköy Spor
133 - 40
Çorlu Belediyesi Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Yaşar Terzioğlu
Hakemler: İrem Büyükarslan, Mustafa Çeltiker
3
17:00
Karabük Marzinc Sağlık - Başkent Karşıyaka
46 - 90
Karabük Merkez Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Bülent Tanesen
Hakemler: Dursun Uğral, Samet Erdoğan
6
17:00
Eğirdir Spor - Bodrum Kartalları
67 - 79
6 Mart Spor Salonu
Teknik Gözlemci: M. Akif Karagöz
Hakemler: Hakan Gerey, Arda Unul
7
17:00
Nilüfer Belediye - Yalova Spor
112 - 63
Nilüfer Belediye 100. Yıl Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Çetin Şimşek
Hakemler: Çetin Artan, Eda Demir
6
17:30
Denizli Yıldızlar - Fethiye Belediye
49 - 89
Pamukkale Üniversitesi Çadır Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Mehmet Kaner
Hakemler: Ahmet Köse, Murat Yurtsever
3
18:00
Ülker Ankara Basket - Ankara DSİ Gelişim
55 - 78
Ankara Arena Küçük Salon
Teknik Gözlemci: Mustafa Kocaeren
Hakemler: Sedef Yarıcı, Caner Bahadır
4
18:00
Kadıköy Basket - İTO
75 - 78
Caferağa Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Zeynep Balcı
Hakemler: Özkan Çağlayan, Onur Balsun
18 Ocak Çarşamba
11.Hafta
12
13:00
Hakkari Gençlik - Cizre Belediye
-
Anadolu Lisesi Spor Salonu
Teknik Gözlemci: H.Ali Epik
Hakemler: Metin Demir, Can Ütkür
5
14:30
Muratbey Uşak Gelişim - Menemen Belediyesi
73 - 60
Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Can Ocakoğlu
Hakemler: Emircan Özkan, Gürkan Demir
12
18:00
Diyarbakır Kayapınar BLD - Bağlar Belediye
84 - 79
Ziya Gökalp Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Ali Şaz
Hakemler: Fatih Bozkurt, Eyyüp Ayhan
19 Ocak Perşembe
11.Hafta
5
15:00
Akhisar BLD. Gelişim - Bornova Belediyesi
-
Akhisar Belediyesi Spor Salonu
Teknik Gözlemci: İsmail Atlayan
Hakemler: Yasin Kahraman, Melihşah Mercan
9
18:00
Sinop Yıldızları - Trabzonspor Bask. Gelişim
-
Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Murat Temur
Hakemler: Cihan Ceylan, Batıkan Teker
23 Ocak Pazartesi
11.Hafta
8
12:00
Antalyaspor Gelişim - Özel Niğde İ.Ö.O.
-
10.000 Kişilik Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Emre Başa
Hakemler: S. Fırat Savaş, Seray Ak

 

 

13 Ocak Cuma
11.Hafta
A
14:00
Bosna Basket - Burhaniye Belediye
83 - 52
Muhsin Yazıcıoğlu Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Ebru Onaran
Hakemler: Elif İnci, Yasin Gülap
A
15:00
Fenerbahçe Gelişim - Bandırma Basketbol
84 - 37
Caferağa Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Nejat Yeniatakan
Hakemler: Sarper Dağlı, Ülviye Beşe
B
18:00
FIX-OTO Gençlik - İzmir BŞB.
45 - 49
Antalya Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Mehmet Duru
Hakemler: F. Ozan Çöven, Leyla Yücel
A
18:30
Ümmühan Hatun İ.Ö.O - Küçükçekmece Basket
88 - 26
Anafartalar Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Ahmet Becan
Hakemler: Can Yanar, Burak Yılmaz
14 Ocak Cumartesi
11.Hafta
C
14:00
Giresun Üniversitesi - Şanlı Urfa DSİ
Şanlıurfa maça çıkmadı
19 Eylül Spor Salonu
Teknik Gözlemci:
B
15:00
Basketbolu Destekleyenler GSK - Bayraklı BLD.
99 - 61
Antalya Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Mete Bulut
Hakemler: Baran Avşar, Cihan Hayar
C
18:00
Toroslar Belediye - Altınel Spor Kulübü
77 - 54
Toroslar 7. Bölge Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Abdurrahman Altun
Hakemler: Samet Biner, Gökhan Gürsoy
15 Ocak Pazar
11.Hafta
A
14:00
Bursa BŞB.- Dostluk Spor
66 - 40
TOFAŞ Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Vedat Durgut
Hakemler: Fırat Atar, Aygün Akgül
B
15:00
Seviye Okulları Denizli Bask. - Alanya BLD.
70 - 58
Hasan Güngör Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Emre Başa
Hakemler: Pınar Öztürk, Sabri Gündüz
17 Ocak Salı
11.Hafta
A
17:00
Düzce Belediye - Kocatürk Koleji
98 - 64
18 Temmuz Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Musa Keskin
Hakemler: Elif İnci, Ömer Sarı
18 Ocak Çarşamba
11.Hafta
B
18:00
7 Sanat EKGSK - Menemen BLD.
72 - 69
Nazilli İsabeyli Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Emre Başa
Hakemler: Sabri Gündüz, Münevver Özemre
24 Ocak Salı
11.Hafta
B
13:00
Gölhisar Cumhuriyet GSK- Akdeniz Üniversitesi
-
Burdur Gölhisar Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Okan Kahraman
Hakemler: İsmail Kasap, Tuğçe Ceylan
30 Ocak Pazartesi
11.Hafta
C
15:00
AS Kadirli - ARGE Basketbol
-
Kadirli Spor Salonu
Teknik Gözlemci:

Yorumlar Okunma: 6134