TBL 18. & TB2L 11. Hafta Sonuçları

11-01-17 18:08

 

13 Ocak Cuma
Maçın Haberi
18.Hafta
14:00
Gelişim Koleji - Muğla Orman
65 - 51
Gelişim Koleji Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Burak Babaoğlu
Hakemler: Uğur Özen, Tekin Özübir, A. Taner İbin
14 Ocak Cumartesi
Maçın Haberi
18.Hafta
14:30
Final Spor – nesine.com Eskişehir Basket
61 - 82
Final Okulları Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Ramazan Öylek
Hakemler: Dağder Dağlı, Şeyhmus Melek, Alper Elçikoca
16:00
İstanbulspor Beylikdüzü - Yalova Group 
80 - 59
Gazanfer Bilge Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Münir Gökmen
Hakemler: Sertan Kırklar, Ozan Gönen, Benhür İrçel
16:00
Samsun Anakent - Acıbadem Üniversitesi
60 - 70
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Semih Kaya
Hakemler: Tahsin Kuzu, Y. Emre Şimşek, M. Kazım Çetin
17:00
Mamak BLD. Ankara DSİ - Türk Telekom
73 - 93
Mamak Belediyesi Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Hasan Güngör
Hakemler: Yücel Çilingir, Egemen Ercan, Duhan Köyiçi
17:30
Sakarya BŞB Basketbol - Düzce Belediye
64 - 57
Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Çağrı Muti
Hakemler: Murat Ciner, Murat Amaç, Tolga Edis
18:00
Afyon Belediye - Pertevniyal
106 - 70
Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Yüksel Çakır
Hakemler: Ergin Sarı, A. Kemal Digilli, Çağkan Ertürk
18:00
Akhisar Belediye - PETKİM Spor
77 - 78
Akhisar Belediye Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Murat Mısırlı
Hakemler: Uğur Özen, Ogün Cılız, O. Çağrı Hekimoğlu
15 Ocak Pazar
Maçın Haberi
18.Hafta
15:00
Bandırma Kırmızı - Bursaspor Durmazlar
63 - 67
Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Ahmet Günerli
Hakemler: Tahsin Kuzu, Sertan Kırklar, Özge Şentürk

 

13 Ocak Cuma
11.Hafta
A
17:00
Artvin Belediye – TOLKAR Genç Karşıyakalılar
71 - 63
Artvin Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Semaettin Yıldız
Hakemler: Ebubekir Kılıç, Soner Türker, Alihan Civelek
14 Ocak Cumartesi
11.Hafta
A
16:00
Maliye Milli Piyango - FMV Işık
62 - 54
Ankara Arena Küçük Salon
Teknik Gözlemci: Haldun Kunt
Hakemler: Orçun Akgül, Sedef Yarıcı, B. İrem Çelebi
A
16:00
Antalyaspor - Melikgazi Belediye
92 - 50
10.000 Kişilik Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Mert Elma
Hakemler: Sarper Dağlı, Nurşah Yazıcı, D. Berk İnnal
B
16:00
Karesi Spor Basketbol - Aydın BŞB. Efespor
76 - 67
Kurtdereli Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Ela Onat
Hakemler: Nihat Kara, Yasin Kahraman, Serhat Dülker
B
16:30
Mersin BŞB.- Yeşilyurt
80 - 57
Servet Tazegül Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Nail Değirmenci
Hakemler: Eren Kılınç, Ersel Büyükkara, Berkan Yılmaz
B
18:00
Tenis Eskirim Dağcılık - Kepez Belediye
61 - 57
Caferağa Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Ebru Onaran
Hakemler: Ümit Şimşek, Okan Güngör, Mustafa Baştürk
15 Ocak Pazar
11.Hafta
B
14:00
Bilecik Belediye - Ankara Ormanspor
71 - 77
Bilecik Çok Amaçlı Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Memiş Güzeldal
Hakemler: Samer Tifour, Çisil Güngör, Resul Uğurlu
B
15:00
Çankırı Demirspor - İzmir BŞB.
77 - 44
Orhan Saka Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Gökhan Çağlıyan
Hakemler: Murat Arıkanlı, B. Mert Gül, Haluk Yakın
A
16:00
Adanaspor - Boluspor
63 - 67
Menderes Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Süleyman Aşık
Hakemler: Murat Genç, Candemir Tabak, Sercan Sinirlioğlu
A
16:00
TOFAŞ Gelişim - İnegöl Belediye
73 - 69
Bursa Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Atif Al
Hakemler: Yiğit Aslan, Duygu Günal, Nihat Kara

Yorumlar Okunma: 4155