BSL, KBL, TBL, TKBL, EBBL ve KBBL'de haftanın hakemleri

15-03-17 17:53
BSL
Trabzonspor Medical Park - Best Balıkesir (Müsabaka Gözlemcisi: Erhan Elbir), Hakemler: Mehmet Keseratar, Altuğ Köselerli, Sinan İşgüder
İstanbul BBSK - Yeşilgiresun Beld. (Müsabaka Gözlemcisi: Adnan Kıvanç), Hakemler: Emin Moğulkoç, İsmail Aydın, Halit Can Cihan
Fenerbahçe - Demir İnşaat Büyükçek. (Müsabaka Gözlemcisi: Erkan Uraslı), Hakemler: Özlem Yalman, Ersan Ergüler, İbrahim Altıntaş
Muratbey Uşak - Pınar Karşıyaka (Müsabaka Gözlemcisi: Rıdvan Ekmekçi), Hakemler: Serkan Emlek, Alper Özgök, Ali Şakacı
Gaziantep Basketbol - Tofaş (Müsabaka Gözlemcisi: Güven Alkoçak), Hakemler: Yener Yılmaz, Kaan Büyükçil, M.Karabilecen
TED Ankara Kolejliler - Darüşşafaka Doğuş (Müsabaka Gözlemcisi: Filiz Öget), Hakemler: Fatih Arslanoğlu, Ziya Özorhon, Ahmet Tatlıcı
Anadolu Efes - Banvit (Müsabaka Gözlemcisi: Ersan Metin), Hakemler: Zafer Yılmaz, Serdar Ünal, Kerem Baki

Beşiktaş Sompo Japan - Galatasaray Odeabank (Müsabaka Gözlemcisi: B.Büyükyüksel), Hakemler: Murat Biricik, Aytuğ Ekti, Serhat Büker  

 

KBL

Girne Üniversitesi - Beşiktaş (Müsabaka Gözlemcisi: Hasan Güngör), Hakemler: Nezihi Soydan, Murat Tunç, D.Kalyoncu
Botaş - Samsun Canik Bld. (Müsabaka Gözlemcisi: Serdar Alkan), Hakemler: Sami Özel, Erhan Gürsel, Kerem Yılmaz
Mbk Doğuş Hastanesi - Adana Aski (Müsabaka Gözlemcisi: Diyaddin Sağır), Hakemler: Ergin Sarı, Murat Ciner, Ali Köseoğlu
Tosyalı Osmaniye - Fenerbahçe (Müsabaka Gözlemcisi: Birgül Kandemir), Hakemler: Ozan Gönen, Fazilet Gülter, Duhan Köyiçi
 
TBL
Final Gençlik - İstanbulspor Beylikdüzü (Müsabaka Gözlemcisi: Altan Aydın), Hakemler: Sami Özel, M.Kazım Çetin, Tunca Evcil
Pertevniyal - Türk Telekom (Müsabaka Gözlemcisi: Münir Gökmen), Hakemler: Tunçtan Durmuşcan, M. Akıllıoğlu, Abdullah İlik
Mamak Bld. Ankara Dsi - Samsun Bşb. Anakent (Müsabaka Gözlemcisi: Koray Öksüz), Hakemler: Ergin Sarı, Ogün Cılız, Tolga Edis
Petkim Spor - Gelişim Koleji (Müsabaka Gözlemcisi: Ahmet Öztürk), Hakemler: Tahsin Kuzu, Fatih Güler, M.Onur Sönmez
Sakarya Bşb - Afyon Belediye (Müsabaka Gözlemcisi: Alpay Alev), Hakemler: Nezihi Soydan, Uğur Özen, Orkun Yurtdaş
Eskişehir Basket - Acıbadem Üniversitesi (Müsabaka Gözlemcisi: Abdullah Akpınar), Hakemler: Turgut Işık, Aydın Karaçam, O.Hekimoğlu
Düzce Belediye - Muğla Orman (Müsabaka Gözlemcisi: Bülent Tanesen), Hakemler: Tekin Özübir, Sertan Kırklar, Sinem Tetik
Akhisar Belediye - Bandırma Kırmızı (Müsabaka Gözlemcisi: Okan Kahraman), Hakemler: Yücel Çilingir, Murat Amaç, Özge Şentürk
Yalova Belediye Group - Bursaspor Durmazlar (Müsabaka Gözlemcisi: Uğur Aydemir), Hakemler: Taner İbin, A.Koputan, Fatih Evli
 
TKBL
Mersin Üniversitesi - Anadolu Üniversitesi (Müsabaka Gözlemcisi: Serkan Su), Hakemler: Muzaffer Vardarlı, Enes Şentürk
Çankaya Üniversitesi - OGM Orman Gençlik (Müsabaka Gözlemcisi: Erdem Efe), Hakemler: Murat Arıkanlı, Arman Çiçekli
Edirne Beld.Edirnespor - Bornova Becker Spor (Müsabaka Gözlemcisi: Enis Gürel), Hakemler: Nihat Kara, Ece Açıkgöz
Edremit Belediyesi Güre S - İstanbulgücü (Müsabaka Gözlemcisi: Ahmet Günerli), Hakemler: Sedef Yarıcı, B.Söylemezoğlu
Elazığ İl Özel İdare - Mersin Kurtuluş (Müsabaka Gözlemcisi: Nail Değirmenci), Hakemler: Özkan Çağlayan, S.Fırat Savaş
Samsun 55 Gençlik - T.E.D. Ankara Kolejliler (Müsabaka Gözlemcisi: Murat Temur), Hakemler: Seda Esen, Nurgül Keskin
Nevşehir Hacı Bektaşi Veli - Orduspor Sportif F.A.Ş. (Müsabaka Gözlemcisi: Ferit Demirci), Hakemler: Hande Öztürk, Cemil Uygül
Yalova VİP - İzmit Belediyespor (Müsabaka Gözlemcisi: Erkan Kuyumcu), Hakemler: Mirhan Ateşer, Sabri Gündüz
Urla Belediye - Mersin BŞB Gelişim (Müsabaka Gözlemcisi: Hakan Kudak), Hakemler: Gönenç Çetin, K.Talha Olgun
Kırçiçeği Bodrum Basket. - Ferko Ilgaz M.R. KBSK (Müsabaka Gözlemcisi: Emre Başa), Hakemler: Candemir Tabak, Eyüp Ayhan 
 
EBBL
Muş Spor 1917 - Fethiye Basketbol (Müsabaka Gözlemcisi: Yaşar Arığtekin), Hakemler: Fatih Bozkurt Sezer Bor
Nilüfer Şahinkaya - Antalya Gelişim (Müsabaka Gözlemcisi: Vijdan Özgür), Hakemler: Ömer Sarı Mustafa Çeltiker
Rota Koleji - Ankara DSİ Gelşim (Müsabaka Gözlemcisi: Murat Mısırlı), Hakemler: Hikmet Fen B.Mert Gül
İTÜ - Halilliye Belediyesi (Müsabaka Gözlemcisi: Burak Demir), Hakemler: Aysun Ergin, H.Taner Topalca
Fethiye Belediye - Bafra Belediye (Müsabaka Gözlemcisi: Mehmet Duru), Hakemler: Onur Balsun, Seray Ay
Malatya BŞB - Gaziantep Belediye S. (Müsabaka Gözlemcisi: Tuna Yıldız), Hakemler: A.Basri Yıldız, Serhat Akgün
Kayapınar Belediye - UPS (Müsabaka Gözlemcisi: Münir Bilgici), Hakemler: Ümit Şimşek, Zeynettin Binç
Uğur Spor - Gemlik Basketbol (Müsabaka Gözlemcisi: Üzeyir Tecirli), Hakemler: Batuhan Kümükoğlu, Samer Tifour
Karmen Halı - Anadolu Üniversitesi (Müsabaka Gözlemcisi: Süleyman Aşık), Hakemler: Metin Aksoyak, Adem Deliavcı
Gemlik Spor - Bornova Belediyesi (Müsabaka Gözlemcisi: Çetin Şimşek), Hakemler: Batıkan Teker, Murat Yurtsever
Başkent Karşıyaka - Bağlar Belediyesi (Müsabaka Gözlemcisi: Haldun Kunt), Hakemler: Murat Genç, Fırat Atar
Genç Ufuk Spor - Trabzon Gelişim (Müsabaka Gözlemcisi: Atif Al), Hakemler: Baran Avşar, Cihan Hayar
Yüksekçıta Koleji - Edirne Bel Edirnespor (Müsabaka Gözlemcisi: Mehmet Kaner), Hakemler: Ahmet Yakar, Alican Alıcı
Sinop Yıldızları - Selçuklu Belediye (Müsabaka Gözlemcisi: Semih Kaya), Hakemler: Emircan Özkan, Yasin Gülap
Çorlu Belediye - Erzincan Gençlik (Müsabaka Gözlemcisi: Yaşar Terzioğlu), Hakemler: Murat Zafer, Kerim Yılmaz
Kanatlar Wings - Darüşşafaka Gelişim (Müsabaka Gözlemcisi: İsmail Atlayan), Hakemler: Resul Uğurlu, Melikşah Mercan
Antalya Osmanlı - Türk Telekom (Müsabaka Gözlemcisi: Mert Elma), Hakemler: Yusuf Demir, Seray Ay
İstanbul Beylikdüzü - Anadolu Efes Gelişim (Müsabaka Gözlemcisi: Nejat Yeniatakan), Hakemler: Duygu Günal, S.Sinirlioğlu

KBBL
Bayraklı Belediyesi - Düzce Belediye (Müsabaka Gözlemcisi: M.Akif Karagöz), Hakemler: F.Ozan Çöven, Nurşah Yazıcı
As Kadirli - Fıxoto Gençlik (Müsabaka Gözlemcisi: Ahmet Özkan), Hakemler: Funda Aşık, Berkan Yılmaz
Bosna Basket - Burhaniye Belediyespor (Müsabaka Gözlemcisi: Osman B.Göksu), Hakemler: Burak Yılmaz, Resul Uğurlu
Fenerbahçe Gelişim - Abdullah Gül Üni. Gelişim (Müsabaka Gözlemcisi: Ebru Onaran), Hakemler: Ahmet Köse, Nur Akça
İzmir BŞB. - Dostluk Spor (Müsabaka Gözlemcisi: Mustafa Fırat), Hakemler: Elif İnci, İzel Pehlivan
TED Mersin Koleji - Altınel Spor (Müsabaka Gözlemcisi: Ahmet Yağız), Hakemler: Abdullah Uyanık, Samet Biner
Giresun Üniversitesi - Akdeniz Üniversitesi (Müsabaka Gözlemcisi: Umut Güven), Hakemler: E.Bekir Kılıç, Soner Türker
Bursa BŞB. - ARGE Basketbol (Müsabaka Gözlemcisi: Selma Sarıoğlu), Hakemler: Çetin Sartan, Sarper Dağlı
Alanya Belediye - DSO Denizli Basketbol (Müsabaka Gözlemcisi: Mehmet Bozdağ), Hakemler: Ediz Güleryüz, Salih Özyurt
 

Yorumlar Okunma: 1431