Yıldız Kızlar'da finalist 8 takım belli oldu

20-04-17 13:43
U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası Yarı Final Turnuvası sona erdi ve finallere katılacak 8 takım belli oldu: 

Çankaya Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Fenerbahçe, İKEM Koleji, Beşiktaş, Galatasaray, Banvit Basketbol ve Bayrampaşa Atletik 

 

YILDIZ KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARI FİNALLERİ
20-24 Nisan 2017 / HATAY
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Levent Koleji 
1
Fenerbahçe
1
Van Edremit BLD
1
Rize BLD.
2
B.D.K Gençlik Spor
2
Kazan BLD.
2
Galatasaray
2
Bayrampaşa Atletik
3
Antalya Polisgücü
3
Kocaeli Basket
3
Bağlar BLD.
3
Banvit Basketbol
4
Çankaya Üni.
4
İKEM Koleji
4
Beşiktaş
4
Yıldırım Beyazıt Ü.
5
İstanbul Üni.
5
Adana ASKİ
5
Mersin BŞB.
5
Gündoğdu Red D
6
İnanç Spor
6
*
6
Çerkezköy BLD.
6
*

 

 

A GRUBU TAKIMLAR
O
G
M
A
Y
AVERAJ
PUAN
Çankaya Üniversitesi
5
5
0
318
181
1,7569
10
İstanbul Üniversitesi
5
4
1
384
243
1,5802
9
Antalya Polisgücü
5
3
2
306
294
1,0408
8
Levent Koleji K.K.T.C.
5
2
3
257
318
0,8082
7
B.D.K Gençlik Spor
5
1
4
267
356
0,7500
6
İnanç Spor
5
0
5
205
345
0,5942
5
 
B GRUBU TAKIMLAR
O
G
M
A
Y
AVERAJ
PUAN
Fenerbahçe
4
4
0
277
186
1,4892
8
İKEM Koleji
4
3
1
208
217
0,9585
7
Adana ASKİ
4
2
2
226
216
1,0463
6
Kocaeli Basket
4
1
3
204
233
0,8755
5
Kazan Belediye
4
0
4
195
258
0,7558
4
 
C GRUBU TAKIMLAR
O
G
M
A
Y
AVERAJ
PUAN
Beşiktaş
5
5
0
316
209
1,5120
10
Galatasaray
5
4
1
341
201
1,6965
9
Van Edremit BLD.
5
3
2
279
233
1,1974
8
Çerkezköy BLD.
5
2
3
233
300
0,7767
7
Mersin BŞB.
5
1
4
212
292
0,7260
6
Bağlar BLD.
5
0
5
170
316
0,5380
5
 
D GRUBU TAKIMLAR
O
G
M
A
Y
AVERAJ
PUAN
Banvit Basketbol İzmir
4
4
0
259
205
1,2634
8
Bayrampaşa Atletik
4
3
1
250
179
1,3966
7
Yıldırım Beyazıt Üni.
4
1
3
229
264
0,8674
5
Gündoğdu Red Dolphins
4
1
3
204
247
0,8259
5
Rize Belediye
4
1
3
203
250
0,8120
5

 

20 Nisan Perşembe
İskenderun Spor Salonu
A
10:00
Levent Koleji K.K.T.C. – İnanç Spor
64 - 45
A
12:00
B.D.K Gençlik ve Spor Kulübü – İstanbul Üniversitesi
53 - 97
A
14:00
Antalya Polisgücü - Çankaya Üniversitesi
49 - 72
B
16:00
Fenerbahçe – Adana ASKİ
66 - 56
B
18:00
Kazan Belediyesi - İKEM Koleji
56 - 64
Hatay Sakarya Spor Salonu
C
10:00
Van Edremit Belediyesi - Çerkezköy Belediyesi
59 - 52
C
12:00
Galatasaray – Mersin BŞB.
70 - 45
C
14:00
Bağlar Belediye - Beşiktaş
38 - 71
D
16:00
Rize Belediye - Gündoğdu Red Dolphins
64 - 57
D
18:00
Bayrampaşa Atletik - Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
77 - 43
21 Nisan Cuma
İskenderun Spor Salonu
A
10:00
İstanbul Üniversitesi - Levent Koleji K.K.T.C.
80 - 43
A
12:00
Çankaya Üniversitesi - B.D.K Gençlik ve Spor Kulübü
71 - 37
A
14:00
İnanç Spor - Antalya Polisgücü
30 - 68
B
16:00
Adana ASKİ - Kocaeli Basket
60 - 52
B
18:00
İKEM Koleji - Fenerbahçe
33 - 65
Hatay Sakarya Spor Salonu
C
10:00
Mersin BŞB. - Van Edremit Belediyesi
45 - 65
C
12:00
Beşiktaş  - Galatasaray
56 - 53
C
14:00
Çerkezköy Belediyesi - Bağlar Belediye
63 - 42
D
16:00
Gündoğdu Red Dolphins – Banvit Basketbol İzmir
52 - 66
D
18:00
Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - Rize Belediye
73 - 51
22 Nisan Cumartesi
İskenderun Spor Salonu
A
10:00
Levent Koleji K.K.T.C. - Çankaya Üniversitesi
30 - 74
A
12:00
B.D.K Gençlik ve Spor Kulübü - Antalya Polisgücü
55 - 63
A
14:00
İstanbul Üniversitesi - İnanç Spor
92 - 38
B
16:00
Kocaeli Basket - İKEM Koleji
49 - 58
B
18:00
Fenerbahçe – Kazan Belediye
76 - 49
Hatay Sakarya Spor Salonu
C
10:00
Van Edremit Belediyesi - Beşiktaş
47 - 55
C
12:00
Galatasaray - Bağlar Belediye
74 - 19
C
14:00
Mersin BŞB. - Çerkezköy Belediyesi
41 - 47
D
16:00
Banvit Basketbol İzmir - Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
78 - 60
D
18:00
Rize Belediye - Bayrampaşa Atletik
44 - 60
23 Nisan Pazar
İskenderun Spor Salonu
A
10:00
Antalya Polisgücü - Levent Koleji K.K.T.C.
64 - 56
A
12:00
İnanç Spor - B.D.K Gençlik ve Spor Kulübü
61 - 67
A
14:00
Çankaya Üniversitesi - İstanbul Üniversitesi
47 - 34
B
16:00
Kazan Belediye - Kocaeli Basket
45 - 55
B
18:00
İKEM Koleji – Adana ASKİ
53 - 47
Hatay Sakarya Spor Salonu
C
10:00
Bağlar Belediye - Van Edremit Belediyesi
23 - 55
C
12:00
Çerkezköy Belediyesi - Galatasaray
28 - 86
C
14:00
Beşiktaş - Mersin BŞB.
62 - 28
D
16:00
Bayrampaşa Atletik - Banvit Basketbol İzmir
49 - 55
D
18:00
Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - Gündoğdu Red Dolphins
53 - 58
24 Nisan Pazartesi
İskenderun Spor Salonu
A
09:00
Levent Koleji K.K.T.C. - B.D.K Gençlik ve Spor Kulübü
64 - 55
A
11:00
Antalya Polisgücü - İstanbul Üniversitesi
62 - 81
A
13:00
Çankaya Üniversitesi - İnanç Spor
54 - 31
B
15:00
Kocaeli Basket - Fenerbahçe
48 - 70
B
17:00
Kazan Belediye - Adana ASKİ
45 - 63
Hatay Sakarya Spor Salonu
C
09:00
Van Edremit Belediyesi - Galatasaray
53 - 58
C
11:00
Bağlar Belediye - Mersin BŞB.
48 - 53
C
13:00
Beşiktaş - Çerkezköy Belediyesi
72 - 43
D
15:00
Banvit Basketbol İzmir – Rize Belediye
60 - 44
D
17:00
Bayrampaşa Atletik - Gündoğdu Red Dolphins
64 - 37

 

TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILACAK TAKIMLAR
A1
Çankaya Üniversitesi
A2
İstanbul Üniversitesi
B1
Fenerbahçe
B2
İKEM Koleji
C1
Beşiktaş
C2
Galatasaray
D1
Banvit Basketbol İzmir
D2
Bayrampaşa Atletik


 

Yorumlar Okunma: 5954