Çağlan: Sakatlıklara rağmen iyi sezon geçirdik - BasketFaul.com

Çağlan: Sakatlıklara rağmen iyi sezon geçirdik

19-05-17 12:47
Demir İnşaat Büyükçekmece sezon sonu yemeğinde buluştu. Genel Menajer Serdar Çağlan sakatlıklara rağmen iyi bir sezon geçirdiklerini söyledi. Çağlan şöyle konuştu:

"Avrupa'nın en kaliteli ve saygın liglerinden biri olan, Spor-Toto Basketbol Süper Ligi'ndeki ikinci sezonumuzu da koyduğumuz hedefler doğrultusunda başarılı bir şekilde bitirdiğimizi düşünüyorum. Mazisi  6 yıllık olan ve her sezon üstüne ekleyerek profesyonelleşmeye devam eden kulübümüzün bu sezon hem Avrupa Kupası'nda, hem de Türkiye Ligi'ndeki maçlarını hiç bir kulübün istemeyeceği olağan dışı sakatlıklara rağmen oyuncularımızın, antrenörlerimizin, idarecilerimizin ve bütün çalışanlarımızın aile olgusu içinde koydukları müthiş güç ve karakterle güzel bir şekilde geçirdiğini düşünüyorum. Süper Lig'de her geçirdiğimiz sezon bize ayrı tecrübeler ve birikimler katmaya devam etmekte ve geleceğimizi daha emin adımlarla şekillendirmemize yardımcı olmaktadır. 

Sayın Başkanımız Hasan Akgün'e, yönetim kurulumuza ve güçlü sponsorumuz Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir'e, kötü gidişatta bile arkamızda durup her zaman "yanınızdayız" mesajlarıyla bizlere güvendikleri için teşekkür ederiz. Ayrı bir teşekkür de kaybettiğimiz maçlarda bile bizleri yanlarına  çağırarak desteklerine devam eden muhteşem taraftarlarımıza... Gelecek sezon da hedeflerimizi bir adım ileriye taşımak amacındayız." 

Yorumlar Okunma: 1138