Gençler Ligi Takımlarının kadroları

20-09-17 21:14

Bu sezon ilk kez oynanacak Türkiye Gençler Ligi ile ilgili olarak kadroları yanıtıyoruz. Bazı kulüplerde kesin kararlar henüz verilmediği için eksik gözüken kadroları önümüzdeki günlere ekleyeceğiz. Ayrıca mevcut kadrolardaki eklemeleri ve değişiklikleri de güncel tutmaya çalışacağız. Gençler Ligi'nin ve gelecek sezon oynanacak Gelişim Ligi'nin çıkmaza giren Türk Basketbolu için çözümlerden biri olmasını diliyoruz.

 

Gençler Ligi ile ilgili kadroları "Transfer Hareketleri" bölümünümüzden takip edebilirsiniz.

 

ANADOLU EFES
TEKNİK EKİP: Murat Mermi (Koç), Ozan Havuzlu (Asistan koç), Berat Şakrakgil (Asistan koç), Evrensel Peksoy (Kondisyoner), Tamer İçduygu (Sağlık görevlisi)
KADRO: Emin Can İnan, Efe Gönendir, Nadir Keloğlu, Mert Camcı, Baran Aru, Doğukan Üzüm, Ömer Can İlyasoğlu, Tarik Sezgün, Eren As, Abdülkadir Gülşen, Göktuğ Baş, Mustafa Kurtuldum, Muhaymin Mustafa (A Takım kadrosuna girmezse), Yiğitcan Saybir (A Takım kadrosuna girmezse), Baran Avşar (A Takım kadrosuna girmezse), Arda Erdoğan  (A Takım kadrosuna girmezse), Onuralp Bitim (A Takım kadrosuna girmezse)
GEÇEN SEZON: Türkiye birincisi
SAKARYA BŞB. BASKETBOL
TEKNİK EKİP: Mustafa Aksoy (Koç), Mert Şenoğlu (Menajer), Murat Yardım (sistan koç), Önder Kaya (Asistan koç), Tuncay Kırkatlı (Kondisyoner), Fatih Tekçi (Masör), Kıyasettin Aykaç (Malzeme sorumlusu)
KADRO: Agah Kızılkaya, Mehmet Meriç, Yusufcan Saruhan, Burak Çimen, Hüseyin Çevirgen, Melih Kurtuluş, Yusuf İr, Muhammed Önal, Altuğ Altınkaya, Hamza Kurtuldu, Fatih Yazar, Yasin Tok, Onur Güler, Cihangir Türkyolu, Alperen Özcan, Emre Orsavaş, Berat Demirel
GEÇEN SEZON: Türkiye onaltıncısı
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
TEKNİK EKİP: Tufan Sabah (Koç), Güray Güven (Asistan koç), Yiğit Yıldırım (Asistan koç), Taylan Toprak (Takım idarecisi), Ozan Yıldırım (Fizyoterapist)
KADRO: Ata Kahraman, Burak Eldeleklioğlu, Şafak Alp Yücel, Metehan Aydın, Oğuz Ağırbaşoğlu, Cengiz Karabucak, Yiğithan Karabağ, Bartu Yılmaz, Mehmet Ali Aşkar, Ege Sabancı 
GEÇEN SEZON: Yeni kuruldu
BANVİT BASKETBOL
TEKNİK EKİP:
KADRO: İbrahim Kaçmaz, Sinan Emre Bitim, Adem Enes Keleş, Atakan Erdek, Arda Çete, Boran Güler, Önder Atun, Ömer Atun, Mert Atasoy, Cihatmert Ali Dalgalı, Burak Bozkurt
GEÇEN SEZON: Türkiye ikincisi (Bandırma Kırmızı)
BEŞİKTAŞ
TEKNİK EKİP: Serkan Arıca (Altyapı sorumlusu ve koordinatör), Hüseyin Belgerden (İdareci),  Hamdi Gürgen (Koç), Sinan Çelik (Asistan koç), Muhammed Zengin (Asistan koç), Zafer İncear (Masör)
KADRO: Deniz Akkılıç, Seyit Can Erdem, Hilmican Tunca, Ege Aron Küçükduman, Ömür Beşiroğlu, Muhammed Işık, Pamir Can Kaya, Can Koç, Çağdaş Karabeşir, Hüseyin Kütükçü, Emir Yarıcı, Canberk Kavşuk, Emre Akyüz, Efe Dim, Can Nayman, Melih Kazmaz
GEÇEN SEZON: Türkiye onbirincisi
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
TEKNİK EKİP: Yakup Sekizkök (Koç), Semih Uslu (Asistan koç)
KADRO: Mert Akay, Arda Tunca, Yağız sadıker, Çağdaş Atbaş, Doruk Dora, Denizhan Ene, Can Kaan Turgut, Efe Arıkan, Saruhan Çakır, Berkay Bayar, Furkan Çevikel, Olle Stumer, Berkcan Keskindemir, Emircan Mercan, Yiğit Onur Yılmaz, Mahmut Can Çelik
GEÇEN SEZON: Türkiye üçüncüsü
DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL
TEKNİK EKİP: Halil Satı (Alt Yapı Sorumlusu), Onur Acar (İdari Sorumlu), Kemal Dutağacı (Koç), Cengiz Altın Alım (Asistan koç)Aydın Tuna (Masör)
KADRO: Yiğit Abdullahoğlu, Yiğit Arıca, Tevfik Atakan Gökseven, Emirhan Ergin, Umut Tüfekçi, Canberk Kaya, Kaan Telimen, Melih Güven, Oben Eytiş, Süleyman Köseoğlu, Berk Şentürk, Emir Türkoğlu, Yiğit Yılmazlar, Ahmet Emir Acar, Kutay Kıyıcı, Ömer Bülbül
GEÇEN SEZON: İstanbul sekizincisi
FENERBAHÇE
TEKNİK EKİP: Ali Serhan Aydanarığ (Koç), Oğuzhan Öner (Asistan Koç), Erşan Keskin (Kondisyoner), Selçuk Açarol (Malzemeci)
KADRO: Ahmet Can Duran, Barış Yeniay, Cengizhan İvedi, Efe Ergi Tırpancı, Adem Bayrak, Yiğit Arman Koçak,Ercan Donat, Yiğitalp Tayfur, İsmail Karabilen, Cem Kırcıman, Saadettin Donat, Ekrem Sancaklı, Boray Bilgin, Sarp Erden, Alp Oktay, Ömer Doruk Suder
GEÇEN SEZON: Türkiye dördüncüsü
GALATASARAY
TEKNİK EKİP: Eren Ciboğlu (İdari Sorumlu), Hasan Serbest (Koç), Eyüp Fatih Ünal (Asistan koç), Burak Emin Uğur (Asistan koç), Mustafa Samur (Fizyoterapist), Hakan Höbek (Masör), Batuhan Demirci (Kondisyoner)
KADRO: Erol Şekeroğlu,Kerem Karabacak, Alp Aşut, Ege Akın, Serkan Aydın, Kılıç Karakuş, Abdulkadir Çakır, Utku Tuğsal, Cem Efe Yüksel, Kerem Gürsoy, Emircan Soy, Serhat Tüzinoğlu, Muhammed Yaşar, Can Öztemizer, Emirhan Vergili, Arjin Şahin
GEÇEN SEZON: İstanbul Ligi'nde final grubuna kalamadı.
GAZİANTEP BASKETBOL
TEKNİK EKİP: Mahir Bayrak (Altyapı sorumlusu/koç), Gökhan Övünç (Asistan koç), Okan Altınbaş (Asistan koç), Şıhmehmet Bozkurt (Malzeme sorumlusu)
KADRO: Mert Doğan, Kaan Pomakoğlu, İhsancem Yılmaz, Olçun Behlül, Faruk Sevim, Emin Bağadur, Kamer Marakoğlu, Furkan Özkan
GEÇEN SEZON: Gaziantep birincisi
GELİŞİM KOLEJİ
TEKNİK EKİP: Namık Yazlar (Genel Menajer), Cüneyt Kendirci (Koç), Tolga Göçmen (Asistan Koç), Zafer Emres (Masör)
KADRO: Atahan Demirtaş, Ege Cem Sun, Arda Korkmaz, Mehmet Ali Doğan, Yağız Ateşli, Marcu Traian Badiu, Berkay Yalçın, Muhammed Kaan Alagöz, Barış Berke Sudagezer, Baran Eren Aycan, Eren Öner, Berke Engil, Eren Ergüzel, Semih Beyazıt Öz, Alperen İşçi, Hilmihan Tunca, Berke Kılınç
GEÇEN SEZON: Türkiye altıncısı
İSTANBUL BBSK
TEKNİK EKİP: Sertan Çakırer (Alt Yapı Koordinatörü), Erkan Hacıoğlu (Takım İdarecisi), Murat Şimşek (Koç), Senat Güneş (Asistan koç), Hanifi Yılmaz (Asistan koç), Soner Çakırlar (Masör)
KADRO: Furkan Ayça, Kerem Akgün, Kamer Bayraktar, Berkay Büyükbayrak, Batu Baran, Ali Koçak, Hakan Destanoğlu, Gaffar Çetin, Umut Dağ, Burak Bakkal, Ali Can Yavuz, Samir Can Erdem, Emir Bozyiğit, Edip Osmanovic, Kutay Genç, Alp Can Atıcı
GEÇEN SEZON: İstanbul dokuzuncusu
UŞAK SPORTİF
TEKNİK EKİP: Hakan Demir (Altyapı Sorumlusu) Özcan Çete(Altyapı Koordinatörü / Baş Antrenör), Görkem Kaymak (Yardımcı Antrenör), Burak Şarbay(Yardımcı Antrenör), Mehmet Ergin (Yardımcı Antrenör), Cemalettin Varol (Yardımcı Antrenör), Murat Yüksel (Masör), İsmail Uzun (Malzeme Sorumlusu), Yüşa Şarbay (Altyapı Menejeri)
KADRO: Oktay Güneş, Galipcan Uçan, Tuğrul Bora Biçer, Mehmet Erim Özgül, Yiğit Özovalı, Ali Yurtseven, Enes Erbay, Şafak Yurdakulu, Enes Tuğra Kılıç, Ebubekir Yılmaz, Mikail Kozan,Efe Ceran
GEÇEN SEZON:
ESKİŞEHİR BASKET
TEKNİK EKİP: Şeref Birgen (Takım menajeri), Rıza Solmaz (Koç), Erhan Aras (Asistan koç), Alper Mergen (Asistan koç), Atakan Yazıcı (Asistan koç), Berkay Eraslan (İstatistikçi), Kemal Yenice (Kondisyoner ), Mehmet Uzun (Masör), Yaşar Gazi Çakır (Malzeme Sorumlusu)
GKADRO: Eray Polat, Kerem Bulat, Göktuğ Gökdoğan, Mahmutcan Çetin, Mert Akarsu, Fatihan Çiçek, Yavuz Türkmen, Canberk Başduran, Arda Berk Kaya, Ceyhun Şengün, Fakı Otuzoğlu, Emirkan Yılmaz
GEÇEN SEZON:
PINAR KARŞIYAKA
TEKNİK EKİP: Mehmet Erdeniz (Menejer), Murat Ersöz (Koç), Aytaç Kuru (Asistan koç), Tolga Titiz (Kondisyoner), Erkan Alaca (Masör)
KADRO: Kuzey Erdar, Berkay Çıvgın, Ali Efe Barış, Ali İhsan Paçacı, Can Bayülken, Batu Öner, Gökhan Edge Demirli, Çağatay Özka, İnanç Mert Hotamış, Hasan Koluaçık, Hakan Çakır, Emre Oskay, Ahmet Acar, Arda Karace, Ömer Ayaz 
GEÇEN SEZON: Türkiye yedincisi
TED ANKARA KOLEJLİLER
TEKNİK EKİP: Selam Gökçe (Genel Menajer), Buğra Sarı (İdareci), Emrah Benli (Koç),  Tayfun Öz (Asistan koç), Mert Kaya (Asistan koç), Gün Öz (Asistan koç), Ahmet Ali Baş (Kondisyoner), Mustafa Dede (Sağlık görevlisi)
KADRO: Emir Büyükhanlı, Ömer Yasir Küçük, Eren Taşcı, 
Tarık Günay, Arda Eren, Can Yardımcı, Görkem Güneri, Ömer Semih İnce
GEÇEN SEZON: Türkiye dokuzuncusu
TRABZONSPOR
TEKNİK EKİP: Engin Kanber (Alt Yapı Koordinatörü), Ali Uruk (Koç), Can Çuvalcıoğlu (Asistan koç), Abdullah Çetindemir (Kondisyoner), Ahmet Sezer (Masör)
KADRO: Yiğit Topuz, Dursun Kutay Erol, Yiğit Özkan, Barış Tütüncü, Yusuf Necip Seçen, Yunus Emre Pala, Mehmet Eren Altuntaş, Berkihan Yiğit Büke, Batuhan Karasülük, Yusuf Tunahan Baş
GEÇEN SEZON: Trabzon birincisi
TOFAŞ
TEKNİK EKİP: Erhan Toker (Koç), Gülhan Öztürk (Asistan koç), Burak Hacıismail (Asistan koç), Sedat Pınar (Bireysel Gelişim koçu), Cengiz Şen (Takım menajeri), Serdar Ergök (Konsisyoner), Fatih Serbest (Masör)
KADRO: Burak Türsen, Emre Tanışan, Çağatay Afşar, Mert Konuk, Emir Akpınar, Hamza Alptup Baştuğ, Berkan Aksu, Emirhan Mardin, Ömer Yavaş, Eray Duryamaz, Mustafa Buğra Atasoy, Furkan Çalışkan, Bilgehan Diril, Ayberk Tuna, Mete Tekçevik
GEÇEN SEZON: Türkiye beşincisi
TÜRK TELEKOM
TEKNİK EKİP: Volkan Karaçam (Koç), Hakan Yuca (Menajer), Murat Öney (Asistan koç), Emrah Arslan (Kondisyoner), Alica Gürbüz (Masör)
KADRO: Emre Uğurtekin, Orkun Ertaş, Atalay Memiş, Burak Gözeneli, Onur Akyılmaz, Orçun Ataseven, Zahid İsaoğlu, Buğrahan Oğuz, Alpaya Özkan, Burak Börekçi, Görkem Tosun, Jankat Erkul, Ekrem Erkul, Burak Işıldar
GEÇEN SEZON: Türkiye onikincisi
YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR
TEKNİK EKİP: Menejer Ertan Yılmaz (Menajer), Süleyman Çilesizoğlu (Asistan koç), Levent Baş (Asistan koç)
KADRO: Leon Harun Apaydın, BekirAlp Işık, Berke Kesik, Batuhan Sönmez, Sinan Elmalı, Ömercan Konar, Sefa Dura
GEÇEN SEZON:

 

Yorumlar Okunma: 6431