U16 Erkekler Avrupa Şampiyonası

16-08-17 22:39
FIBA U18 Erkekler Avrupa Şampiyonası
 11-19 Ağustos / Karadağ
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Litvanya
1
Türkiye
1
Fransa
1
İspanya
2
İsrail
2
Slovenya
2
Estonya
2
İsveç
3
Hırvatistan
3
Finlandiya
3
Rusya
3
Karadağ
4
Sırbistan
4
Almanya
4
İtalya
4
Letonya
 
A GRUBU TAKIM
O
G
M
A
Y
PUAN
Litvanya
3
2
1
187
160
5
İsrail
3
2
1
208
205
5
Sırbistan
3
2
1
229
185
5
Hırvatistan
3
0
3
158
232
3
 
B GRUBU TAKIM
O
G
M
A
Y
PUAN
Slovenya
3
3
0
197
166
6
Almanya
3
2
1
209
177
5
Türkiye
3
1
2
206
224
4
Finlandiya
3
0
3
170
215
3
 
C GRUBU TAKIM
O
G
M
A
Y
PUAN
Fransa
3
3
0
205
179
6
İtalya
3
2
1
215
185
5
Rusya
3
1
2
192
220
4
Estonya
3
0
3
194
222
2
 
D GRUBU TAKIM
O
G
M
A
Y
PUAN
İspanya
3
2
1
280
211
5
Letonya
3
2
1
208
205
5
Karadağ
3
2
1
220
201
5
İsveç
3
0
3
157
248
3
 
11 Ağustos Cuma
C
14:45
Estonya - Rusya
71 - 74
D
14:45
İspanya - Letonya
91 - 70
A
17:00
Litvanya - Sırbistan
54 - 56
C
17:00
Fransa – İtalya
64 - 59
A
19:15
İsrail - Hırvatistan
67 - 64
B
19:15
Türkiye - Almanya
65 - 87
B
21:30
Slovenya - Finlandiya
65 - 53
D
21:30
İsveç - Karadağ
45 - 77
12 Ağustos Cumartesi
A
14:45
Sırbistan – İsrail
71 - 79
C
14:45
Rusya - Fransa
61 - 63
A
17:00
Hırvatistan - Litvanya
42 - 63
B
17:00
Almanya - Slovenya
56 - 68
B
19:15
Finlandiya - Türkiye
73 - 84
D
19:15
Letonya - İsveç
58 - 48
C
21:30
İtalya - Estonya
70 - 64
D
21:30
Karadağ - İspanya
77 - 76
13 Ağustos Pazar
A
14:45
Litvanya – İsrail
70 - 62
B
14:45
Finlandiya - Almanya
44 - 66
C
17:00
Fransa - Estonya
78 - 59
D
17:00
İspanya - İsveç
113 - 64
A
19:15
Hırvatistan - Sırbistan
52 - 102
C
19:15
Rusya - İtalya
57 - 86
B
21:30
Türkiye - Slovenya
57 - 64
D
21:30
Karadağ - Letonya
66 - 80

 

ÇEYREK FİNAL GRUB MAÇLARI SIRALAMASI
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Litvanya
1
Slovenya
1
Fransa
1
İspanya
2
İsrail
2
Almanya
2
İtalya
2
Letonya
3
Sırbistan
3
Türkiye
3
Rusya
3
Karadağ
4
Hırvatistan
4
Finlandiya
4
Estonya
4
İsveç

 

 

TOP 16

15 Ağustos Salı

27

14:45

Almanya - Sırbistan

55 - 59

31

14:45

Letonya - Rusya

83 - 81

28

17:00

Slovenya - Hırvatistan

65 - 76

32 

17:00

İspanya - Estonya

59 - 54

25

19:15

Litvanya - Finlandiya

70 - 58

26

19:15

İsrail - Türkiye

66 - 89

29

21:30

Fransa - İsveç

73 - 68

30

21:30

İtalya - Karadağ

47 - 68

 

 

ÇEYREK FİNAL ve KLASMAN

16 Ağustos Çarşamba

36

14:45

Slovenya - Rusya

78 - 54

40

14:45

Hırvatistan - Letonya

71 - 69

35

17:00

Almanya - Estonya

61 - 68

39

17:00

Sırbistan - İtalya

82 - 73

34

19:15

İsrail – İsveç

74 - 66

38

19:15

Türkiye – Fransa

76 - 80

37

21:30

Finlandiya – İtalya

49 - 65

33

21:30

Litvanya – Karadağ

74 - 80

 

YARI FİNAL ve KLASMAN

18 Ağustos Cuma

41

14:45

Finlandiya – Almanya

62 - 75

45

14:45

Litvanya – İspanya

92 - 80

42

17:00

İsveç - Rusya

79 - 76

46

17:00

Türkiye - Letonya

79 - 73

43

19:15

İtalya – Estonya

65 - 53

48

19:15

Fransa – Hırvatistan

83 - 60

44

21:30

İsrail - Slovenya

59 - 70

47

21:30

Karadağ - Sırbistan

73 - 66

 

FİNAL
19 Ağustos Cumartesi
49
12:30
Finlandiya - Rusya
69 - 65
50
14:45
Almanya – İsveç
77 - 44
53
14:45
İspanya – Letonya
95 - 77
51
17:00
Estonya – İsrail
78 - 85
54
17:00
Litvanya – Türkiye
62 - 80
52
19:15
İtalya – Slovenya
73 - 47
55
19:15
Sırbistan – Hırvatistan
76 - 71
56
21:30
Karadağ – Fransa
68 - 75
 
 
ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Fransa
2
Karadağ
3
Sırbistan
4
Hırvatistan
5
Türkiye
6
Litvanya
7
İspanya
8
Letonya
9
İtalya
10
Slovenya
11
İsrail
12
Estonya
13
Almanya
14
İsveç
15
Finladiya
16
Rusya

 

Yorumlar Okunma: 5042