Kamp dönemi için Fenerbahçe'ye beş geçici oyuncu - BasketFaul.com

Kamp dönemi için Fenerbahçe'ye beş geçici oyuncu

03-09-17 13:54
Fenerbahçe, milli takımlardaki oyuncuları nedeniyle hazırlık dönemi için beş oyuncu ile anlaştı. Geçmiş sezonlarda da kamp sırasında eksik tamamlamak için Fenerbahçe bazı oyuncularla kısa süreli anlaşmalar yapmıştı.

Kulübün açıklaması şöyle:
“Geçtiğimiz sezonu Turkish Airlines Eurolague ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi şampiyonu olarak tamamlayan Fenerbahçe Doğuş yeni sezon hazırlıklarına 4 Eylül Pazartesi eksik bir kadroyla başlıyor günü başlıyor.

Eurobasket 2017’de forma giyen Melih Mahmutoğlu, Sinan Güler, Barış Hersek, Luigi Datome, Nicolo Melli, Kostas Sloukas ve Marko Guduric’ten yoksun bir şekilde hazırlıklarına başlayacak Fenerbahçe Doğuş’ta sakatlıkları bulunan Nikola Kalinic, Ali Muhammed ve Ahmet Can Duran’a ise tedavi programı uygulanacak. Ekibimizde Jan Vesely, Pero Antic, Egehan Arna, Jason Thompson, Ahmet Düverioğlu, James Nunnally ve Yordan Minchev ilk çalışmada takımla birlikte olacak.

Fenerbahçe Doğuş, hazırlık döneminde eksik oyuncu sayısının fazlalığı nedeniyle kadroya Marcel Ponitka, Nik Slavica, Nemanja Jaramaz, Petar Aranitovic ve Jovan Novak geçici olarak dahil etti.

Fenerbahçe Doğuş çalışmalarını 22 Eylül tarihinde başlayacak Zadar Turnuvası’na dek İstanbul’da sürdürecek.”

Yorumlar Okunma: 4774