Serbest: Uşak'taki atmosfer harikaydı - BasketFaul.com

Serbest: Uşak'taki atmosfer harikaydı

02-10-17 13:08
BGL'nin ilk haftası basketbolseverlerin büyük ilgisine sahne oldu ve çok sayıda seyirci maçları izledi. En çok seyircili maç ise Uşak'ta Muratbey Uşak-Galatasaray arasında oynandı (1700).

İşte Galatasaray koçu Hasan Serbest'in izlenimleri:
"Uşak şehrinin basketbola olan bu ilgisi bizleri çok memnun etti. Tamamen dolu bir salonun centilmence kendi takımlarını desteklemesi, fair play içinde bizleri karşılamaları Uşak'ın basketbol şehri haline geldiğini bizlere göstergesidir. Salonda harika bir atmosfer vardı. Muratbey Uşak Sportif Kulübü'nün bundaki katkısı tartışılmaz. Tüm takımların Uşak deplasmanını görmesini isterim. Sezon içinde çok zevkli ve çekişmeli maçlar oynanacağından şüphem yok. Basketbol Federasyonumuzun daha ilk haftadan Gençler Ligi'ni Süper Lig kalitelisine çıkartmış olmalarından dolayı teşekkür ederiz. Tüm takım antrenörlerinin ve oyuncularının da aynı fikirde olduklarından eminiz. 

Maçımız hakkında konuşacak olursak da sezonun ilk maçı olması, deplasman maçı olması ve Gençler Ligi'nin yeni bir organizasyon olmasından dolayı tereddütlerimiz vardı. Seyir zevki yüksek bir maç oynadık. Sonunda kazanan biz olduğumuz için mutluyuz. Uşak Sportif'i de ortaya koyduğu mücadeleden dolayı tebrik ederiz."

  

Yorumlar Okunma: 2237