Berrocal: NBA'den sonra İspanya ve Türkiye Ligi geliyor - BasketFaul.com

Berrocal: NBA'den sonra İspanya ve Türkiye Ligi geliyor

02-10-17 14:17
Eskişehir Basket’in koçu Josep Maria Berrocal, medya gününde açıklamalar yaptı. Hazırlık döneminin inişli çıkışlı geçtiğini söyleyen Koç Berrocal, İstanbul BBSK maçının çok önemli olduğunu ve sezonun zorlu geçeceğini belirtti.

Hazırlık maçlarında kazanmaktan çok eksikleri görmenin önemli olduğunu belirten Koç Berrocal, 7 Ekim’de oynanacak olan İstanbul BBSK maçının çok önemli olduğunu belirtti. Koç Berrocal, “Yaptığımız maçlara hazırlık maçı gözüyle yaklaşıyoruz. Kazanmak önemli ama bizim için önemli olan eksiklerimizi görmek. Tofaş maçı kendimizi görmek, eksiklerimizi görmek ve eksik yönlerimizi gidermek açısından çok önemliydi. Çünkü ilk maçta İstanbul BBSK ile karşılaşacağız. Zorlu ve çok önemli bir maç olacak” dedi.

“Türkiye Ligi güçlendi”

Deneyimli teknik adam Josep Maria Berrocal, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin NBA’dan sonra en önemli liglerden biri olduğunu ve sezonun oldukça zorlu geçeceğini belirterek, “Yıllarca İspanya Ligi’nde çalıştım. Kesinlikle söyleyebilirim ki Türkiye ve İspanya Ligi, NBA’dan sonraki en önemli ligler. Sezon çok zor olacak. Özellikle Türkiye Ligi son yıllarda hem bütçe olarak hem de 6 yabancı kuralının gelmesiyle çok güçlendi. Bu sezon elimizden gelenin en iyisini yapacağız” ifadelerini kullandı.

Kampanyanın bitimine az kaldı

Eskişehir Basket yönetiminin hazırladığı ‘3’lü maç paketi’ biletlerinin sona ermesine az bir süre kaldı. ‘3’lü maç paketi’ sayesinde Siyah Kırmızılı taraftarlar maçları normalden daha ucuza seyredecekler.

3’lü maç paketine ilgi yüksek

Geçen sezon Eskişehir Basket’e muhteşem bir destek veren taraftarın, bu sezon da desteklerine devam etmelerini isteyen Siyah Kırmızılı yönetim, taraftarının özverisini ise karşılıksız bırakmamak adına iç sahada oynanacak ilk 3 karşılaşmaya kampanya hazırlamıştı. Satışa sunduğu ‘3’lü maç paketi’ sayesinde taraftarlar İstanbul BBSK, Anadolu Efes ve Galatasaray Odeabank maçlarını oldukça uygun fiyatla izleyebilecek. 3’lü maç paketine ise ilgi bir hayli yüksek.

Tek tek alınırsa 125 TL

Normalde İstanbul BBSK maçı 25 TL, Anadolu Efes maçı 50 TL ve Galatasaray maçı 50 TL, toplamda ise 125 TL olan biletleri taraftar, kampanya sayesinde 80 TL’ye alabilecek. Biletler öğrencilere 40 TL, 10 yaşından küçüklere ve engellilere ise ücretsiz olarak satışa sunuldu. Biletix.com.tr’den ve Kanatlı Alışveriş Merkezi Biletix Gişesi’nden de satışı devam eden kampanyanın bitmesine az bir süre kaldı. 7 Ekim’de oynanacak İstanbul BBSK maçına kadar paket bilet satışı devam edecek. Maç günü de gişeden paket satışı olacak.

3’lü pakette yer alan maçlar şunlar;

1. Hafta Esk. Basket-İstanbul BBSK 25 TL

3. Hafta Esk. Basket-Anadolu Efes 50TL

5. Hafta Esk Basket-Galatasaray 50TL

Not: Toplam 125 TL olan bilet fiyatları 3’lü maç paketi sayesine 80 TL 

Yorumlar Okunma: 2074