Sertaç Şanlı: Hedef Şampiyonlar Ligi'nde Final Four - BasketFaul.com

Sertaç Şanlı: Hedef Şampiyonlar Ligi'nde Final Four

03-10-17 12:54
Beşiktaş Sompo Japan’ın milli oyuncuları Kenan Sipahi ve Sertaç Şanlı, medya gününde NTV Spor’a açıklamalarda bulundu.

Kenan Sipahi, takım içindeki uyum sürecinin şimdiden başladığını dile getirirken şu ifadeleri kullandı:

“Geçen sezon da çok iyi bir takım olmayı başarmıştık. Zaten bu sayede beklentileri bizden yüksek olan takımları eleyerek finale çıktık. Birbirimize alışma sürecimiz olacaktır, onu da çabuk atlatmaya çalışıyoruz ama saha dışında birbirimize çoktan alıştık bile. Sadece bunu saha içine yansıtmamız gerekiyor.”

Sertaç Şanlı, başantrenör Ufuk Sarıca’ya olan güvenini dile getirdi ve Şampiyonlar Ligi’nde en kötü Final Four oynamak istediğini söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

Sertaç Şanlı “Sezon içi hedeflerimiz de geçen senekiyle aynı, hiçbir şey değişmedi. Geçen sene bir hedef koyarak o hedefi yavaş yavaş yükselterek finale kadar çıktık. İnşallah bu sezon da final oynamak istiyoruz, Türkiye Kupası’nda şampiyonluk istiyoruz. Olursa Şampiyonlar Ligi’nde de en kötü final-four’a gitmek istiyoruz. Bizim hedefimiz her zaman olabildiğince yukarısı… Ufuk abi, takım içi dengeleri en iyi ayarlayacak kişi. Ben ona güveniyorum, takım olarak ona güveniyoruz. Bunun sonucunda da inşallah oyunumuz en iyi şekilde ortaya çıkacak." dedi. 

Yorumlar Okunma: 1138