ASKİ Genel Menajeri Buhari görevinden ayrıldı - BasketFaul.com

ASKİ Genel Menajeri Buhari görevinden ayrıldı

03-01-18 21:22
ASKİ Genel Menajeri Haki Buhari bir açıklama yaparak görevden ayrıldığını duyurdu.

Buhari'nin açıkalaması şöyle:

"Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Sözlü’nün görevlendirmesiyle Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Menajerliğini üstelendiğim Adana Aski Spordaki Yönetim Kurulu üyeliği ve Genel Menajerlik görevimden 03.01.2018 tarihi itibariyle ayrılmış bulunmaktayım.

Büyükşehir Belediye Başkanımızın Sosyal Belediyecilik ve Kentli olma konusunda göstermiş olduğu hassasiyet ve Amatör Sporlara yapmış olduğu yatırımlar Ceyhan Belediye Başkanlığı döneminden bilinmektedir. Adana’ya kazandırmış olduğu en büyük hizmetlerden bir tanesi de ASKİ Atatürk Spor Salonu ile Türk Sporunun kentimizde gençliğin sportif başarılarına katkı sağlayacak olmasıdır. 

Yönetim Kurulu ve Kulüp Başkanım Sayın Yüksel Durna ve Yönetim Kurulu üyelerimizle, belirsizlik içerisinde olan Bilyoner Kadınlar Basketbol Liginde oynayan takımımızı Lige devam etmesi için yaptığımız özverili çalışmalar ile bu gün gönül huzuru içerisinde ayrılmış olsam da, kendi salonunda gelecekte büyük başarılara atacağı adımlara gönülden inancım ve duyacağım heyecan azalmayacaktır."   

Yorumlar Okunma: 1350