Basketbolcu Fabrikası: Liglerde 102 Banvitli - BasketFaul.com

Basketbolcu Fabrikası: Liglerde 102 Banvitli

12-03-18 16:17
Banvit altyapısından yetişen 102 oyuncu Banvit, Bandırma Kırmızı veya başka kulüplerin formasıyla liglerde mücadele ediyor.

Altyapıda yaptığı yatırımlarla basketbolcu fabrikasına dönüşen Banvit'ten yetişen oyuncuların liglere dağılımı şöyle:
BSL'de 11, TBL'de 33, TB2L'de 21, BGL'de 37

Banvit ayrıca bütün altyapı kategorilerinde şampiyonluk kazandı ve milli takımlara da çok sayıda oyuncu verdi. 

 

TAHİNCİOĞLU BASKETBOL SÜPER LİGİ
BANVİT BK
DİĞER TAKIMLAR
ADI-SOYADI
TAKIMI
ADI-SOYADI
TAKIMI
1
Tolga Geçim
Banvit Basketbol
1
Erol Can Çinko
Gaziantep Basket
2
Rıdvan Öncel
Banvit Basketbol
2
Şafak Edge
Muratbey Uşak
3
Şehmus Hazer
Banvit Basketbol
3
Süleyman Yavaş
Muratbey Uşak
4
Erkin Şenel
Banvit Basketbol
4
Erkan Yılmaz
Yeşilgiresun Bld.
5
Ragıp Berke Atar
Banvit Basketbol
5
Fatih Altınkalem
Büyükçekmece
*
*
*
6
Berke Aygündüz
Pınar Karşıyaka
TOPLAM OYUNCU
5
TOPLAM OYUNCU
6

 

TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ
BANDIRMA KIRMIZI
DİĞER TAKIMLAR
ADI-SOYADI
TAKIMI
ADI-SOYADI
TAKIMI
1
Harun Can Doğan
Bandırma Kırmızı
1
Talat Alp Altunbey
Afyon Bld.
2
İsmail Cem Ulusoy
Bandırma Kırmızı
2
İbrahim Yıldırım
Afyon Bld.
3
Alperen Demir
Bandırma Kırmızı
3
Yunus Emre Akçay
Afyon Bld.
4
Eray Akyüz
Bandırma Kırmızı
4
Cenk Şekeroğlu
Akhisar Bld.
5
Arda Çete
Bandırma Kırmızı
5
Özgür Şahin
Antalyaspor
6
Erxhan Osmani
Bandırma Kırmızı
6
Umut Özden
Antalyaspor
7
Atakan Erdek
Bandırma Kırmızı
7
Yiğitcan Turna
Bahçeşehir Klj
8
Ömer Atun
Bandırma Kırmızı
8
Ahmet Fatih Cantitiz
Bahçeşehir Klj
9
Önder Atun
Bandırma Kırmızı
9
Metehan Akyel
Bursaspor
10
Boran Güler
Bandırma Kırmızı
10
Barış Yalman
Düzce Bld.
11
Şehmus Hazer
Bandırma Kırmızı
11
Mert Gizir
TED Kolejliler
12
Ragıp Berke Atar
Bandırma Kırmızı
12
Yesukan Onan
TED Kolejliler
13
Furkan Haltalı
Bandırma Kırmızı
13
Arber Berisha
Karesispor
14
Sedat Ali Karagülle
Bandırma Kırmızı
14
Kerem Aydan Özel
Karesispor
15
Hakan Sayılı
Bandırma Kırmızı
15
Feyzi Çelebioğlu
Samsun BŞB
16
Sadık Emir Kabaca
Bandırma Kırmızı
16
Burak Şaşmaz
Samsun BŞB
*
*
*
17
İzzet Türkyılmaz
Selçuklu Bld.
TOPLAM OYUNCU
16
TOPLAM OYUNCU
17

 

TÜRKİYE BASKETBOL 2. LİGİ
DİĞER TAKIMLAR
NO
ADI-SOYADI
TAKIMI
1
Emre Alkaç
Bilecik Belediye
2
Ümit Köksal
Bornova Belediye
3
Ümit Türkoğlu
Erzurum Belediye
4
Seray Yıldırım
Fethiye Belediye
5
Evren Sönmezcan
Fethiye Belediye
6
Bora Can Işık
İstem Koleji
7
Fikri Çeliker
İstem Koleji
8
Timur Remzi Açarçiçek
Kepez Belediye
9
Haluk Türkyılmaz
Manisa BŞB
10
Anıl Binici
Yüksek Çıta Klj.
11
Batıkan Demirtoz
UPS Spor
12
Volkan Çam
Tenis Eskrim Dağcılık
13
Ahmet Lütfi Demirhan
Tenis Eskrim Dağcılık
14
Serhat Angül
Mersin BŞB
15
Orkun Şenel
Yüksek Çıta Koleji
16
Zafer Sezer Alp
Manisa BŞB
17
Can Yalman
Kepez Belediye.
18
Onur Aksoy
Fethiye Belediye
19
Hasan Yıldız
Erzurum Belediye
20
Kemal Zahra
Edirne Belediye
21
Burak Can Dilmaç
Boluspor
TOPLAM OYUNCU
21

 

BASKETBOL GENÇLER LİGİ
BANVİT GENÇLER LİGİ TAKIMI
DİĞER TAKIMLAR
ADI-SOYADI
TAKIMI
ADI-SOYADI
TAKIMI
1
Ömer Atun
Banvit Basketbol
1
Can Muhammet Koç
Beşiktaş
2
Önder Atun
Banvit Basketbol
2
Yiğit Abdullahoğlu
Büyükçekmece
3
Boran Güler
Banvit Basketbol
3
M. Engin Kalkan
Darüşşafaka
4
Alperen Demir
Banvit Basketbol
4
Denizhan Ene
Darüşşafaka
5
Arda Çete
Banvit Basketbol
5
Canberk Başduran
Eskişehir Basket
6
Atakan Erdek
Banvit Basketbol
6
Mahmut Can Çetin
Eskişehir Basket
7
Eray Akyüz
Banvit Basketbol
7
M. Göktuğ Gökdoğan
Eskişehir Basket
8
Erkin Şenel
Banvit Basketbol
8
İsmail Eray Polat
Eskişehir Basket
9
Adem Enes Keleş
Banvit Basketbol
9
Arda Berk Kaya
Eskişehir Basket
10
Sinan Emre Bitim
Banvit Basketbol
10
Ceyhun Şengünün
Eskişehir Basket
11
Mert Atasoy
Banvit Basketbol
11
Kerem Bulat
Eskişehir Basket
12
Cihat Dalgalı
Banvit Basketbol
12
Emirhan Vergili
Galatasaray
13
Hakan Sayılı
Banvit Basketbol
13
İsmail Yaşar
Galatasaray
14
Sadık Emir Kabaca
Banvit Basketbol
14
Kaan Pomakoğlu
Gaziantep Basket
15
Sedat Ali Karagülle
Banvit Basketbol
15
Faruk Sevim
Gaziantep Basket
16
İbrahim Kaçmaz
Banvit Basketbol
16
Mert Akarsu
İstanbul BBSK
*
*
*
17
Tahircan Akbıyıkoğlu
Sakarya BŞB
*
*
*
18
Furkan Çalışkan
TOFAŞ
*
*
*
19
Kemal Ertaş
Türk Telekom
*
*
*
20
Mehmet Erim Özgül
Muratbey Uşak
*
*
*
21
Yiğit Özovalı
Muratbey Uşak
TOPLAM OYUNCU
16
TOPLAM OYUNCU
21

Yorumlar Okunma: 3975