EBBL 2017-2018 Sezonu Takım Kadroları - BasketFaul.com

EBBL 2017-2018 Sezonu Takım Kadroları

06-04-18 18:31

 EBBL 1. ve 6. gruplarda Pazar günü oynanacak ikişer maçla başlayacak.


İki devreli maçlar sonucunda her grupta birinci ve ikinci sırayı alan takımlar EBBL Türkiye Birinciliğine doğrudan katılım hakkı kazanacaklar. Türkiye Birinciliği müsabakalarının 16 takımla oynanmasını sağlamak üzere grup üçüncüleri arasında, bir il merkezinde tek devreli lig usulü oynanacak. Bu maçlar sonucunda ilk dört sırayı alan takımlar EBBL’ye Türkiye Birinciliğine katılacaklar.

NOT: Eksikler elimize ulaştıkça liste güncelleştirilecek. Ayrıca kadrosunu kuran takımlar da bazı eklemeler yapacak. 

AKANT GENÇLİK VE SPOR  (ANTALYA)
TEKNİK EKİP: Ayşegül Dermut (Menajer), Emre Özorhan (Koç)
OYUNCULAR: Okan Tekşen, Doğancan Gözlü, Oğulcan Göknariı, Alperen Deveci, Mustafa Kaçaroğlu, Halil Akkın, Erkan Özdoğan, Fahri Çakar, Eren Toraman, Melih Akıdan, Hakan Gülendam, Mehmet Atan, Ozan Yazıcı
ANKARA ANADOLU BASKET
TEKNİK EKİP: Ekrem Kurtcu(Genel Sekreter), Hasan Gürdeniz(Genel Menajer), Ahmet Arif Turhan (Teknik Menajer), Hakan Köktaş (Koç), Doğan Tetik (Kondisyoner)
OYUNCULAR: Fazlı Erdoğan, Ersen Turgut, Doğahan Çöteli, Akif Bıçakçı, Hulusi Oğuz, Burakcan Bekdaş, Kaan Erener, Gürhan Karataş, Doğucan Durak, Derviş Robin Timur, Aral Şahin, Kerem Efe Hayran, İbrahim Karakuş
BAFRA BELEDİYESİ
TEKNİK EKİP: Bahri Çakır (Genel Menajer), İsa Demir (İdari Menajer), Nizamettin Taşçı (Koç)
OYUNCULAR: Selimhan Demir, Erhan Akbulut, Sefa Teleş, Adem Akslı, Musa Kartal, Malik Uludoğan, Cihangir Aslan, Ümit Çetin, Sebahattin Can Yılmaz, Alper Ergün, Osman Mert Demirbilek, Niyazi Arda, Aslankaya, Muhammet Emin Çelik, Hakkı Boran Ersun, Oğuzhan Soral
BAHÇELİEVLER BELEDİYE (İSTANBUL)
TEKNİK EKİP: Kadir Can Aydın (Koç), Sinan Dokuz (Asistan koç), 
Emre Kızılyel (Asistan koç), Hasan Bahar (İstatistik), Ömer Soğuk (Sağlık görevlisi)
OYUNCULAR: Güney Gül, Buğra Ceylan, Aykut Güler, Atahan Ergün, İbrahim Uzun, Mehmet Kurt, Çağatay Çeşme, Çağdaş Altunkaya, Kerem Aydın, Baran Özkan, Adil Elvan, İlker Ateş
BOSSAN (İZMİR)
TEKNİK EKİP: Serdar Bozkurt (Kulüp Başkanı), Zeki Güler (Menajer)
OYUNCULAR: Cemal Çetinkaya, Ege Aydınalp, Yiğit Alp, Eyüp Işık, Tuğberk Bilgi, Taha Onur Koldamca, Enes Turan, Doğucan Bayram, Barış Bayar, Hakan Özsu, Ekin Ege Okumuş, Batuhan Öztürk, Mert Yağız Barışık
ÇORLU BELEDİYESİ
TEKNİK EKİP: Mert Daknılı (İdari Menajer), Kurtuluş Yağızer (Koç), Gürkan İşbırakmaz (Genel Menajer), Altyapı Sorumlusu (Emre Özak), Sadık Kılıç (Malzeme Sorumlusu)
OYUNCULAR: Adem Deniz, Kamer Mani, Can Kaan Sağlam, Yunus Emre Demirezen, Fatih Şenel, Ziya Berhan Kılıç, Ömer Gülmüş, Batuhan Yılmaz, Burak Yacan Yüksel, Mesut Pehlivan, Baturay Yılmaz, Tolgahan Demirel
ELAZIĞ BASKETBOL AKADEMİ
TEKNİK EKİP: Esendal Türk (Genel Menajer), Burhan Şener (Yönetici), Ömer İsmail Orhan (Koç)
OYUNCULAR: Ahmet Yağlı, Yunus Toprak, Sedat Öztürk, Fatih Demir, Fırat Aral, Selim Tavuş, Oğuz Can Yaşbaş, Oğuzhan Kiziroğlu, Bekir Ok, Buğra Kılbaş, Uğur Yaman, Sedat Atik
GENÇ YİBO (BİNGÖL)
TEKNİK EKİP: Selahattin Erdoğmuş (Yönetici), Selçuk Aydoğdu (Koç)
OYUNCULAR: Baran Eliaçık, Barış Demir, Fatih Çatkın, Ali Alaca, Aydın Dağdelen, Semih Serdar Biçen, Hişar Buldar, Zeynel Abidin Cengiz, Yasir Avlı, Şivan Açıkbaş, Serkan Hazar, Volkan Koçlu, Muhammed Furkan Özgörüş, Furkan Küçüktorun, Mustafa Oğul, Özgür Kaya, Mücahit Kartay, Sadık Seyhan
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ GSK (ANKARA)
TEKNİK EKİP: Çağlar Çay (Genel Menajer), Hamitcan Güraslan (Koç), Yasin Yıldırım (Asistan koç), Tolga Atalar (Kondisyoner), Fatih Erdoğan (Yönetici)
OYUNCULAR: Ersunal Caka, Orçun Göllü, Ramazan Öksüz, Mehmet Şen, Doğa Kasap, Ahmet Güneş, Mehmetcan Özel, Emincan Karakaş, Metehan Turan, Baran Şener, Sezgin Özkan, Semih Alak, Enes Aksarı, Can Ercan, Alperen Doğan, Maşallah Cangir
ISPARTA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
TEKNİK EKİP: Süleyman Kaya (Menajer), Ramazan Kayacan (Koç), Turusan Yolcu (Asistan Koç)
OYUNCULAR: Ömer Faruk Bilge, İlker Burak Kaya, Murat Karakaya, Dündar Yalvaç, Ersin Bingöl, Emre Sarı, Sedatcan Özşar, Ferhat Dağdaş, İbrahim Gürsan, Çağatay Gürbüz, Yusuf Morsümbül
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BLD.
TEKNİK EKİP:
OYUNCULAR:
KÜTAHYA BELEDİYE
TEKNİK EKİP: Ömer Emiştekin (İdari menajer), Talha Çalışır (Teknik Menajer), Burak Tavalıoğlu (Koç), Zikri Dönmez (Asistan koç), Ömer Kaçan (Asistan Koç)
OYUNCULAR: Gökay Çakır, Burak Burhan, Mehmet Meriç, Sedat Baytur, Oktay Güney, Anıl Dede, Berkay şakar, Emre Dindar, Alp Başpınar, Onurhan Korkmaz, Ulaş Meral, Selman Can Sevinti, Yunus Emre Akçay
MALATYA BŞB.
TEKNİK EKİP: Erol van (Menajer), Erol Akdeniz (Koç)
OYUNCULAR: Hayati Aylaz, Eray Evliyaoğlu, Mustafa Avcı, Oguz Avcı, Miraç Yıldırım, İbrahim Gülsever, Bektaş Korkmaz, Ferit Tecimer, Atalay Taşkın, Furkan Bahçivan, Faruk Özdemir, Muhammed Tosun, Murat Balkaya
MENEMEN BELEDİYE (İZMİR)
TEKNİK EKİP: Fatih Yanar (Genel Sekreter), Ahmet Bayram (Basketbol şube sorumlusu), Mehmet Gümüşsoy (Koç)
OYUNCULAR: Ahmet Bayram, Burak Özbakırcı, Kaan Bekat, Erkam İyigünler, Ata Gülenay, Çevik Çifçi, Berdan Akyol, Ayberk Kilit, Serberk Sağnak, Murat Tartan, Alper Altıntaş
MUĞLA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ
TEKNİK EKİP: Halil Evren Şentürk (Genel Menajer), Osman Mutlu (İdari Menajer), Ali Ağılön (Baş Antrenör), Kaan salman (Yardımcı Antrenör), Taner Alton (Yardımcı Antrenör), Erdem Aşık (Sağlıkcı)
OYUNCULAR: Kaan Salman, Şükrü Sarıhan, Sadık Özgül, Aytaç Özkul, Ender Madan, Muhammed Acar, Oguzhan İbrişim, Umut Berk Atak, Ayberk Arıcı, Alpcan Kavuzlu, Cem Eren, İsrafil Tepe, Ersel Diyaroglu, Ege Kızıltuğ, İsmail Akar, Tugay Demir, Eray Doğan
 
MURATPAŞA BELEDİYESİ SK (ANTALYA)
TEKNİK EKİP: Ramazan Barut (Koç), Serya Yıldırım (Asistan koç), Tayyar Ergi (Asistan koç), Çağatay Toklu (İstatistik)
OYUNCULAR: Kıvanç Karaoğlan, Rıfat Erkmen, Barış Gökmen, Timür Acarcicek, Ahmet Eren Kargı, Yankı Dalgıç, Asım Beşeoğlu, Erkin Kücükçolak, Tuna Erkal, Emrehan Özçelik, Hasan Durmaz, Berkay Ak, Murat Bugdaycı, Mustafa Öcal
NAZİLLİ BELEDİYE (AYDIN)
TEKNİK EKİP: Utku Duru (İdari Koordinatör), Mücahit Doğan (Koç), Gökhan Köroğlu (Asistan koç)
OYUNCULAR: Murat Tayyar, Şakir Altunbaş, Deniz Yıldız, Onur Birinciler, Aybars turhan, Oğuzhan derici, Umut Baştürk, Mert Rıza Turgut, Ekrem Civelek, Ozan Uludoğan, Devrim Şahinkaya
OKVOLIGHT TEKDEN KOLEJİ (KAYSERİ)
TEKNİK EKİP: Erkan Kaftanoğlu (Yönetici), Kamil Köseoğlu, (Genel Menajer), Nihat Kahraman (Koç)
OYUNCULAR: Veysel Topuz, Tuncay Gezer, Kazım Kalkan, Erdem Söğütlü, Sami Çeriler, Ahmet Atilla Bozdağ, Anıl Nişancı, Ahmet Cingitaş, Furkan Altınok, Turan Abdullah Tüzün, Ahmet Çakar, Hakan Yavuz
SAYGI GENÇLİK (ANKARA)
TEKNİK EKİP: Altay Kansak (Koç), Ali Ergin (Asistan koç), Ercan Onur Sever (Asistan koç), Furkan Haliloğlu (İstatistikçi)
OYUNCULAR: Tolga Doğruer, Can Özkaner, Efe Canboy, Tuncay İçli, Sertan Ergin, Anıl Helvacı, Ulaş Çiçek, Yusufcan Yelken, Faruk Koyuncu, Barış Ceyhan, Mahmut Bahçecioğlu, Ahmet Hulki Ünal, Kadir Karslı, Bartuğ Altıparmak, Suat Kılıçbeyli, Batuhan Biçer
SÖGÜTSEN SERAMİK (ANKARA)
TEKNİK EKİP: Mete Levent Lüle (Koç),  Ulaş Kaplan (Asistan Koç), M.Tolga Yücel (İstatistik), Cüneyt Şensoy (Fizyoterapist), Onur Şatana (Kondisyoner)
OYUNCULAR: Batuhan Uçum, Ahmet Aksan, Ayberk Çin, Murat Atar, Ahmet Büken, Eralp Seymen, Utkan Sarıhan, Berk Çavdar, Cem Koçal, İsmail Yüceer, Çağan Aydın, Seyitcan Erdem
SÖKE BASKET (AYDIN)
TEKNİK EKİP: Selçuk Can Tirman (Menajer), Barış Koyuncuoğlu (Koç)
OYUNCULAR: Bedirhan Ergül, Arda Gürcan, Volkan Murat Çetres, Berkin Özgür, Kürşat Çubukçu, Ömer Faruk Ünalkızılırmak, Şerif Serbest, Fahri Kandaş, Öğünç Tokgöz, Mustafa Mert Avcı
ŞUTİM SPOR (ŞANLIURFA)
TEKNİK EKİP: M. Özgür Büyükler (Yönetici), Evrim Akyüz (Koç)
OYUNCULAR: Fuat Kaymaz, Hasan Murat Alıcı, Ali Haydar Gülle, Ali Uyar, Güngör Azem Çavaş, Hakan Gülgen, Yusuf Uyar, M.Haşim Açanal, Yahya Bebe, Erden Karagül, Yakup Gezginci, Okan Altınbaş, Bekir Büyükhatipoğlu, A.Burak Çalışkan
TARSUS AMERİKAN KOLEJİ (MERSİN)
TEKNİK EKİP: Eser Orhan (Koç), Mustafa Söğüt (Asistan koç), Mustafa Karaduman (Kondisyoner)
OYUNCULAR: Faik Can Kaşıkçı, Ümit Yustomur, Doğukan Alkan, Muratcan Güzelocak, Mehmet Ali Yılmaz, Metehan Mertoğlu, Bartu Bayraktar, Mete Sakaryalı, Arda Akova, Umut Tümkaya, Kaan Özkara, Barışcan Karayiğit, Abdullah Ateş
TOKAT ÖZGEM GRUP BASKETBOL
TEKNİK EKİP: İlkay Yazaer (Koç), Kahraman Ataman (Yardımcı Antrenör)
OYUNCULAR: Muhsin FırtınaOsman Eşigül, Oktay Ulubay, Can Yalman, Metehan Kaya, Ömer Bes, Mustafa Naimioğlu, Fırat Yüksel, Tolga Alicılıoğlu, Yusuf Murat, Alper Çelik, İbrahim Şahin
UMURBEY BLD. GÜREŞ SP. (ÇANAKKALE)
TEKNİK EKİP: Serkan Işık (Koç), Samet Uzunca (Yönetici), Burak Gökgöz (İstatistikçi)
OYUNCULAR: Çağlar Bozkurt, Ataberk Kortak, Buğrahan Yorulmaz, Berkay Girgin, Burak Güleç, Onur Tutkun, Veysel Türker, Akın Cen Demir, Gökay Kafadar, Elvan İljazi, Ahmet Emir Öncü, Diyan Botan
YEŞİLYURT (İSTANBUL)
TEKNİK EKİP: İbrahim Şenalp (Koç), Murat Demirkol (Asistan koç), Bora Yeşim (Asistan koç)
OYUNCULAR: Burak Öztaş, Onur Yetişmiş,  Emre Kançal, Tutku Tekne, Yekta Öztürk, Ali Şimşek, Timur Akgümüş , Arda Devrim Karakurt, Apdullah Cebi, Osman Sarısoy, Tuğhan Yücel, Furkan Yalçınkaya, Doğukan Tekfidan, Burak Önder

 

 

 

Yorumlar Okunma: 9903