maltepe escort alanya escort kartal escort manavgat escort  Haftanın hakemleri, temsilcileri ve gözlemcileri - BasketFaul.com

Haftanın hakemleri, temsilcileri ve gözlemcileri

12-04-18 09:14
BSL
Yeşilgiresun Beld.Spor - Fenerbahçe Doğuş Erşan Kartal Altuğ Köselerli Can Mavisu Ali Rıza Yılmaz
İstanbul BBSK - Banvit Basketbol Serkan Emlek Semih Vural Duhan Köyiçi Melih Sabri Kazmaz
Trabzonspor - Eskişehir Basket Mehmet Keseratar Serdar Ünal Polat Parlak Nazlı Ayyıldız Turan
Beşiktaş Sompo Japan - Gaziantep Basketbol Aytuğ Ekti Halil Baldemir Ahmet Tatlıcı Fazıl Keseratar
Muratbey Uşak - Galatasaray Odeabank Fatih Arslanoğlu Kaan Büyükçil Özge Şentürk Celal Arısan
Sakarya B.Şehir Belediye - Anadolu Efes Emin Moğulkoç İsmail Aydın Halit Can Cihan Görkem Bıçakçıoğlu
Tofaş - Pınar Karşıyaka Ziya Özorhon M.Karabilecen A. Yazıcıoğlu Zafer Milli
Demir İnşaat B.Çekmece - Darüşşafaka Basketbol Özlem Yalman Alper Özgök Kerem Baki Gözde Ersöz

KBL
Botaş - Beşiktaş Sertan Kırklar Ali Köseoğlu Yiğit Gönültaş İlke Ortaç Alatan
Hatay BŞB - Yakın Doğu Üni Uğur Özen A. Koputan Hüseyin Çelik Ömer Çetin
Fenerbahçe - Adana Aski Taner İbin Fatih Güler D. Kalyoncu Altan Aydın
Galatasaray - OGM Orman Tunçtan Durmuşcan S. Topaloğlu Alper Elçikoca Yeşer Eroğlu
AGÜ - Mersin BŞB. Turgut Işık A.Kemal Digilli Fatih Evli Burak Dede
Çukurova - İstanbul Üni. Orkun Yurtdaş Fazilet Güler Nihat Çetin Didem Süer

TBL
Ankara DSİ - OGM Orman Sami Özel Erhan Gürsel M.Onur Sönmez Tayfun Ay
Bakırköy Basket - Düzce Bld Taner İbin M.Akıllıoğlu Haldun Çoban Münir Gökmen
Bahçeşehir Koleji - Bandırma Kırmızı İbrahim Altıntaş Çağrı Hekimoğlu Murat Danışan Hakan Ergin
Karesi Spor - Samsun BŞB.Anakent Ergin Sarı Aydın Karaçam Tolga Edis M.Sait Battalgazi
Türk Telekom - Antalyaspor Tekin Özübir Dağder Dağlı Hande Öztürk Çağdaş Çalış
Afyon - Yalova Group Bld. Murat Ciner Ogün Cılız M. Vardarlı Seyit İsmail Güvenç
Bursaspor Durmazlar - HE Ted Ankara Klj. Önder Yılmaz Ozan Gönen Kerem Yılmaz Mete Mısır
Akhisar Bld. - Petkim Spor Yücel Çilingir Sinem Tetik Göksun Öz Zafer Enüştülü
Selçuklu Bld. - İstanbulspor Tahsin Kuzu Egemen Ercan U.Özgün Ergün Mehmet Kaşif Battal

TKBL
Mersin Üniversitesi - Yalova VİP Ahmet Köse Arda Unul Batuhan M. Gül Serkan Su
Kırçiçeği Bodrum Bas. - Bayraklı Belediyesi Ömer Sarı Hakan Gerey Cihan Ceylan Mehmet Duru
Ferko Ilgaz Hotel Kbsk - Mersin Basketbol Münevver Özemre Ebubekir Kılıç A.Bilal Öztürk Adnan Yakut
İzmit Belediyespor - İstanbulgücü Sabri Gündüz Eyyüp Ayhan Nur Akça Erkan Kuyumcu
Fenerbahçe Gelişim - Edirne Bld. Edirnespor Sedef Yarıcı A.Osman Kanık Caner Bahadır Burak Demir
Urla Belediyesi - Çankaya Üniversitesi Eda Demiral S. Fırat Savaş Ece Açıkgöz Ahmet Öztürk
Mersin BŞB.Gelişim - Bursa BŞB. Budo Mirhan Ateşer Abdullah Uyanık Seren Erpolat Salim Bozyel

TB2L
Artvin Belediye - Mersin Büyükşehir Bel. Emircan Özkan Alican Alıcı Mustafa Baştürk Murat Temur
Bornova Belediye - Yeni Mamak Belediye Hakan Gerey Emrah Şatır T.Onur Balsun Mustafa Fırat
Manisa Büyükşehir Bel. - Serra Sünger İnegöl Bel Murat Genç Can Yanar Yasin Kahraman Okan Kahraman
Fmv Işıkspor - Gemlik Belediye Murat Genç Burak Yılmaz Orçun Akgül B.Büyükyüksel
Efe Spor - Finalspor Serdar Saraç Anıl Veziroğlu Mesut Çınar Faysal Aydemir
Edirne Beld. Edirnespor - Haliliye Belediye M. Topaloğlu Yaşam İssi Serhat Dülker Enis Gürel
Boluspor - Rota Koleji Özkan Talo Batuhan Kümükoğlu Candemir Tabak İ.Emre Aydemir
Fethiye Belediye - M.Efendi Bel. Yüksek Çetin Artan Gönenç Çetin Burak Durmuş Mustafa Biçer
Mersin Büyükşehir Bel. - Artvin Belediye Taner Şeker A.Basri Yıldız Yasin Gülap Serkan Su
Yeni Mamak Belediye - Bornova Belediye Mirhan Ataşer Metin Aksoyak Eren Kılınç Filiz Öget
Serra Sünger İnegöl Bel - Manisa Büyükşehir Bel. Serdar Saraç Batuhan Mert Gül S.Eren Pekdoğan Ebru Bilaç
Gemlik Belediye - Fmv Işıkspor Hakan Gerey Burak Anlatıcı Özkan Çağlayan Ramazan Öylek
Finalspor - Efe Spor Murat Genç Burak Yılmaz Emircan Özkan Macit Zeren
Haliliye Belediye - Edirne Beld.Edirnespor Metin Aksoyak Barış Tunç Soner Türker Münir Bilgici
Rota Koleji - Boluspor M.Topaloğlu Ömer Sarı Gürkan Demir Cem Dilsizoğlu
M.Efendi Bel. Yüksek Çıta - Fethiye Belediye Haluk Yakın Ahmet Köse Samet Biner Burak Babaoğlu

BGL
Tofaş - Banvit Sinan İşgüder Baran Avşar Uğur Akyıldız Atif Al
Anadolu Efes - Fenerbahçe Doğuş Zafer Yılmaz Mesut Öztürk Furkan Keseratar Ebru Onaran
Darüşşafaka Basketbol - Pınar Karşıyaka Ozan Çakar Burak Pehlivan Alperen Başer Sevginaz Bozkurt
İstanbul Bbsk - Muratbey Uşak Sportif Serhat Büker Görkem Süzen S. Gamze Öget Adnan Kıvanç
Gelişim Koleji - Bahçeşehir Koleji Ersan Ergüler Can Ütkür Erdoğan Çelebi İsmail Atlayan
Ted Ankara Kolejliler - Galatasaray Mehmet Şahin Anıl Hamit Sayar Burak Aktaş M.Kocaeren

EBBL
Umurbey Bel.Güreş Sp. - Çorlu Bel. Göksu Teksöz Okan Berk Tunçel S.Ahmet Becan
Ankara Anadolu - Yeşilyurt Mustafa Çeltiker Ali Baran Tecirli Akif Sözüeroğlu
Söke Basket - Bossan Oğuz Binicier Burak Kaan Tan M.Akif Karagöz
Hacettepe Üni. - Bahçelievler Bel. Aysun Ergin Derya Çelik Berkay Asildağ
Nazilli Bel. - Menemen Belediye Emrecan Çakır Kağan Sönmez Emre Başa
Muğla Üniversitesi - Akant Gençlik B.Mert Demirtaş Muhammet Anlatıcı Mehmet Kaner
Söğütsen Seramik - Isparta Belediye Dursun Uğral Muratcan Reyhan Koray Öksüz
Tarsus Amerikan Kol. - Muratpaşa Belediyesi H.Mesut Demir Alpercan Bozyel Diyaüddin Sağır
Saygı Gençlik - Okvolıght Tekden Sercan Sinirlioğlu Esra Yıldız Haldun Kunt
Tokat Özgem Grup - Bafra Belediye S.Serkan Koçak Leyla Yücel Rafet Demir
Elazığ Basektbol - Şutim Spor Mustafa Aksoy Sibel Koç Ömer Kaymaz
Malatya Bşb - Genç Yibo H.Emre Erol Emre Yeldaş H.Ali Epik

KBBL
AGÜ Gelişim - Kahraman Kazan Salih Ocakoğlu Emre Dursun Üzeyir Tecirli
Akdeniz Üniversitesi - Nesibe Aydın Melikşah Mercan Murat Yurtsever Mert Elma
Giresun Üniversitesi - İstanbul Üni Gelişim Alihan Civelek Umut Memiş Umut Güven
Ordu Açı Koleji - İzmir BŞB N. Uluözlü Hakan Çetin Serdar Çözeli
Olimpik Gençlik - Düzce Salih Özyurt Resul Uğurlu Ferhat Suna

Ataspor - Galatasaray Gelişim Elif İnci Batıkan Teker Nejat Yeniatakan 

Yorumlar Okunma: 2755