Bulkaz: En anlamlı galibiyetimiz - BasketFaul.com

Bulkaz: En anlamlı galibiyetimiz

06-05-18 10:30
Trabzonspor Koçu Ozan Bulkaz, Yeşilgiresuun Belediye'yi yendikleri maçtan sonra "En anlamlı galibiyeti aldık." dedi.

Ödeme sorunları nedeniyle beş maçtır iki yabancıyla oynayan Trabzonspor'un koçu şöyle konuştu:
"Oyuncularım çok onurlu mücadele verdi. Başımıza gelenlere rağmen hiç ümidimizi kaybetmedik. Birbirimize inandık ve tüm maçlarımızı yüksek motivasyonla oynadık. Kaybettiğimiz bazı maçlarda da oyunun içindeydik. Sonuçta Trabzonspor gibi büyük camianın sevgisini kazandık, güzel bir gündü. Bugüne kadar aldığımız en anlamlı galibiyet bu oldu. Şampiyonluk maçı kadar önemliydi. Karşılık beklemeden forması için mücadele eden oyuncular vardı.

Bu süreçte genel menajer ve kulüp görevlileri birlikte oldu. Sarunas ve Osiris çok karakterli davrandı ve oynamayan oyuncuları dinlemeyip bizi seçti.

Gelecek yıl için kentin çok iyi reaksiyon vereceğini ve çok iyi bir sponsor geleceğini umuyorum."

Basketfaul'un notu: Trabzonspor bir galibiyetle rahatlayacağı bu dönemi çok zor şartlara karşın çok iyi geçirdi. İki yabancının yanında Borahun Paçun, Alper Saruhan, Ozan Odabaşı ve Burak Eşlik performanslarını üçe katladı. Kısa süreler alan gençler sırıtmadan işlerini yaptı... Ve en önemlisi Bulkaz ve staff yaşanan zorluklara karşın hiçbir şeyi mazeret olarak kabul etmeyip ellerindeki malzeme ile yapılabileceklerin en iyisini yaptı. Bu performansta emeği olan herkesi kutlarız. 

Yorumlar Okunma: 2037