Lise Genç Kızlar'da Oğuzkaan Türkiye Şampiyonu - BasketFaul.com

Lise Genç Kızlar'da Oğuzkaan Türkiye Şampiyonu

14-05-18 19:30
LİSE GENÇ KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
15-19 MAYIS 2018 / ÇORUM
A GRUBU
B GRUBU
1
Ankara Arı Anadolu ve Fen Lisesi
1
Büyükçekmece Ruhi Sarıalp Spor L.
2
İstanbul Şişli Açı Anadolu Lisesi
2
Ordu Altınordu Açı A.L.
3
Diyarbakır Kavram Temel Lisesi
3
İstanbul Oğuzkaan Koleji
4
İstanbul Florya Doğa A.L.
4
Mersin Doğa Koleji

 

Lise Genç Kızlar Türkiye Şampiyonasında ilk dört sırayı alan takımlar bir arada (sırasıyla İstanbul Oğuzkaan Koleji, Mersin Doğa Koleji, İstanbul Florya Doğa Anadolu Lisesi, Ankara Arı Anadolu ve Fen Lisesi)

 

A GRUBU TAKIMLAR
O
G
M
A
Y
PUAN
İstanbul Florya Doğa A.L.
3
3
0
235
169
6
Ankara Arı Anadolu ve Fen L.
3
2
1
201
200
5
İstanbul Şişli Açı A.L.
3
1
2
169
194
4
Diyarbakır Kavran Temel L.
3
0
3
182
224
3
 
B GRUBU TAKIMLAR
O
G
M
A
Y
PUAN
Mersin Doğa Koleji
3
3
0
218
175
6
İstanbul Oğuzkaan Koleji
3
2
1
225
199
5
Ordu Altınordu Açı A.L.
3
1
2
216
198
4
Büyükçekmece Ruhi Sarıalp S.L.
3
0
3
161
248
3

 

15 Mayıs Salı
Hitit Üniversitesi BESYO Spor Salonu
11:30
Ankara Arı Anadolu ve Fen Lisesi - İstanbul Florya Doğa A.L.
57 - 82
A
13:30
İstanbul Şişli Açı Anadolu Lisesi - Diyarbakır Kavram Temel Lisesi
62 - 59
B
15:30
Büyükçekmece Ruhi Sarıalp Spor L. - Mersin Doğa Koleji
39 - 68
B
17:30
Ordu Altınordu Açı A.L. - İstanbul Oğuzkaan Koleji
60 - 65
16 Mayıs Çarşamba
Hitit Üniversitesi BESYO Spor Salonu
A
11:00
Ankara Arı Anadolu ve Fen Lisesi - Diyarbakır Kavram Temel Lisesi
79 - 64 
A
13:00
İstanbul Florya Doğa A.L. - İstanbul Şişli Açı Anadolu Lisesi
70 - 53
B
15:00
Büyükçekmece Ruhi Sarıalp Spor L.- İstanbul Oğuzkaan Koleji
63 - 97
B
17:00
Mersin Doğa Koleji - Ordu Altınordu Açı A.L.
74 - 73
17 Mayıs Perşembe
Hitit Üniversitesi BESYO Spor Salonu
A
11:00
Ankara Arı Anadolu ve Fen Lisesi - İstanbul Şişli Açı Anadolu Lisesi
65 - 54
A
13:00
Diyarbakır Kavram Temel Lisesi - İstanbul Florya Doğa A.L.
59 - 83
B
15:00
Büyükçekmece Ruhi Sarıalp Spor L. - Ordu Altınordu Açı A.L.
59 - 83
B
17:00
İstanbul Oğuzkaan Koleji - Mersin Doğa Koleji
63 - 76

 

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARI FİNAL
18 Mayıs Cuma
Hitit Üniversitesi BESYO Spor Salonu
11:00
İstanbul Florya Doğa A.L. – İstanbul Oğuzkaan Koleji
62 - 67
13:00
Mersin Doğa Koleji – Ankara Arı Anadolu ve Fen Lisesi
68 - 56
 
 
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNAL
19 Mayıs Cumartesi
Hitit Üniversitesi BESYO Spor Salonu
11:00
İstanbul Florya Doğa A.L. – Ankara Arı Anadolu ve Fen Lisesi
82 - 71
13:00
İstanbul Oğuzkaan Koleji - Mersin Doğa Koleji
70 - 55
 
 
ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
İstanbul Oğuzkaan Koleji
2
Mersin Doğa Koleji
3
İstanbul Florya Doğa Anadolu Lisesi
4
Ankara Arı Anadolu ve Fen Lisesi

Yorumlar Okunma: 7132