Dedas: Bahçeşehir kısa sürede BSL'nin parıldayan elması olacak - BasketFaul.com

Dedas: Bahçeşehir kısa sürede BSL'nin parıldayan elması olacak

01-06-18 20:29
Türkiye Basketbol Ligi play-off final serisinde Afyon Belediyespor'a 3-1 ile elenerek Basketbol Süper Ligi şansını kaçıran Bahçeşehir Koleji'nde, Yunan teknik adam Stefanos Dedas, kişisel twitter hesabından bir açıklama paylaştı.

Stefanos Dedas'ın yaptığı açıklamanın içeriği şu şekilde:

"Basketbol ailemiz için sezonun sonu. Bu takımı geliştirmek için bütün kalbimi verdim. Göreve geldiğim ilk günden bugüne kadar amacımız bütün maçları kazanmaktı. Göreve başladığımızda her ne kadar ligde 12. sırada ve mental olarak kötü durumda olsak da, Federasyon Kupası'nı kazanmayı ve play-off finallerine kadar gelmeyi başardık. Şu iyi bilinmelidir ki; Başkanımız Hüseyin Yücel'in de desteği ile Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü, yeni bir çağın başlangıcı olacak ve en kısa sürede Türk ve Avrupa basketbolunun en üst düzeyinde yerini alacaktır. Binlerce öğrencimizi de bu şekilde gururlandıracağız.

Ayrıca bana en zor zamanda güvendikleri için de Oytun Özer ve Alparslan Aydın'a çok teşekkür ederim. Onları, bu kararları için gururlandırmak adına bütün gücümü verdim. Yarından itibaren hep beraber yeni bir sayfa açacağız. Bütün teknik ekibime ve ayrıca bizleri maçlarda ve sosyal medyada destekleyen taraftarlarımıza çok teşekkür ederim. Bu benim için büyük bir gurur. Bir kez daha tekrarlıyorum; bu organizasyon, çok kısa sürede Basketbol Süper Ligi'nin parıldayan elması olacaktır!" (Sportando) 

Yorumlar Okunma: 2711