Finaldeki orta segment - BasketFaul.com

Finaldeki orta segment

02-06-18 22:11
Kullandığımız otomobiller fabrikadan çıkana kadar kim bilir kaç süreçten, kaç aşamadan geçiyor...

Herhalde öncelikle kimlere hitap edeceği belirlendikten sonra o kesimin alım gücüne uygun malzeme, teknoloji kullanılır ama herşey önce dizaynla başlar.

Bazı otomobiller vardır, çok gösterişli, göz kamaştırıcı değillerdir ama sağlamdırlar. İnsanı yolda bırakmazlar, hatta lüks olarak nitelendirilenler arıza yaparken onlar belli hızda ilerleyip yolun sonuna diğerlerinden önce varabilirler. 

TOFAŞ sezon başında tasarlanan orta segment bir kadroyla yola çıktı ancak uzun yolun sonuna gelindiğinde performansları üst segment kategorisine ulaştı. Çünkü onlar istikrarlı şekilde ilerlerken arıza şeridinde bir çok lüks araç kalmıştı.

İstikrarı bilen, doğru insanları iş başına getiren TOFAŞ yetkililerine, takımın başındaki Tolga Öngörfen ve Orhun Ene ile arkadaşlarına, uyum içinde çalışan bütün parçalarına tebrikler... Basketbolumuza doğru örnek oldukları için... (Basketfaul)

Not: Harika geçen bu sezondan sonra acaba yeni çıkarılacak modellerden birine bir basketbol teriminin verilmesi acaba üzerinde durulacak bir öneri olur mu? Mesela Smaç... Veya Fast Break...  

Yorumlar Okunma: 2586