maltepe escort alanya escort kartal escort manavgat escort  U15 Erkekler Türkiye Şampiyonası - BasketFaul.com

U15 Erkekler Türkiye Şampiyonası

03-06-18 17:45

 

U15 ERKEKLER AA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
04-10 HAZİRAN 2018 / İZMİR
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Samsun BŞB.
1
Anadolu Efes
1
Fenerbahçe
1
P.Karşıyaka
2
Hitit Ekstrem SK
2
Çankaya Üni.
2
Çukurova Üni.
2
Galatasaray
3
Beşiktaş
3
Darüşşafaka
3
Bursa Yıldızları
3
Mavişehir Yıldız
4
Antalya Gelişim
4
TOFAŞ
4
Banvit Basketbol
4
Trabzon Bask.
 
 
A GRUBU TAKIMLARI
O
G
M
A
Y
PUAN
Beşiktaş
3
3
0
302
184
6
Antalya Gelişim
3
2
1
238
191
5
Hitit Ekstrem
3
1
2
225
261
4
Samsun BŞB. Anakent
3
0
3
147
276
3
 
B GRUBU TAKIMLARI
O
G
M
A
Y
PUAN
Anadolu Efes
3
3
0
269
180
6
Darüşşafaka
3
1
2
193
194
4
TOFAŞ
3
1
2
182
232
4
Çankaya Üniversitesi
3
1
2
203
241
4
 
C GRUBU TAKIMLARI
O
G
M
A
Y
PUAN
Banvit Basketbol
3
3
0
251
197
6
Fenerbahçe
3
2
1
244
187
5
Bursa Yıldızları
3
1
2
191
233
4
Çukurova Üniversitesi
3
0
3
181
250
3
 
D GRUBU TAKIMLARI
O
G
M
A
Y
PUAN
Galatasaray
3
3
0
217
136
6
Pınar Karşıyaka
3
2
1
181
152
5
Trabzonspor Basketbol
3
1
2
123
187
4
Mavişehir Yıldızlar
3
0
3
147
193
3

 

4 Haziran Pazartesi
Halkapınar Spor Salonu
1
A
12:00
Hitit Ekstrem S.K - Antalya Gelişim Gençlik
66 - 88
2
A
14:00
Samsun BŞB. Anakent - Beşiktaş
37 - 114
3
C
16:00
Fenerbahçe – Banvit Basketbol
64 - 85
4
C
18:00
Çukurova Üniversitesi – Bursa Yıldızları
64 - 73
Celal Atik Spor Salonu
5
B
12:00
Anadolu Efes - TOFAŞ
102 - 53
6
B
14:00
Çankaya Üniversitesi - Darüşşafaka
61 - 78
7
D
16:00
Pınar Karşıyaka – Trabzonspor Basketbol
63 - 43
8
D
18:00
Galatasaray - Mavişehir Yıldızlar Spor
79 - 52
5 Haziran Salı
Halkapınar Spor Salonu
9
D
12:00
Mavişehir Yıldızlar Spor – Pınar Karşıyaka
49 - 62
10
D
14:00
Trabzonspor Basketbol - Galatasaray
28 - 78
11
B
16:00
Darüşşafaka – Anadolu Efes
53 - 69
12
B
18:00
TOFAŞ – Çankaya Üniversitesi
65 - 68
Celal Atik Spor Salonu
13
A
12:00
Beşiktaş - Hitit Ekstrem S.K
110 - 78
14
A
14:00
Antalya Gelişim Gençlik - Samsun BŞB. Anakent
81 - 47
15
C
16:00
Bursa Yıldızları - Fenerbahçe
41 - 83
16
C
18:00
Banvit Basketbol – Çukurova Üniversitesi
80 - 56
6 Haziran Çarşamba
Halkapınar Spor Salonu
17
C
12:00
Fenerbahçe - Çukurova Üniversitesi
97 - 61
18
C
14:00
Bursa Yıldızları – Banvit Basketbol
77 - 86
19
A
16:00
Hitit Ekstrem S.K - Samsun BŞB. Anakent
81 - 63
20
A
18:00
Beşiktaş - Antalya Gelişim Gençlik
78 - 69
Celal Atik Spor Salonu
21
D
12:00
Pınar Karşıyaka - Galatasaray
56 - 60
22
D
14:00
Mavişehir Yıldızlar Spor - Trabzonspor Basketbol
46 - 52
23
B
16:00
Anadolu Efes – Çankaya Üniversitesi
98 - 74
24
B
18:00
Darüşşafaka - TOFAŞ
62 - 64

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Beşiktaş
B1
Anadolu Efes
C1
Banvit Bask.
D1
Galatasaray
A2
Antalya Gelişim
B2
Darüşşafaka
C2
Fenerbahçe
D2
P.Karşıyaka
A3
Hitit Ekstrem
B3
TOFAŞ
C3
Bursa Yıldızlar
D3
Trabzonspor
A4
Samsun BŞB.
B4
Çankaya Üni.
C4
Çukurova Ü.
D4
Mavişehir
 
 
2. TUR MAÇLARI
7 Haziran Perşembe
Halkapınar Spor Salonu
25
*
12:00
Antalya Gelişim Gençlik – TOFAŞ
60 - 69
26
*
14:00
Darüşşafaka – Hitit Ekstrem S.K
79 - 52
27
*
16:00
Fenerbahçe – Trabzonspor Basketbol
80 - 28
28
*
18:00
Pınar Karşıyaka – Bursa Yıldızları
66 - 36
 
 
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
8 Haziran Cuma
Halkapınar Spor Salonu
29
C1-25 G
12:00
Banvit Basketbol – TOFAŞ
73 - 60
30
D1-26 G
14:00
Galatasaray – Darüşşafaka
66 - 58
31
A1-27 G
16:00
Beşiktaş – Fenerbahçe
74 - 73
32
B1-28 G
18:00
Anadolu Efes – Pınar Karşıyaka
71 - 47

 

YARI FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
9 Haziran Cumartesi
Halkapınar Spor Salonu
33
*
12:00
TOFAŞ – Fenerbahçe
75 - 69
34
*
14:00
Darüşşafaka – Pınar Karşıyaka
51 - 45
35
*
16:00
Banvit Basketbol – Beşiktaş
85 - 84
36
*
18:00
Galatasaray – Anadolu Efes
60 - 64
 
 
FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
10 Haziran Pazar
Halkapınar Spor Salonu
37
7-8. lik
10:00
Fenerbahçe – Pınar Karşıyaka
68 - 51
38
5-6. lık
12:00
TOFAŞ – Darüşşafaka
72 - 51
39
3-4. lük
14:00
Beşiktaş – Galatasaray
63 - 62
40
1-2. lik
16:00
Banvit Basketbol – Anadolu Efes
66 - 60
 

 

ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Banvit Basketbol
2
Anadolu Efes
3
Beşiktaş
4
Galatasaray
5
TOFAŞ
6
Darüşşafaka
7
Fenerbahçe
8
Pınar Karşıyaka

 

Yorumlar Okunma: 9733