Milli Takımların vitamini Voonka'dan - BasketFaul.com

Milli Takımların vitamini Voonka'dan

11-06-18 12:19
Voonka'nın, Türkiye Basketbol Milli Takımları’nın resmi vitamin ve mineral sponsoru olmasıyla ilgili basın toplantısı İstanbul’da düzenlendi.

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu şunları söyledi: “Toplumumuzda basketbolun en sevilen sporların başında gelmesi, ailelerin hem tribünde hem de ekranları başında verdikleri destek, bizi daha iyi işler yapmak için cesaretlendiriyor. %100 yerli sermeye ile kurulan ve kendisine uluslararası hedefler koyan besin destek markası Voonka’nın, Basketbol Milli Takımlarımızın tedarik sponsoru olduğunu açıklamaktan memnuniyet duyuyoruz. Voonka ile yaptığımız 3 yıllık anlaşmanın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Voonka Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Keçelioğlu da Türkiye Basketbol Milli Takımları’nın resmi vitamin ve mineral sponsoru olmaları ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Böyle bir organizasyonun içinde Voonka olarak yer almak ve federasyonumuzun Türkiye’nin basketbol geleceğini tasarlamasına destek olmak bize büyük mutluluk ve gurur vermektedir. Türkiye Basketbol Federasyonu ile artarak devam edeceğine inandığımız bu iş birliğinden gurur duyduğumuzu ifade ederken, tüm kategorilerde hem kadın, hem erkek basketbol milli takımlarımıza başarılar diliyorum.” 

Yorumlar Okunma: 2993