Tahincioğlu BSL Transfer Hareketleri (2018/19) - BasketFaul.com

Tahincioğlu BSL Transfer Hareketleri (2018/19)

08-07-18 21:02

 

AFYON BELEDİYE
TEKNİK EKİP: Cömert Küce (Genel menajer), Can Sevim (Koç), Servet Özsüner (Asistan koç), Oğuzhan Bakır (Asistan koç), Fazıl Uluçelik (İdari menajer), Melih Kıranbağlı (Kondisyoner), Ramazan Akgün (Malzeme sorumlusu)
GELENLER: Cemal Nalga (Bahçeşehir Koleji), Kerem Gülmez (Karesi), Edgaras Zelinois (Neptunas)
KALANLAR: Altan Erol, Cevher Özer, Talat Altunbey, Jamelle Hagins, Marcos Knight, Serkan Menteşe
ANADOLU EFES
TEKNİK EKİP: Alper Yılmaz Genel direktör), Ergin Ataman (Koç), Tomislav Mijatovic (Asistan koç), Yakup Sekizkök (Asistan koç), (Asistan koç), Cenk Yıldırım (Asistan koç), Doruk Güneş (Scout), Özgür Alyuz (Takım menajeri), Orkun Şen (Takım menajeri), Uğur Diliçıkık (Takım Doktoru), Ozan Şirikçi (Kondisyoner), Murat Çağlar (Fizyoterapist), Buket Mamur (Diyetisyen), Bahittin Tapan (Masör), Suat Kuruçay (Masör), Adnan Güney(Malzeme Sorumlusu)
GELENLER: Metecan Birsen (Sakarya BŞB), Buğrahan Tuncer (Eskişehir Basket), Sertaç Şanlı (Beşiktaş Sompo Japan), Vasilije Micic (Zalgiris), Rodrigue Beaubois (Baskonia), Adrien Moerman (Barcelona), James Anderson (Khimki)  
KALANLAR: Bryant Dunston, Derrick Brown, Birkan Batuk, Yiğitcan Saybir, Doğuş Balbay, Brock Motum, Krunoslav Simon
BANVİT BASKETBOL
TEKNİK EKİP: Turgay Çataloluk (Genel direktör), Turgay Zeytingöz (Genel menajer), Ahmet Gürgen (Koç), Miroslav Radosevic (Asistan koç), Ömer Kahyaoğlu (Asistan koç)
GELENLER: Alex Perez (VEF Riga), Devin Oliver (Petrol Olimpija Ljubljana), Jordan Morgan (Petrol Olimpija Ljubljana), Marcus Thornton (Canton Charge)
KALANLAR: Gasper Vidmar, Berke Atar, Rıdvan Öncel, Şehmus Hazer, Erkin Şenel, Metehan Akyel, Erkan Yılmaz, Cem Ulusoy, Sedat Karagülle, Eray Akyüz
BEŞİKTAŞ
TEKNİK EKİP:
GELENLER:
KALANLAR: Kenan Sipahi, Ömer Utku Al, Erkan Veyseloğlu, Can Maksim Mutaf, Samet Geyik, Enes Berkay Taşkıran
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL
TEKNİK EKİP: Serdar Çağlan (Genel menajer), Serhat Şehit (Koç), Metin Kınık (Kondisyoner), Aykan Koçak (Masör)
GELENLER: Kenny Hayes (Limoges), Osiris Eldridge (Trabzonspor), Devin Williams (Vaqueros de Bayamon), Berkay Candan (Eskişehir Basket), Yiğit Can Vardal (Mersin Büyükşehir Belediye), Matt Tiby (Hainaut)
KALANLAR: Merthan Mutlu, Muhammed Altınkalem, Deniz Kılıçlı
DARÜŞŞAFAKA
TEKNİK EKİP: Ahmet Eran (Genel menajer), Ahmet Çakı (Koç), Ümit Temuçin (Asistan koç), Fatih Emre Gezer (Asistan koç), Ali Ruhi Balkanlı (Asistan koç), Aşkın Dede (Fizyoterapist), Mehmet Tarakçı (Malzemeci), Adnan Aslan (Masör)
GELENLER: Berk Demir (Anadolu Efes), Zanis Pieners (Lietkabelis), Jordan Loyd (Hapoel Eilat), Sinan Sağlam (Yalova), Ray McCallum (Unicaja Malaga), Cory Jefferson (Milano)
KALANLAR: Michael Eric, Standon Kidd, Emircan Koşut, Kartal Özmızrak, Doğuş Özdemiroğlu, Muhammed Baygül
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
TEKNİK EKİP: Stefanos Dedas (Koç), Zafer Aktaş (Asistan Koç), Fuat Yapar (Asistan Koç), Erhan Ernak (Asistan Koç), Alpaslan Aydın (Genel Sekreter), Pınar Çiler (İdari Menajer), Buket Aydın (Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü), Murat Canbakal (Masör), Ferhat Çiçek (Kondisyoner), Salih Bülent (Malzemeci)
GELENLER: Marcus Slaugter (Virtus Bologna), Hadi Özdemir (Afyon Belediye), Andy Rautins (Banvit),  Alper Özcan (Afyon Belediye), Can Altıntığ (Banvit), Emir Preldzic (Galatasaray), Chris Babb (Lokomotiv Kuban)
KALANLAR: DJ White, Hakan Yapar, Yiğitcan Turna, Fatih Cantitiz, Ata Kahraman
FENERBAHÇE
TEKNİK EKİP: Maurizio Gherardini (Genel Menajer), Zeljko Obradovic (Koç), Cenk Renda (Takım Menajeri), Defne Patır (Basketbol Operasyonları Direktörü), Jose Maria (Asistan koç), İzquierdo İbanez (Asistan koç), Vladimir Androic (Asistan koç), Erdem Can (Asistan koç), Berkay Oğuz (Asistan koç), Predrag Zimonjic (Kondisyoner), İlker Belgutay (Kondisyoner), Rıza Özdemir (Fizyoterapist), İsmail Başöz (Takım Doktoru), Yılmaz Mete (Masör), Faik Özköksal (Masör), Erkan Karaca (Malzeme Sorumlusu)
GELENLER: Joffrey Lauvergne (San Antonio Spurs), Tyler Ennis (Los Angeles Lakers)
KALANLAR: Barış Hersek, Melih Mahmutoğlu, Ahmet Düverioğlu, Kostas Sloukas, Nikola Kalinic, Luigi Datome, James Nunally, Ahmet Can Duran, Egehan Arna, Jan Vesely, Bobby Dixon,  Nicolo Melli , Sinan Güler, Marco Guduric, Efe Ergi Tirpan
GALATASARAY
TEKNİK EKİP:
GELENLER: Erolcan Çinko (Gaziantep)
KALANLAR: Göksenin Köksal, Ege Arar
GAZİANTEP BASKETBOL
TEKNİK EKİP: Boray Dai (Genel menajer), Nenad Markovic (Koç), Erdem Eryüz (Asistan koç), Okan Kılıç (Asistan koç), Öner Duruk (Takım menajeri), Doğan Çatak (Kondisyoner), Zekeriya Yılmaz (Masör), Uğur Dağlıoğlu (Malzemeci), Memic Özdemir (Fizyoterapist)
GELENLER: Sarunas Vasiliauskas (Trabzonspor), Yunus Çankaya (Selçuklu Belediye), Doğan Şenli (Eskişehir Basket)
KALANLAR: Orhan Hacıyeva, Can Uğur Öğüt, Murat Göktaş
İSTANBUL BBSK

TEKNİK EKİP:
GELENLER:
KALANLAR:
PINAR KARŞIYAKA
TEKNİK EKİP: Selim Çınar (Genel menajer), Emin Saraç (Takım menajeri), Özhan Çıvgın (Koç), İnanç Koç (Asistan koç), Sertan Çakırer (Asistan koç), Sinan Aksoylar (Asistan koç), Derya Günay (Kondisyoner), Sertaç Kuru (Masör), Ali Güzel (Malzemeci), Fuat Uçar (Malzemeci)
GELENLER: İlkan Karaman (Büyükçekmece), Erving Walker (Büyükçekmece), Tayfun Erülkü (Muratbey Uşak), Assem Marei (Medi Bayreuth)
KALANLAR: Berk Uğurlu, Egemen Güven, Alp Karahan, Erdi Gülaslan, Görkem Doğan, Arca Tuluoğlu, Bertan Baştan, Mertcan Solkol, Gökhan Edge
SAKARYA BŞB. BASKETBOL
TEKNİK EKİP: Selçuk Ernak (Koç), Rüçhan Tamsöz (Asistan koç), Semih Soğuksu (Asistan koç), Ertan Bedir (Kondisyoner), Sergen Horuz (Asistan koç), Özgün Öztürk (Masör), Selim Öztürk (Fizyoterapist), Gıyasettin Aytaç (Malzemeci)
GELENLER: Jean Salumu (Oostende)
KALANLAR:
TOFAŞ
TEKNİK EKİP: Tolga Öngören (Genel menajer), Ferhat Şoför (Takım Menajeri), Orhun Ene (Koç), Yalçın Küçüközkan (Asistan koç), Sedat Özyer (Asistan koç), Murat Hüseyin Yılmaz (Asistan koç), Bora Bölükbaşı (Kondisyoner), Bülent Aslanhan (Kulüp Doktoru), Recep Lokmaoğlu (Fizyoterapist), İlkan Kırcı (Masör), Ramazan Kaba (Malzemeci)
GELENLER: Muhaymin Mustafa (Anadolu Efes), Demonte Harper (Zenit-Saint Petersburg), Kyle Weems (Beşiktaş)
KALANLAR: Barış Ermiş, Muhsin Yaşar, Yiğit Arslan, Berkan Durmaz, Mert Konuk
TRABZONSPOR
TEKNİK EKİP: Nihat Mala (Genel menajer), Ozan Bulkaz (Koç), Osman Ekici (Asistan koç), Zafer Birinci (Malzemeci), Mustafa Terzi (Sağlık sorumlusu) 
GELENLER:
KALANLAR: Yiğit Özkan, Kaan Konak, Burak Eşlik
TÜRK TELEKOM
TEKNİK EKİP: Cenk Duraklar (Genel menajer), Onur Dilmen (İdari Menajer), Burak Gören (Koç), Candost Volkan (Asistan koç), Özgür Adıgüzel (Asistan koç), İlter Türkmen (Asistan koç), Emrah Arslan (Kondisyoner), Gökhan Evren (Fizyoterapist), Levent Gürbüz (Masör), Levent Ovacık (Malzemeci)
GELENLER: Sylven Landesberg (Esdutiantes), Kenny Gabriel (Panathinaikos), Reggie Redding (Bayern Münih), Metin Türen (Pınar Karşıyaka)
KALANLAR: Kaya Peker, Nusret Yıldırım, Polat Kaya, TJ Campbell, Can Akın, Ender Arslan, Serhat Çetin

Yorumlar Okunma: 16258