maltepe escort

alanya escort

kartal escort

 Tahincioğlu BSL Transfer Hareketleri (2018/19) - BasketFaul.com

Tahincioğlu BSL Transfer Hareketleri (2018/19)

28-07-18 23:02

 

AFYON BELEDİYE
TEKNİK EKİP: Cömert Küce (Genel menajer), Can Sevim (Koç), Servet Özsüner (Asistan koç), Oğuzhan Bakır (Asistan koç), Fazıl Uluçelik (İdari menajer), Melih Kıranbağlı (Kondisyoner), Ramazan Akgün (Malzeme sorumlusu)
GELENLER: Cemal Nalga (Bahçeşehir Koleji), Kerem Gülmez (Karesi), Edgaras Zelinois (Neptunas), Tyrus McGee (The Flexx Pistoia), Earl Calloway (Muratbey Uşak), Andrew White (Erie BayHawks), Dorukhan Engindeniz (Eskişehir Basket)
KALANLAR: Altan Erol, Cevher Özer, Talat Altunbey, Jamelle Hagins, Marcos Knight, Serkan Menteşe
ANADOLU EFES
TEKNİK EKİP: Alper Yılmaz Genel direktör), Ergin Ataman (Koç), Tomislav Mijatovic (Asistan koç), Yakup Sekizkök (Asistan koç), (Asistan koç), Cenk Yıldırım (Asistan koç), Doruk Güneş (Scout), Özgür Alyuz (Takım menajeri), Orkun Şen (Takım menajeri), Uğur Diliçıkık (Takım Doktoru), Ozan Şirikçi (Kondisyoner), Murat Çağlar (Fizyoterapist), Buket Mamur (Diyetisyen), Bahittin Tapan (Masör), Suat Kuruçay (Masör), Adnan Güney (Malzeme Sorumlusu)
GELENLER: Metecan Birsen (Sakarya BŞB), Buğrahan Tuncer (Eskişehir Basket), Sertaç Şanlı (Beşiktaş Sompo Japan), Vasilije Micic (Zalgiris), Rodrigue Beaubois (Baskonia), Adrien Moerman (Barcelona), James Anderson (Khimki), Shane Larkin (Boston Celtics), Tibor Pleiss (Valencia) 
KALANLAR: Bryant Dunston, Derrick Brown, Birkan Batuk, Yiğitcan Saybir, Doğuş Balbay, Brock Motum, Krunoslav Simon, Onuralp Bitim
BANVİT BASKETBOL
TEKNİK EKİP: Turgay Çataloluk (Genel direktör), Turgay Zeytingöz (Genel menajer), Ahmet Gürgen (Koç), Miroslav Radosevic (Asistan koç), Ömer Kahyaoğlu (Asistan koç), Eren Hangün (Kondisyoner)
GELENLER: Alex Perez (VEF Riga), Devin Oliver (Petrol Olimpija Ljubljana), Jordan Morgan (Petrol Olimpija Ljubljana), Marcus Thornton (Canton Charge), Stefan Bircevic (İBB)
KALANLAR: Berke Atar, Tolga Geçim, Rıdvan Öncel, Şehmus Hazer, Erkin Şenel, Metehan Akyel, Erkan Yılmaz, Cem Ulusoy, Sedat Karagülle, Eray Akyüz
BEŞİKTAŞ
TEKNİK EKİP: Cengiz Üçyürek (Genel menajer), Dusko Ivanovic (Koç), Aleix Duran (Asistan koç), Murat Bilge (Asistan koç), Radoman Scekic (Kondisyoner), 
GELENLER: Joe Alexander (Hapoel Holon), Kyle Gibson (Buducnost), Burak Can Yıldızlı (Büyükçekmece), Robin Benzing (Wuerzburg), Phil Pressey (Barcelona), Dusan Cantekin (Yeşilgiresun Belediye), Ivan Buva (Beşiktaş)
KALANLAR: Kenan Sipahi, Ömer Utku Al, Erkan Veyseloğlu, Can Maksim Mutaf, Samet Geyik, Enes Berkay Taşkıran
AREL ÜNİVERİSTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL
TEKNİK EKİP: Serdar Çağlan (Genel menajer), Emre Ekim (Takım Menajeri), Onur Gencer (Menajer), Serhat Şehit (Koç), Lütfi Ahmetoğlu (Asistan koç), Serhat Yapıcı (Asistan Koç), Arca Yıldırım (Asistan Koç), Lütfi Ahmetoğlu (Asistan Koç), Metin Kınık (Kondisyoner), Ayhan Koçak (Masör), Yalçın Bakır (Malzemeci)
GELENLER: Kenny Hayes (Limoges), Osiris Eldridge (Trabzonspor), Devin Williams (Vaqueros de Bayamon), Berkay Candan (Eskişehir Basket), Yiğit Can Vardal (Mersin Büyükşehir Belediye), Matt Tiby (Hainaut), Malcolm Armstead (Rethymno), Cengizhan İvedi (Fenerbahçe), Uğur Hortum (Sigortam.net)
KALANLAR: Merthan Mutlu, Deniz Kılıçlı, Oğulcan Baykan
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN
TEKNİK EKİP: Ahmet Eran (Genel menajer), Ahmet Çakı (Koç), Ümit Temuçin (Asistan koç), Fatih Emre Gezer (Asistan koç), Ali Ruhi Balkanlı (Asistan koç), Onur Uzal (Takım menajeri), Aşkın Dede (Fizyoterapist), Mehmet Tarakçı (Malzemeci), Adnan Aslan (Masör)
GELENLER: Berk Demir (Anadolu Efes), Zanis Pieners (Lietkabelis), Sinan Sağlam (Yalova), Ray McCallum (Unicaja Malaga), Markell Brown (Houston Rockets), Jon Diebler (Beşiktaş SJ), Jeremy Evans (Bayhawks)
KALANLAR: Michael Eric, Standon Kidd, Emircan Koşut, Kartal Özmızrak, Doğuş Özdemiroğlu, Muhammed Baygül, Oğuz Savaş
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
TEKNİK EKİP: Stefanos Dedas (Koç), Fuat Yapar (Asistan Koç), Erhan Ernak (Asistan Koç), Erdem Bilmen (Asistan Koç), Alpaslan Aydın (Genel Sekreter), Pınar Çiler (İdari Menajer), Buket Aksoy (Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü), Murat Canbakal (Masör), Ferhat Çiçek (Kondisyoner), Salih Bülent (Malzemeci)
GELENLER: Marcus Slaugter (Virtus Bologna), Hadi Özdemir (Afyon Belediye), Andy Rautins (Banvit),  Alper Özcan (Afyon Belediye), Can Altıntığ (Banvit), Emir Preldzic (Galatasaray), Chris Babb (Lokomotiv Kuban), Quino Colom (Unics Kazan)
KALANLAR: DJ White, Hakan Yapar, Yiğitcan Turna, Fatih Cantitiz, Ata Kahraman
FENERBAHÇE
TEKNİK EKİP: Maurizio Gherardini (Genel Menajer), Zeljko Obradovic (Koç), Cenk Renda (Takım Menajeri), Defne Patır (Basketbol Operasyonları Direktörü), Jose Maria (Asistan koç), İzquierdo İbanez (Asistan koç), Vladimir Androic (Asistan koç), Erdem Can (Asistan koç), Berkay Oğuz (Asistan koç), Predrag Zimonjic (Kondisyoner), İlker Belgutay (Kondisyoner), Rıza Özdemir (Fizyoterapist), İsmail Başöz (Takım Doktoru), Yılmaz Mete (Masör), Faik Özköksal (Masör), Erkan Karaca (Malzeme Sorumlusu)
GELENLER: Joffrey Lauvergne (San Antonio Spurs), Tyler Ennis (Los Angeles Lakers)
KALANLAR: Barış Hersek, Melih Mahmutoğlu, Ahmet Düverioğlu, Kostas Sloukas, Nikola Kalinic, Luigi Datome, Ahmet Can Duran, Egehan Arna, Jan Vesely, Bobby Dixon,  Nicolo Melli , Sinan Güler, Marco Guduric, Efe Ergi Tırpancı
GALATASARAY
TEKNİK EKİP: Ömer Yalçınkaya (Genel menajer), Ertuğrul Erdoğan (Koç), Ömer Uğurata (Asistan koç), Tutku Açık (Asistan koç)
GELENLER: Erolcan Çinko (Gaziantep), Ayberk Olmaz (İBB), Can Korkmaz (Sakarya BŞB), Hasan Emir Gökalp (Antalyaspor), Tai Webster (Fraport Skyliners),  Jaka Klobucar (İBB), Zach Auguste (Panathinaikos), Caner Erdeniz (Eskişehir Basket), Aaron Harrison (Stockton Kings), Marko Arapovic
KALANLAR: Göksenin Köksal, Ege Arar
GAZİANTEP BASKETBOL
TEKNİK EKİP: Boray Dai (Genel menajer), Nenad Markovic (Koç), Erdem Eryüz (Asistan koç), Okan Kılıç (Asistan koç), Öner Duruk (Takım menajeri), Doğan Çatak (Kondisyoner), Zekeriya Yılmaz (Masör), Uğur Dağlıoğlu (Malzemeci), Memic Özdemir (Fizyoterapist)
GELENLER: Sarunas Vasiliauskas (Trabzonspor), Yunus Çankaya (Selçuklu Belediye), Doğan Şenli (Eskişehir Basket), Shaquielle McKissic (Avtodor Saratov), Phil Grene IV (Tezenis Verona), Tonye Jekiri (Oostende), Delroy James (AEK), Arber Berisha (Karesi), Batuhan Dikmen (TED Ankara Kolejliler)
KALANLAR: Orhan Hacıyeva, Can Uğur Öğüt, Murat Göktaş, Kadir Bayram
İSTANBUL BBSK

TEKNİK EKİP: Aycan Şarlı (Genel menajer), Hakan Yavuz (Koç), Erkan Hacıoğlu (Takım menajeri), Kadir Serdar (Asistan koç), Gökhan Güney (Asistan
koç), Erdi Özten (Asistan koç), Özer Özeller (Kondisyoner), Burak Kozan (Masör), Soner Çakırlar (Masör), Mümin Özkılıç (Malzeme sorumlusu)
GELENLER: Tu Holloway (Hapoel Holon), Damian Kulig (Banvit), Luka Babcic (Ratiopharm), Mehmet Yağmur (Galatasaray), Ramazan Tekin (İstanbulspor), Mert Gizir (TED Ankara Kolejliler), Ahmet İlker Tunalı (Samsunspor), Shevon Thompson (Raptors 905/G League), Berent Kavaklıoğlu (Ankara DSİ), Sebahattin Göndür (Işıkspor), Semih Erden (Beşiktaş)
KALANLAR: Bekir Karlı, Mert Çevik
PINAR KARŞIYAKA
TEKNİK EKİP: Selim Çınar (Genel menajer), Emin Saraç (Takım menajeri), Özhan Çıvgın (Koç), İnanç Koç (Asistan koç), Sertan Çakırer (Asistan koç), Sinan Aksoylar (Asistan koç), Derya Günay (Kondisyoner), Sertaç Kuru (Masör), Ali Güzel (Malzemeci), Fuat Uçar (Malzemeci)
GELENLER: İlkan Karaman (Büyükçekmece), Erving Walker (Büyükçekmece), Tayfun Erülkü (Muratbey Uşak), Assem Marei (Medi Bayreuth), Sek Henry (Maccabi Ashdod), Deividas Gailius (San Pablo Burgos), Kameron Chatman (NCAA)
KALANLAR: Berk Uğurlu, Egemen Güven, Erdi Gülaslan, Görkem Doğan, Arca Tuluoğlu, Bertan Baştan, Gökhan Edge
SAKARYA BŞB. BASKETBOL
TEKNİK EKİP: Selçuk Ernak (Koç), Rüçhan Tamsöz (Asistan koç), Semih Soğuksu (Asistan koç), Ertan Bedir (Kondisyoner), Sergen Horuz (Asistan koç), Özgün Öztürk (Masör), Selim Öztürk (Fizyoterapist), Gıyasettin Aytaç (Malzemeci)
GELENLER: Jean Salumu (Oostende), İzzet Türkyılmaz (Selçuklu Belediye), Uğur Dokuyan (İBB), Kerem Özkan (Bahçeşehir Koleji), Cenk Şekeroğlu (Akhisar Belediye), Junior Etou ( NCAA-Tulsa), Landy Nnoko (Grand Rapid), Burak Eşlik (Trabzonspor), Şafak Edge (Muratbey Uşak), Toney Douglas (Anadolu Efes), Alp Karahan (Pınar Karşıyaka), Alan Herndon (Wyoming), Mitchell Wilbekin (NCAA) 
KALANLAR: Mustafa Kırcalı, Mehmet Meriç (Altyapıdan), Hüseyin Çevirgen (Altyapıdan)
TOFAŞ
TEKNİK EKİP: Tolga Öngören (Genel menajer), Ferhat Şoför (Takım Menajeri), Orhun Ene (Koç), Yalçın Küçüközkan (Asistan koç), Sedat Özyer (Asistan koç), Murat Hüseyin Yılmaz (Asistan koç), Bora Bölükbaşı (Kondisyoner), Bülent Aslanhan (Kulüp Doktoru), Recep Lokmaoğlu (Fizyoterapist), İlkan Kırcı (Masör), Ramazan Kaba (Malzemeci)
GELENLER: Muhaymin Mustafa (Anadolu Efes), Demonte Harper (Zenit-Saint Petersburg), Kyle Weems (Beşiktaş), Jeff Withey (Dallas Mavericks), Diante Garrett (Auxilium Torino)
KALANLAR:  Samy Mejia, Barış Ermiş, Muhsin Yaşar, Yiğit Arslan, Berkan Durmaz, Mert Konuk, Kenny Kadji, Emre Tanışan
TRABZONSPOR
TEKNİK EKİP: Nihat Mala (Genel menajer), Ozan Bulkaz (Koç), Osman Ekici (Asistan koç), Zafer Birinci (Malzemeci), Mustafa Terzi (Sağlık sorumlusu) 
GELENLER:
KALANLAR: Yiğit Özkan, Kaan Konak
TÜRK TELEKOM
TEKNİK EKİP: Cenk Duraklar (Genel Menajer),Burak Gören (Baş Antrenör), Candost Volkan (Asistan koç), Özgür Adıgüzel (Asistan koç), İlter Türkmen (Asistan koç), Tolga Altun (Kondisyoner), Serhat Dikmen (İdari İşler), Orçun Terzioğlu (İdari İşler), Özgür Bülbül (Takım Doktoru), Gökhan Evren (Fizyoterapist), Levent Gürbüz (Masör), Levent Ovacık (Malzeme Sorumlusu)
GELENLER: Sylven Landesberg (Esdutiantes), Kenny Gabriel (Panathinaikos), Reggie Redding (Bayern Münih), Metin Türen (Pınar Karşıyaka), Vladimir Stimac (Anadolu Efes), Yunus Emre Sonsırma (Eskişehir Basket), Efe Beşok (TOFAŞ), Ercan Bayrak (Samsun Anakent)
KALANLAR: Kaya Peker, Nusret Yıldırım, Polat Kaya, TJ Campbell, Can Akın, Ender Arslan, Serhat Çetin

Yorumlar Okunma: 58944