maltepe escort

alanya escort

kartal escort

 TBL Transfer Hareketleri (2018/19) - BasketFaul.com

TBL Transfer Hareketleri (2018/19)

25-07-18 16:53
 
 
 

AKHİSAR BELEDİYE

TEKNİK EKİP: Rıza Çakır (Genel Menajer), Ali Uruk (Koç), Harun Yılmaz (Asistan Koç), Furkan Buğra Bingölbalı (Asistan Koç), Yusuf Ömer Halat (Tercüman), Hulki Zünbül (Kondisyoner), Ahmet Gülhan (Masör), Halil Aktürk (Malzemeci)

GELENLER: Josh Selby (Incheon Elephants), Can Terzioğlu (Petkim Spor), Nezih Özbakır (Selçuklu Belediyesi), Tufan Onen (Sakarya BŞB), Erdem İlter (Bursaspor), Ömer Sancaklı (Antalyaspor), Curtis Kelley (Manolya Hotshots), Burak Selen (PETKİM)

KALANLAR: Çağdaş Erdoğan, Berkay Kansu, İlhan Bizer, Yavuz Koça

ANKARA D.S.İ.

TEKNİK EKİP: Emre Özalp (Genel menajer), Timuçin Meriç (Koç), Abdullah Becer (Asistan koç), Taha Ayhan (Asistan koç)

GELENLER: Yesukan Onar (TED Ankara Kolejliler), Cem Coşkun (TED Ankara Kolejliler), Kaan Sarıaslan (Bursaspor), Berkay Demirci (Mamak Belediye), Umur Peten (Mamak Belediye), Burak Erol (TED Ankara Kolejliler), Serdar Yavuz (Gemlik Basketbol), Oğuzhan Yarol  (Gemlik Basketbol)

KALANLAR: Gökhan Şirin, Orçun Tunca, Anıl Demirkıran

ANTALYASPOR (ÇEKİLDİ)

TEKNİK EKİP:

GELENLER:

KALANLAR:

ARTVİN BELEDİYE  

TEKNİK EKİP: Uğur Delikanlı (Genel menajer), Atalay Gemen (Koç), Arda Harun Kaya (Asistan koç), Cihan Konuk (Kondisyoner), Turgay Gümüşgöz (Masör)

GELENLER: Gökhan Karabıyık (Karesispor), Umutcan Özyıldırım (Karesi), Özgür Şahin (Antalyaspor). Ricky Tarrant (Gigantes de Guyana), Marshall Moses, Tamer Erden (Düzce Belediye), Ömer Tayfun Karabey (Fethiye Belediye), Yiğit Topuz (Trabzonspor)

KALANLAR: Tolga Birer, Burak Yönder

Sigortam.net İTÜ

TEKNİK EKİP: Uğur Türker (Genel Menajer), Andaç Yapıcıer (Koç), Sinan Atalay (Asistan Koç), Arda Kandaş (Asistan Koç), Serhat Türkoğlu (Atletik Sorumlu), Yasin Eray (Masör)

GELENLER: Cenk Akyol, Mehmet Alemdaroğlu (Eskişehir Basket), Mert Özkaynak (Theil College). Demetric Austin (Barreirense), Baran Avşar (Anadolu Efes), Chad Frazier (Windsor Express), Semih Say (Brandies University), Berkay Sinirlioğlu (İstanbulspor Beylikdüzü), Mert Camcı (Anadolu Efes BGL), Furkan Ayça (İBB)

KALANLAR: Ömercan Engin, Adem Ören, Mümin Tunç

BANDIRMA KIRMIZI

TEKNİK EKİP: Yunus Emre Usluca (Kondisyoner)

GELENLER: Filip Bundovic (Sigal Prishtina)

KALANLAR: Sadık Emir Kabaca, Hakan Sayılı,  Alperen Demir, Atakan Erdek, Boran Güler, Arda Çete, Ömer Atun, Önder Atun, Sinan Bitim, İbrahim Kaçmaz, Adem Keleş, Alperen Şengün, Furkan Haltalı, Cihat Dalgalı, Sezgin Akcınlı

BURSASPOR

TEKNİK EKİP: Nedim Yücel (Genel Menajer), Arda Vekiloğlu (Koç), Serhan Kavut (Asistan koç),Buğra Beyazıt (Asistan koç), Metehan Dursun (Kondisyoner), Şeref Köse (Masör), Şevki Esendemir (Malzeme sorumlusu)

GELENLER: Recep Doğrusöz (Türk Telekom), Gökhan Aydın (İstanbulspor), Mehmet Özdoğan (Sakarya BŞB). Tevfik Akdamar (İstanbul BBK), Ceyhan Şengünün (Eskişehir Basket), Çağatay Afşar (TOFAŞ)

KALANLAR: Ali Işık, Can Özcan, Erbil Eroğlu, Dejan Borovnjak, Karlo Vragovic

DÜZCE BELEDİYE

TEKNİK EKİP: Ersin Görkem (Genel Menajer), İlker Salman (Koç), Fırat Çolak (Asistan koç), Cihan Özolcay (Kondisyoner)

GELENLER: Serhat Uğur (Akhisar Belediye),  Akın Kandemir (Sigortam.net Bakırköy Basket), Doruk Dora (Darüşşafaka), Eray Aydoğan (Işıkspor), Uğur Can Aksoy (TED Ankara Kolejliler), Isiah Umipig (Akademik Bultex), Steve Taylor Jr (Szombathely)

KALANLAR: Eren Ocaktürk, Barış Yalman, Mert Ali Sert

EDİRNE BLD. EDİRNESPOR

TEKNİK EKİP: Serdar Yiğitsoy (Genel Menajer), Mülkü Karadeniz (Koç), Mehmet Kayalar (Asistan koç),  Güven Demircan (İdari Menejer), Mehmet Üstev (Masör), Yusuf Demir (Malzeme sorumlusu)

GELENLER: DeAngelo Riley (Elitzur Yavne), Göktürk Ural (TED Ankara Kolejliler), Alex Gordon, Bulut Altın (Muğla Orman), Ömer Kaan Göğüş (Mamak Belediyesi), Oğuzhan Sungur (Bakırköy), İsmail Esmeray (Finalspor), Emre Bayav (Selçuklu), Efe Erk (UPS), Atakan Denk (İstanbulspor), Melih Yıldız (Büyükçekmece) 

KALANLAR:

 FİNALSPOR

TEKNİK EKİP: Uğur Özmen (Genel Menajer), Levent Erdoğan (Koç), Berat Gök (Asistan koç), Cihan Orak (Asistan koç), Nergin Kaya (Masör)

GELENLER: LaceDarius Dunn (Vitoria), Ege Parlar (Efe Spor), Berkay Genç (Bornova Belediyesi), Lennard Freeman (North Carolina), Umut Geçen (Manisa BŞB)

KALANLAR: Tahir Gözüpek, Emre Kurt, Onur Özkapıcı, Cahit Turan, Umar Atın, Serhad Çorumlular, Oğulcan Sevim, Alparslan Uruk

KARESİ SPOR BASKETBOL

TEKNİK EKİP: Anıl Uyanık (Genel Menajer), Özhan Yalın (Takım Menajeri), Sertan Sarı (İdari Menajer), Gencer Baytimur (Koç), Buğra Gürel (Asistan Koç), Cengiz Türkmen (Asistan Koç), Buğrahan Kocabeyoğlu (Kondisyoner), Çağrı Çukadar (Kondisyoner), Sedat Tahiroğlu (Masör), Kadir Bozcan (Malzemeci), Berker Kandemir (Halkla İlişkiler Sorumlusu)

GELENLER: Carlos Medlock (King Wilki Morskie Szczecin), Reha Öz (Sigortam.net Bakırköy Basket), İbrahim Yıldırım (Afyon Belediyesi), Doğukan Sönmez (PETKİM), Seray Yıldırım (Fethiye Belediye), Thomas Gipson (Bouvot), Murat Can Esen (Yalova), Ümit Sonkol (Bahçeşehir), Tuğberk Gedikli (Bursaspor)

KALANLAR: Hazer Avcı, Volkan Aydın

MANİSA BELEDİYESİ

TEKNİK EKİP: Ceyhun Cabadak (Koç), Levent Demirci (Asistan Koç), Göktuğ Dilbazer (Asistan Koç), Cüneyt Yetim (Kondisyoner), Hakan Kaynak (Masör)

GELENLER: Orbay Kaya (Türk Telekom), Tunahan Dikmen (İstanbulspor), Alihan Deniz Genç (Ankara DSİ), Gurur Baybora (Bursaspor), Fırat Töz (Selçuklu), Derrick Marks (Crailsheim Merlins), Erhan Kocamış (Boluspor), Devin Searcy (AEK Larnaca)

KALANLAR: Recai Öztürk, Çağıl Topbaş, Omay Yıldırım, Zafer Sezer Alp

MURATBEY UŞAK SPORTİF (ÇEKİLDİ)

TEKNİK EKİP: 

GELENLER:

KALANLAR: 

OGM ORMANSPOR

TEKNİK EKİP: Özgür Salman (Genel Menajer), Korhan Aydanarığ (Koç), Ayberk Nayir (Asistan Koç), Onur Kırmızıtoprak (Asistan Koç), Oğulcan Çağlar (Asistan Koç), Alaaddin Eren (Masör), Yasin Kazan (Kondisyoner), Ateş Şendil (Doktor), Atilla Özyaşar (Fizyoterapist)

GELENLER: Şahin Ekmen (Karesi Spor), Sercan Topçu (Akhisar Belediye), Kemal Canbolat (Antalyaspor), Seyit Can Erdem (Beşiktaş-BGL), Engin Sefa Pamukçu (Yüksekçıta Koleji)

KALANLAR: Hasan Karabulut, Barış Erlim, Mert Alemdar, Hasan Rizvic, Yasin Graves, Caner Ercan, İsmail Çevik, Yiğit Aydın

PETKİM SPOR

TEKNİK EKİP: Levent Türknas (Genel Menajer), Can Yalman (Takım Menajeri), Okan Çevik (Koç), Eren Oktay (Asistan Koç), Oldinç Bayraktar (Kondisyoner)

GELENLER: Marek Klassen (Sigortam.net Bakırköy Basket), Ogün Sevinç (Afyon Belediye), Doğukan Şanlı (Sakarya BŞB), Mustafa Baki Görür (Bursaspor Durmazlar), Barbaros Bozkurt (Akhisar Belediye), Utku Saraloğlu (İstanbulspor), Koray Uzunhasan (Mersin BŞB), Berkay Bayar (Darüşşafaka BGL), Mertcan Solkol (Selçuklu Belediye), Markus Kennedy (Pistoia), 

KALANLAR: Rahmi Hepsarsar, Kristijan Nikolov

SELÇUKLU BASKETBOL

 

TEKNİK EKİP: Mevlut Coşkun (Genel menajer), Cengiz Karadağ (Koç), Volkan Ertetik (Asistan koç), Barış Özcan (Asistan koç), Serhat Güneş (Kondisyoner), Hakan Özkan (Fizyoterapist ), Can Orak (Masör)

GELENLER: Cihan Amasyalı (Samsun BŞB), Alper Saruhan (Trabzonspor), Bora Hun Paçun (Trabzonspor), Murat Kozan (Muratbey Uşak), Mert Celep (Pınar Karşıyaka), Marcus Hall (İstanbulspor), Ahmet Eroğan (PETKİM), Ahmet Barış Yurteri (İTÜ), Hamit Sezaver (Sigortam.net), Calvin Godfrey, Cihan Mumcuoğulları (Antalyaspor)

KALANLAR: Sertay Gürsu

YALOVA GROUP BELEDİYE

TEKNİK EKİP: Murat Dönmez (Genel Menajer), Serdar Hot (Takım Menajeri), Mehmet Kabaran (Koç), Dağhan Oğuz (Asistan Koç), Tolga Üstün (Asistan Koç), Celil Ekdiren (Asistan Koç), Mehmet Altınöz (Masör), Muhammed Kara (Malzemeci)

GELENLER: Erin Gülerşen (Samsun BŞB), Stephen Brown (Bucknell),Kyle Washington (Cincinnati Bearcats), Bahadır Şimşek (UPS Spor), Hadi Doğan (İstanbulspor), Bertan Baştan (Selçuklu Belediye)

KALANLAR:  Salih Uğraşan, Onur Sonsırma, Mustafa Baştürk, Oğuzhan Tosun, Melih Kapucu

MAMAK BELEDİYE

    

TEKNİK EKİP: Murat Dikmen (Genel Menajer), Yunus Emre Yalnızyiğit (Takım Menajeri), Faruk Beşok (Koç), Volkan Çankırılı (Asistan koç), Eray Bahardoğan (Asistan koç), Yunus Emre Can (Asistan koç), Çağdaş Özkul (Kondisyoner) 

GELENLER: Efekan Coşar (PETKİM), Erkan Yılmaz (Yeşilgiresun), Alican Güney (Karesi), Samet Gülek (Düzce Belediye), Sercan Ergin (Türk Telekom), Kevin Kaspar (Bornova Belediye), Anthony Lee (Rethymno Cretan Kings), Erick Neal (Texas-Arlington), Berk Kar (Bornova Belediyesi), Utku Yücedağ (Işık spor), Ali Berkan Özçiftçi (Efespor), Hidayet Civan (Mersin Büyükşehir), Emre Uğurtürk (Türk Telekom)

KALANLAR:

 
 

Yorumlar Okunma: 36884