maltepe escort

alanya escort

kartal escort

 U20 Kadınlar Avrupa B Ligi - BasketFaul.com

U20 Kadınlar Avrupa B Ligi

16-07-18 22:51

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA

*

A GRUBU

*

B GRUBU

1

Litvanya

1

Çekya

2

Romanya

2

Beyaz Rusya

3

Ukrayna

3

Bulgaristan

4

İsrail

4

Türkiye

5

Büyük Britanya

5

İzlanda

6

Yunanistan

6

Danimarka

 

FIBA U20 KIZLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI B LİGİ
07-15 Temmuz 2018 / Oradea ROMANYA
*
A GRUBU
*
B GRUBU
1
Büyük Britanya
1
Beyaz Rusya
2
Yunanistan
2
İzlanda
3
Ukrayna
3
Danimarka
4
Litvanya
4
Türkiye
5
Romanya
5
Bulgaristan
6
İsrail
6
Çekya
 
 
 
A GRUBU
O
G
M
+/-
PUAN
Litvanya
5
4
1
16
9
Romanya
5
4
1
46
9
Ukrayna
5
3
2
36
8
İsrail
5
2
3
-23
7
Büyük Britanya
5
2
3
-24
7
Yunanistan
5
0
5
-51
5
B GRUBU
O
G
M
+/-
PUAN
Çekya
5
5
0
87
10
Beyaz Rusya
5
4
1
77
9
Bulgaristan
5
3
2
15
8
Türkiye
5
2
3
15
7
İzlanda
5
1
4
-157
6
Danimarka
5
0
5
-37
5
 
 
07 TEMMUZ CUMARTESİ
1
A
15:00
İsrail - Büyük Britanya
72 - 55
2
B
15:00
Çekya - Beyaz Rusya
65 - 58
3
A
17:15
Ukrayna - Litvanya
77 - 80
4
B
17:15
Bulgaristan - İzlanda
75 - 48
5
B
19:30
Danimarka - Türkiye
51 - 72
6
A
20:00
Romanya - Yunanistan
65 - 47
08 TEMMUZ PAZAR
7
A
15:00
Yunanistan - Ukrayna
54 - 71
8
A
15:00
Litvanya – İsrail
78 - 73
9
B
17:15
İzlanda - Danimarka
59 - 57
10
B
17:15
Türkiye - Çekya
69 - 75
11
A
19:30
Büyük Britanya - Romanya
61 - 76
12
B
19:30
Beyaz Rusya - Bulgaristan
90 - 70
09 TEMMUZ PAZARTESİ
13
B
15:00
Danimarka - Bulgaristan
57 - 65
14
B
15:00
Türkiye – Beyaz Rusya
57 - 74
15
A
17:15
Litvanya – Büyük Britanya
54 - 65
16
A
17:15
İsrail - Yunanistan
71 - 67
17
A
19:30
Ukrayna - Romanya
56 - 63
18
B
19:30
Çekya - İzlanda
104 - 36
11 TEMMUZ ÇARŞAMBA
19
B
15:00
İzlanda - Türkiye
57 - 76
20
B
15:00
Bulgaristan - Çekya
67 - 69
21
A
17:15
Büyük Britanya - Ukrayna
59 - 70
22
B
17:15
Beyaz Rusya - Danimarka
75 - 73
23
A
19:30
Yunanistan - Litvanya
71 - 75
24
A
19:30
Romanya - İsrail
64 - 43
12 TEMMUZ PERŞEMBE
25
A
15:00
Yunanistan - Büyük Britanya
50 - 58
26
B
15:00
İzlanda -  Beyaz Rusya
39 - 84
27
B
17:15
Türkiye - Bulgaristan
52 - 54
28
B
17:15
Çekya - Danimarka
67 - 63
29
A
19:30
Litvanya - Romanya
67 - 52
30
A
19:30
İsrail - Ukrayna
69 - 87

 

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA

*

A GRUBU

*

B GRUBU

1

Litvanya

1

Çekya

2

Romanya

2

Beyaz Rusya

3

Ukrayna

3

Bulgaristan

4

İsrail

4

Türkiye

5

Büyük Britanya

5

İzlanda

6

Yunanistan

6

Danimarka

 

YARI FİNAL & KLASMAN MAÇLARI

14 TEMMUZ CUMARTESİ

31

9-12.lik

15:00

Büyük Britanya – Danimarka

62 - 61

32

9-12.lik

15:00

İzlanda – Yunanistan

72 - 76

34

5-8.lik

17:15

Bulgaristan – İsrail

63 - 92

36

Yarı Final

19:30

Çekya – Romanya

65 - 62

35

Yarı Final

17:15

Litvanya – Beyaz Rusya

70 - 73

33

5-8.lik

19:30

Ukrayna - Türkiye

65 - 73

 

FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
15 TEMMUZ PAZAR
37
11-12. lik
13:00
Danimarka – İzlanda
74 - 56
38
9-10. luk
15:00
Büyük Britanya - Yunanistan
64 - 72
39
7-8. lik
15:15
Ukrayna - Bulgaristan
78 - 72
41
3-4. lük
17:15
Litvanya - Romanya
53 - 48
40
5-6. lık
17:30
Türkiye - İsrail
71 - 53
42
Final
19:30
Beyaz Rusya - Çekya
47 - 68

 

ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Çekya
2
Beyaz Rusya
3
Litvanya
4
Romanya
5
Türkiye
6
İsrail
7
Ukrayna
8
Bulgaristan
9
Yunanistan
10
Büyük Britanya
11
Danimarka
12
İzlanda

 

 

 

Yorumlar Okunma: 6176