U18 Kızlar B Ligi Avrupa Şampiyonası - BasketFaul.com

U18 Kızlar B Ligi Avrupa Şampiyonası

12-08-18 23:14
Geçen yıl A Ligi'nden düşen U18 Kız Milli Takımımız 3-12 Ağustos tarihlerinde Avusturya'da düzenlenen B Ligi Şampiyonası sonunda ilk üçe girerek yeniden A Ligi'ne dönmeye çalışacak.

Takımımız grubunda sırasıyla Danimarka, Büyük Britanya, Avusturya, Karadağ ve Hollanda ile oynayacak, ilk iki takım arasına kalırsa yoluna devam edecek.
 
 
FIBA U18 WOMEN’S EUROPEAN CHAMPIONSHIP
03-12 Ağustos 2018/Furstenfeld & Gussing & Oberwart AVUSTURYA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
KıbrısRum Kesimi
1
Arnavutluk
1
Avusturya
1
Norveç
2
Gürcistan
2
İsviçre
2
Karadağ
2
Kosova
3
İzlanda
3
Bulgaristan
3
Danimarka
3
Ukrayna
4
Portekiz
4
Litvanya
4
Türkiye
4
Beyaz Rusya
5
Romanya
5
İsrail
5
Hollanda
5
Slovakya
6
Finlandiya
6
Yunanistan
6
Büyük Britanya
6
Lüksemburg
 
 
A GRUBU
O
G
M
PUAN
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Finlandiya
5
5
0
10
Litvanya
5
4
1
9
Portekiz
5
4
1
9
İsrail
5
4
1
9
Romanya
5
3
2
8
Yunanistan
5
4
1
9
Kıbrıs Rum K.
5
2
3
7
İsviçre
5
2
3
7
İzlanda
5
1
4
6
Bulgaristan
5
1
4
6
Gürcistan
5
0
5
5
Arnavutluk
5
0
5
5
C GRUBU
O
G
M
PUAN
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Türkiye
5
4
1
9
Beyaz Rusya
5
5
0
10
Hollanda
5
3
2
8
Ukrayna
5
4
1
9
B.Britanya
5
3
2
8
Lüksemburg
5
3
2
8
Danimarka
5
3
2
8
Slovakya
5
2
3
7
Karadağ
5
2
3
7
Norveç
5
1
4
6
Avusturya
5
0
5
5
Kosova
5
0
5
5
 
 
 
 
03 AĞUSTOS CUMA
1
A
14:30
Finlandiya - Kıbrıs Rum Kesimi
94 - 45
2
D
14:30
Ukrayna - Beyaz Rusya
52 - 80
3
D
14:30
Luksemburg - Norveç
61 - 30
4
B
16:45
Bulgaristan - Litvanya 
67 - 84
5
C
16:45
Hollanda - Karadağ
39 - 52
6
D
16:45
Slovakya - Kosova
112 - 31
7
A
19:00
İzlanda - Portekiz
51 - 80
8
B
19:00
İsrail - İsviçre
87 - 45
9
C
19:00
Danimarka - Türkiye
75 - 65
10
A
21:15
Romanya - Gürcistan
115 - 39
11
B
21:15
Yunanistan - Arnavutluk
87 - 50
12
C
21:15
Büyük Britanya - Avusturya
53 - 50
04 AĞUSTOS CUMARTESİ
13
B
14:30
İsviçre - Bulgaristan
81 - 54
14
C
14:30
Karadağ - Danimarka
48 - 55
15
D
14:30
Beyaz Rusya - Luksemburg
75 - 72
16
B
16:45
Litvanya - Yunanistan
83 - 67
17
B
16:45
Arnavutluk - İsrail
43 - 93
18
D
16:45
Kosova - Ukrayna
42 - 99
19
A
19:00
Kıbrıs Rum Kesimi - Romanya
46 - 72
20
A
19:00
Portekiz - Finlandiya
48 - 59
21
C
19:00
Avusturya - Hollanda
53 - 73
22
A
21:15
Gürcistan - İzlanda
41 - 93
23
C
21:15
Türkiye - Büyük Britanya
66 - 59
24
D
21:15
Norveç - Slovakya
51 - 66
05 AĞUSTOS PAZAR
25
A
14:30
Portekiz - Kıbrıs Rum Kesimi
74 - 32
26
B
14:30
Yunanistan - İsviçre
68 - 38
27
C
14:30
Danimarka - Hollanda
60 - 62
28
A
16:45
İzlanda - Romanya
49 - 63
29
B
16:45
Bulgaristan - İsrail
48 - 76
30
C
16:45
Büyük Britanya - Karadağ
87 - 70
31
A
19:00
Finlandiya - Gürcistan
121 - 39
32
B
19:00
Litvanya - Arnavutluk
130 - 38
33
D
19:00
Luksemburg - Kosova
71 - 39
34
C
21:15
Türkiye - Avusturya
67 - 37
35
D
21:15
Beyaz Rusya - Norveç
94 - 34
36
D
21:15
Ukrayna - Slovakya
60 - 50
07 AĞUSTOS SALI
37
A
14:30
Kıbrıs Rum Kesimi - İzlanda
60 - 42
38
C
14:30
Hollanda - Büyük Britanya
73 - 67
39
D
14:30
Norveç - Ukrayna
33 - 54
40
A
16:45
Gürcistan - Portekiz
56 - 86
41
B
16:45
İsrail - Yunanistan
29 - 38
42
C
16:45
Karadağ - Türkiye
61 - 65
43
A
19:00
Romanya - Finlandiya
57 - 70
44
B
19:00
Arnavutluk - Bulgaristan
60 - 87
45
D
19:00
Kosova – Beyaz Rusya
38 - 120
46
B
21:15
İsviçre - Litvanya
62 - 92
47
C
21:15
Avusturya - Danimarka
36 - 69
48
D
21:15
Slovakya - Luksemburg
53 - 66
08 AĞUSTOS ÇARŞAMBA
49
A
14:30
Finlandiya - İzlanda
109 - 50
50
B
14:30
Yunanistan - Bulgaristan
80 - 68
51
C
14:30
Türkiye - Hollanda
68 - 62
52
A
16:45
Portekiz - Romanya
57 - 54
53
B
16:45
Litvanya - İsrail
66 - 76
54
D
16:45
Beyaz Rusya - Slovakya
90 - 46
55
C
19:00
Karadağ - Avusturya
69 - 51
56
D
19:00
Kosova - Norveç
68 - 78
57
D
19:00
Luksemburg - Ukrayna
52 - 61
58
A
21:15
Gürcistan - Kıbrıs Rum Kesimi
61 - 68
59
B
21:15
İsviçre - Arnavutluk
70 - 56
60
C
21:15
Büyük Britanya - Danimarka
83 - 62

 

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Finlandiya
1
Litvanya
1
Türkiye
1
Beyaz Rusya
2
Portekiz
2
İsrail
2
Hollanda
2
Ukrayna
3
Romanya
3
Yunanistan
3
B. Britanya
3
Luksemburg
4
Kıbrıs Rum Kes
4
İsviçre
4
Danimarka
4
Slovakya
5
İzlanda
5
Bulgaristan
5
Karadağ
5
Norveç
6
Gürcistan
6
Arnavutluk
6
Avusturya
6
Kosova
 
 
ÇEYREK FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
10 AĞUSTOS CUMA
61
17-24.lük
14:30
İzlanda - Arnavutluk
89 - 50
65
9-16.lik
14:30
Romanya - İsviçre
70 - 46
69
Ç. Final
14:30
Finlandiya - İsrail
73 - 79
62
17-24.lük
16:45
Norveç - Avusturya
35 - 60
66
9-16.lık
16:45
Lüksemburg - Danimarka
80 - 68
70
Ç. Final
16:45
Beyaz Rusya - Hollanda
77 - 64
63
17-24.lük
19:00
Bulgaristan - Gürcistan
80 - 69
67
9-16.lık
19:00
Yunanistan – Kıbrıs Rum Kesimi
79 - 35
71
Ç. Final
19:00
Litvanya – Portekiz
77 - 66
64
17-24.lük
21:15
Karadağ - Kosova
119 - 48
68
9-16.lık
21:15
Büyük Britanya – Slovakya
73 - 62
72
Ç. Final
21:15
Türkiye - Ukrayna
57 - 45

 

 

YARI FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
11 AĞUSTOS CUMARTESİ
73
21-24.lük
14:30
Arnavutluk – Norveç
76 - 50
77
13-16.lük
14:30
İsviçre – Danimarka
63 - 73
81
5-8.lik
14:30
Finlandiya – Hollanda
70 - 75
74
21-24.lük
16:45
Gürcistan – Kosova
43 - 44
78
13-16.lük
16:45
Kıbrıs Rum Kesimi – Slovakya
60 - 65
82
5-8.lik
16:45
Portekiz – Ukrayna 
72 - 58
75
17-20.lik
19:00
İzlanda – Avusturya
63 - 72
79
9-12.lik
19:00
Romanya – Lüksemburg
55 - 50
83
Yarı Final
19:00
İsrail – Beyaz Rusya
73 - 83
76
17-20.lik
21:15
Bulgaristan – Karadağ
52 - 79
80
9-12.lik
21:15
Yunanistan – Büyük Britanya
60 - 67
84
Yarı Final
21:15
Litvanya – Türkiye 
69 - 49
 
 
 
 
FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
12 AĞUSTOS PAZAR
86
21-22. lik
10:45
Arnavutluk – Kosova
63 - 61
89
15-16. lik
10:45
İsviçre – Kıbrıs Rum Kesimi
58 - 37
87
19-20. lik
13:00
İzlanda – Bulgaristan
75 - 71
90
13-14. lük
13:00
Danimarka – Slovakya
68 - 55
93
7-8. lik
14:30
Finlandiya – Ukrayna
80 - 56
88
17-18. lik
15:15
Avusturya – Karadağ
74 - 61
91
11-12. lik
15:15
Lüksemburg – Yunanistan
55 - 62
94
5-6. lık
16:45
Hollanda – Portekiz
44 - 71
85
23-24. lük
17:30
Norveç – Gürcistan
57 - 52
92
9-10. luk
17:30
Romanya – Büyük Britanya
56 - 45
95
3-4. lük
19:00
İsrail – Türkiye
63 - 51
96
Final
21:45
Beyaz Rusya – Litvanya
71 - 86
 
 
ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Litvanya
2
Beyaz Rusya
3
İsrail
4
Türkiye
5
Portekiz
6
Hollanda
7
Finlandiya
8
Ukrayna
9
Romanya
10
Büyük Britanya
11
Yunanistan
12
Lüksemburg
13
Danimarka
14
Slovakya
15
İsviçre
16
Kıbrıs Rum Kesimi
17
Avusturya
18
Karadağ
19
İzlanda
20
Bulgaristan
21
Arnavutluk
22
Kosova
23
Norveç
24
Gürcistan

 

Yorumlar Okunma: 8759