Sürücü: Çoluğumuz çocuğumuz var ama alacaklarımız çöp oldu - BasketFaul.com

Sürücü: Çoluğumuz çocuğumuz var ama alacaklarımız çöp oldu

09-08-18 20:31
Kapanan Uşak Sportif'in son sezon kadrosunda yer alan Özcan Sürücü sosyal medya üzerinden yaşadıkları sorunları dile getirdi ve "Çoluğumuz çocuğumuz var. Kulübü kapattınız, alacaklarımız çöp oldu." dedi.

Sürücü şunları yazdı:
"Nereden başlasam bilmiyorum ama artık dur deme zamanı geldi. Sayın belediye başkanım, değerli yöneticilerim. Bize verdiğiniz sözleri yerine getirmediniz. Sabırla bekledik aylardır. En son ödemeleri Şubat ayında aldık ve takım düşme potasındayken seçimden sonra paranız ödenecek dediniz.

Seçimler bitti. Telefonlarımıza çıkmadınız. Bizlere bir açıklama dahi yapmadınız. Takımı bir toplantıda kapatma kararı aldınız, kapadınız. Bizim alacaklarımız ise maalesef çöp...

Bunları yazarken ben utanıyorum. Benim bakmakla yükümlü olduğum bir aile, çoluğum çocuğum var. Bunların rızkı var.  Kimi takım arkadaşım hasta babasına bakıyor. Bu kadar basit olmamalı herşey. Koskoca Uşak halkının 5 sezondur en üst ligde, öncesinde buralara çıkmak için nice mücadeleleri var.

Bizler sizden verdiğiniz sözleri tutmanızı bekliyoruz, fazlasını değil, alnımızın terini istiyoruz"

Necip Kapanlı'nın notu: Çeşitli vesilelerle oyunculara seslenip dernek kurmalarını ve bir güç oluşturmalarını önerdim. 'TBF sizlerle ilgili kararlar alırken görüşünüzü bir güç olarak ortaya koyun' diye seslendim... Ama maalesef oyuncular son derece ürkek ve korkak davrandıkları için mağduriyetleri devam etti. Tek tük sesini işittiğimiz oyuncu oldu. Erdinç Balto bunlardan biriydi. Şimdi onlara Özcan Sürücü de eklendi. Bir araya gelemezseniz daha çoook sızlanırsınız... 

Yorumlar Okunma: 7511