U16 Erkekler Avrupa Şampiyonası - BasketFaul.com

U16 Erkekler Avrupa Şampiyonası

18-08-18 21:55

 

FIBA U16 EUROPEAN CHAMPIONSHIP
10-18 Ağustos 2018 / Novi Sad SIRBİSTAN
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Litvanya
1
İspanya
1
Türkiye
1
Fransa
2
İsrail
2
Letonya
2
Almanya
2
Estonya
3
Slovenya
3
Hollanda
3
Yunanistan
3
Gürcistan
4
Karadağ
4
Sırbistan
4
Hırvatistan
4
İtalya
 
 
 
 
A GRUBU
O
G
M
PUAN
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Litvanya
3
3
0
6
İspanya
3
3
0
6
İsrail
3
1
2
4
Sırbistan
3
2
1
5
Slovenya
3
1
2
4
Letonya
3
1
2
4
Karadağ
3
1
2
4
Hollanda
3
0
3
3
C GRUBU
O
G
M
PUAN
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Türkiye
3
2
1
5
Fransa
3
3
0
6
Hırvatistan
3
2
1
5
Estonya
3
2
1
5
Yunanistan
3
1
2
4
İtalya
3
1
2
4
Almanya
3
1
2
4
Gürcistan
3
0
3
3
 
 
10 AĞUSTOS CUMA
1
C
14:45
Almanya - Yunanistan
68 - 69
2
D
14:45
Estonya - Gürcistan
76 - 66
3
A
17:00
Litvanya - Karadağ
84 - 50
4
C
17:00
Türkiye - Hırvatistan
75 - 70
5
A
19:15
İsrail - Slovenya
78 - 63
6
B
19:15
Letonya - Hollanda
77 - 69
7
B
21:30
İspanya - Sırbistan
72 - 46
8
D
21:30
Fransa - İtalya
78 - 50
11 AĞUSTOS CUMARTESİ
9
A
14:45
Karadağ - İsrail
81 - 77
10
C
14:45
Yunanistan - Türkiye
74 - 79
11
A
17:00
Slovenya - Litvanya
55 - 105
12
D
17:00
İtalya - Estonya
68 - 83
13
B
19:15
Hollanda - İspanya
52 - 77
14
D
19:15
Gürcistan - Fransa
54 - 106
15
B
21:30
Sırbistan - Letonya
85 - 60
16
C
21:30
Hırvatistan - Almanya
76 - 64
12 AĞUSTOS PAZAR
17
A
14:45
Litvanya - İsrail
92 - 46
18
A
14:45
Slovenya - Karadağ
104 - 84
19
C
17:00
Türkiye - Almanya
64 - 79
20
D
17:00
Fransa - Estonya
66 - 57
21
C
19:15
Yunanistan - Hırvatistan
71 - 83
22
D
19:15
Gürcistan - İtalya
55 - 93
23
B
21:30
İspanya - Letonya
87 - 71
24
B
21:30
Hollanda - Sırbistan
52 - 78

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Litvanya
B1
İspanya
C1
Türkiye
D1
Fransa
A2
İsrail
B2
Sırbistan
C2
Hırvatistan
D2
Estonya
A3
Slovenya
B3
Letonya
C3
Yunanistan
D3
İtalya
A4
Karadağ
B4
Hollanda
C4
Almanya
D4
Gürcistan

 

SON 16 MAÇLARI

14 AĞUSTOS SALI

26

A2-B3

14:45

İsrail - Letonya

81 - 85

30

C2-D3

14:45

Hırvatistan - İtalya

85 - 58

25

A1-B4

17:00

Litvanya - Hollanda

-

29

C1-D4

17:00

Türkiye - Gürcistan

-

27

B2-A3

19:15

Sırbistan - Slovenya

-

31

D2-C3

19:15

Estonya - Yunanistan

-

28

B1-A4

21:30

İspanya - Karadağ

-

32

D1-C4

21:30

Fransa - Almanya

-

 

ÇEYREK FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
15 AĞUSTOS ÇARŞAMBA
37
Ç. Final
14:45
25 Galibi - Hırvatistan
-
33
9-16.lık
14:45
25 Mağlubu - İtalya
-
38
Ç. Final
17:00
Letonya - 29 Galibi
-
34
9-16.lık
17:00
İsrail - 29 Mağlubu
-
39
Ç. Final
19:15
27 Galibi - 32 Galibi
-
35
9-16.lık
19:15
27 Mağlubu - 32 Mağlubu
-
40
Ç. Final
21:30
28 Galibi - 31 Galibi
-
36
9-16.lık
21:30
28 Mağlubu - 31 Mağlubu
-
 
 
YARI FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
17 AĞUSTOS CUMA
45
5-8.lik
14:45
37 Mağlubu – 39 Mağlubu
-
41
13-16.lık
14:45
33 Mağlubu – 35 Mağlubu
-
46
5-8.lik
17:00
38 Mağlubu – 40 Mağlubu
-
42
13-16.lık
17:00
34 Mağlubu – 36 Mağlubu
-
47
Yarı Final
19:15
37 Galibi – 39 Galibi
-
43
9-12.lik
19:15
33 Galibi – 35 Galibi
-
48
Yarı Final
21:30
38 Galibi – 40 Galibi
-
44
9-12.lik
21:30
34 Galibi – 36 Galibi
-

 

FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
18 AĞUSTOS CUMARTESİ
49
15-16. lik
12:30
41 Mağlubu – 42 Mağlubu
-
51
11-12. lik
14:45
43 Mağlubu – 44 Mağlubu
-
52
9-10. luk
14:45
43 Galibi – 44 Galibi
-
50
13-14. lük
17:00
41 Galibi – 42 Galibi
-
53
7-8. lik
17:00
45 Mağlubu – 46 Mağlubu
-
54
5-6. lık
19:15
45 Galibi – 46 Galibi
-
55
3-4. lük
19:15
47 Mağlubu – 48 Mağlubu
-
56
Final
21:30
47 Galibi – 48 Galibi
-
 
ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
*
2
*
3
*
4
*
5
*
6
*
7
*
8
*
9
*
10
*
11
*
12
*
13
*
14
*
15
*
16
*

 

Yorumlar Okunma: 5183