Artvin'in yabancıları için imza töreni - BasketFaul.com

Artvin'in yabancıları için imza töreni

13-09-18 10:51
Türkiye Basketbol 1. Liginde mücadele edecek olan Artvin Belediye Spor anlaşmaya vardığı ABD’li basketbolcular için imza töreni düzenledi.

Artvin Belediye Spor daha önce anlaşmaya vardığı ve geçtiğimiz gün Trabzon Özel İmparial hastanesinde sağlık kontrollerinden geçirdiği ABDli guard Rick Tarrant ve ABDli dev forvet Mashall Moses ile Artvin Belediye Başkanlığı makamında Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Belediye Başkan yardımcısı Erkan Yazan, Genel Menejer Uğur Delikanlı, Artvin Gazeteciler Cemiyet Başkanı Zeki Alkan ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşen imza töreninde ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe iki yabancı oyuncunun da Artvin’e hayran kaldığını ve burada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek “Başkan ülkelerden gelerek spor yapan insanların buradaki güzellikleri kendi ülkelerinde anlattıklarında işte biz o zaman hedefimize ulaşmış olacağız.” ifadelerine yer verdi.

Mütevazı bir bütçe ile iddialı bir takım kurduklarını belirten Başkan Kocatepe, yenmek ve yenilmekten ziyade bu şehrin mücadeleci ruhunu parkeye yansıtacaklarını söyledi.

Kocatepe, imza töreni sonrası basketbolcularla İngilizce sohbet ederek takım ve Artvin hakkında bilgi verdi. 

Yorumlar Okunma: 1739