maltepe escort alanya escort kartal escort manavgat escort  Kadınlar Federasyon Kupası - BasketFaul.com

Kadınlar Federasyon Kupası

29-09-18 22:34

 

KADINLAR FEDERASYON KUPASI
22-29 EYLÜL / BALIKESİR
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Yalova VİP
1
Edremit Bld.
1
Nesibe Aydın
1
Çankaya Üni.
2
GS Gelişim
2
Mardin BŞB.
2
Mersin BŞB. Glş.
2
Bayraklı Bld.
3
Urla Bld.
3
Elazığ İl Öz.İd.
3
İST.Üni Gelişim
3
İstanbulgücü
4
Akdeniz Üni.
4
Bursa BŞB.
4
A Koleji
4
Mersin Üni.
 
 
A GRUBU
O
G
M
PUAN
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Urla Belediyesi
3
3
0
6
Mardin BŞB.
3
2
1
5
GS Gelişim
3
2
1
5
Elazığ İl Öz.İdr.
3
2
1
5
Yalova VİP
3
1
2
4
Edremit Bld.
3
1
2
4
Akdeniz Üni.
3
0
3
3
Bursa BŞB.
3
1
2
4
C GRUBU
O
G
M
PUAN
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Nesibe Aydın
3
3
0
6
Bayraklı Bld.
3
3
0
6
A Koleji
3
1
2
4
Çankaya Üni.
3
2
1
5
Mersin BŞB. G.
3
1
2
4
İstanbulgücü
3
1
2
4
İST.Üni.Gelişim
3
1
2
4
Mersin Üni.
3
0
3
3
 
 
22 Eylül Cumartesi
Edremit Spor Salonu
A
13:00
Yalova VİP Gençlik - Galatasaray Gelişim
53 - 85
A
15:15
Urla Belediyesi - Akdeniz Üniversitesi
73 - 60
B
17:30
Edremit BLD. Gürespor - Mardin BŞB.
58 - 64
B
19:45
Elazığ İl Özel İdare - Bursa BŞB.
80 - 73
Burhaniye Atatürk Spor Salonu
C
13:30
Nesibe Aydın - Mersin BŞB. Gelişim
68 - 58
C
15:45
İstanbul Üniversitesi Gelişim - A Koleji
66 - 62
D
18:00
Çankaya Üniversitesi - Bayraklı Belediyesi
48 - 67
D
20:15
İstanbulgücü - Mersin Üniversitesi
78 - 70
23 Eylül Pazar
Burhaniye Atatürk Spor Salonu
A
13:00
Galatasaray Gelişim - Urla Belediyesi
56 - 76
A
15:15
Akdeniz Üniversitesi - Yalova VİP Gençlik
69 - 73
B
17:30
Mardin BŞB. - Elazığ İl Özel İdare
83 - 80
B
19:45
Bursa BŞB. - Edremit BLD. Gürespor
68 - 90
Edremit Spor Salonu
C
13:30
Mersin BŞB. Gelişim - İstanbul Üniversitesi Gelişim
80 - 54
C
15:45
A Koleji - Nesibe Aydın
62 - 86
D
18:00
Bayraklı Belediyesi - İstanbulgücü
71 - 62
D
20:15
Mersin Üniversitesi - Çankaya Üniversitesi
61 - 91
24 Eylül Pazartesi
Edremit Spor Salonu
A
13:00
Urla Belediyesi - Yalova VİP Gençlik
84 - 55
A
15:15
Galatasaray Gelişim - Akdeniz Üniversitesi
76 - 55
B
17:30
Elazığ İl Özel İdare - Edremit BLD. Gürespor
76 - 65
B
19:45
Mardin BŞB. - Bursa BŞB.
48 - 68
Burhaniye Atatürk Spor Salonu
C
13:30
İstanbul Üniversitesi Gelişim - Nesibe Aydın
50 - 75
C
15:45
Mersin BŞB. Gelişim - A Koleji
52 - 73
D
18:00
İstanbulgücü - Çankaya Üniversitesi
47 - 77
D
20:15
Bayraklı Belediyesi - Mersin Üniversitesi
66 - 52

 

ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
26 Eylül Çarşamba
Edremit Spor Salonu
A1-B2
13:00
Urla Belediyesi - Elazığ İl Özel İdare
58 - 72
C1-D2
15:15
Nesibe Aydın - Çankaya Üniversitesi
63 - 68
B1-A2
17:30
Mardin BŞB - Galatasaray Gelişim
70 - 66
D1-C2
19:45
Bayraklı Belediyesi - A Koleji
64 - 72

 

YARI FİNAL MAÇLARI
27 Eylül Perşembe
Edremit Spor Salonu
1-2 G
15:15
Elazığ İl Özel İdare - Çankaya Üniversitesi
71 - 70
3-4 G
17:30
Mardin BŞB. - A Koleji
54 - 58
 

 

FİNAL MAÇI
29 Eylül Cumartesi
Edremit Spor Salonu
1-2 G
15:00
Elazığ İl Özel İdare - A Koleji
78 - 62

Yorumlar Okunma: 6622