Beylikdüzü sezona ümitli başlıyor - BasketFaul.com

Beylikdüzü sezona ümitli başlıyor

08-11-18 22:39
Türkiye Basketbol Erkekler 2. liginde mücadele edecek olan Beylikdüzü Basketbol İhtisas Basketbol Takımı sezona Cumartesi günü Fethiye Belediyespor maçıyla başlayacak.

Kırmızı Lacivertliler ’in başkanı Fatih Keleş “Amacımız Türk basketbolunu daha iyi seviyelere yükseltmek, milli takımlarımıza ve üst liglere oyuncu kazandırmak olacak. Müsabakaların Fair Play kuralları doğrultusunda oynanması birinci dileğimdir.” dedi.

İdari ve Teknik kadronun, oyuncalar ile uyum içerisinde olduğunu farklı takımlardan gelen oyuncuların adaptasyon sürecini başları bir şekilde geçekleştirdiklerini ifade eden baş antrenör Köksal Kezik ise “Şuana kadar her şey istediğimiz gibi gidiyor. Yetenekli ve başarılı oyuncularımız var. Eksiklerimiz olursa da en kısa zamanda telafi ederek yolumuza devam edeceğiz.”  diye konuştu.

KADRO
Staff
Genel Menajer Ali Parlak , Baş antrenör Köksal KEZİK, Yardımcı antrenör Bilginer BATIRER, kondisyoner Orhan Çavuş , Masör Hasan Akın Köker, malzeme sorumlusu Bülent Kahraman .

Oyuncular

Ali Şimşek, Anıl Atamış, Atakan Bayram, Berfu Emre, Buğrahan Yorulmaz, Emir Koç,Burak Gürbüz, Ediz İsmailoğlu, Onur Yetişmiş, Kutay Akpulat, Atakan Gökseven, Cemal Bayraktar, Hüseyin Ergül. 

Yorumlar Okunma: 1848