Taşdelen: İlk yarıyı istemediğimiz sırada ama moralli kapattık - BasketFaul.com

Taşdelen: İlk yarıyı istemediğimiz sırada ama moralli kapattık

12-01-19 12:45

TB2L ekiplerinden Bornova Bossan ilk devreye istediği gibi başlangıç yapamamış olsa da 3. haftada deplasmanda Haliiye'yi mağlup etmeleri onlar için çok önemli bir galibiyet oldu diyebiliriz. Ancak inişli çıkışlı bir grafik çizen İzmir ekibi 6 maçlık bir mağlubiyet serisiyle ligde hedefledikleri yerden uzağa düştüler. Devrein son karşılaşmasından galibiyetle ayrılmaları ise herşeye rağmen moral kazanmalarını sağladı. İkinci devrede daha iyi grafik çizeceklerini belirten Coach Tahir Taşdelen ilk devreyi şu şekilde yorumladı:

"Sezonun ilk yarısını tam olarak istediğimiz yerde bitiremesek de ilk devreyi galibiyetle kapattığımız için çok memnunum. İkinci devre için çok daha moralli ve daha motive olmuş bir takım kimliğiyle rakiplerin karşısına çıkacağız. Bu bize güç veriyor.

İkinci devre için hedeflerimiz arasında  alabildiğimiz kadar galibiyet alıp, play-off yarışının içine kendimizi de dahil edip ligi en iyi şekilde bitirmek en büyük temennimiz.Tabii bunun için çok çalışmamız, takım olmamız ve beraber hareket etmemiz gerekiyor. Ümit ediyorum ki bu hafta sonu başlayacak olan ikinci devrenin ilk müsabakasından itibaren arzu ettiğimiz oyunu ve  mücadeleyi sergileyip hedeflediğimiz yere en kısa zamanda ulaşacağımızı düşünüyorum.Şimdiden tüm takımlara başarılar diliyorum."

Yorumlar Okunma: 1113