Banvit'ten Yaz Gelişim Kampı - BasketFaul.com

Banvit'ten Yaz Gelişim Kampı

25-03-19 09:53
Türk basketbolunun köklü kulüplerinden Banvit Basketbol Kulübü ile Banvit Basketbol Akademi; yepyeni bir projeye daha imza atarak ‘‘Basketbol Yaz Gelişim Kampı’’ düzenliyor. 16 Haziran ile 13 Temmuz tarihleri arasında dört farklı zaman diliminde bir hafta sürecek olan ve Bandırma Kara Ali Acar Spor Salonu’nda düzenlenecek gelişim kampı, sporculara basketbol ve bireysel gelişim kampını bir arada bulabileceği farklı bir deneyim sunuyor.

Banvit Basketbol Kulübü bünyesinde bulunan ve aynı zamanda altyapı Milli Takımları’nda da görev yapan değerli antrenörler eşliğinde, 6 gece 7 günlük basketbol eğitimi kamp programı kısa sürede birçok kazanım sağlayacak bir kamp fırsatı yaratıyor.

Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Basketbol Yaz Gelişim Kampı’nda katılıcımlar kamp süresince Bandırma Kara Ali Acar Spor Salonu’nun ve üst düzey teknolojili fizyoterapi ve sağlık odalarının tüm imkanlarından faydalanmanın yanı sıra Erdek ve Kapıdağ Yarımadası’nın doğal güzellikleri içinde bol oksijen eşliğinde fiziksel güçlendirme antrenmanı yapma fırsatı bulacaklar.

Banvit Basketbol Kulübü’nün ve Milli Takımlarda da görev yapan değerli antrenörlerin hazırlayacağı program ile çalışacak sporcular kamp süresince (en az);

* 20 saat basketbol antrenmanı
* 5 saat kuvvet antrenmanı
* 5 saat atletizm antrenmanı
* 5 saat şut antrenmanı
* 3 seans bireysel pilates ve reformer
* Aqua jogging
* Dağ yürüyüşü
* Kum zeminde kuvvetlendirme çalışmaları yapacaklardır.

Bir yaz eğlence kampından öte bireysel ve fiziksel gelişim odaklı olan kampta sporcular Bandırma Kara Ali Acar Tesislerinde konaklayacak, alanında uzman diyetisyenler tarafından hazırlanan günlük öğünlerini Kulüp yemekhanesinde yiyecekler. 

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN:
Alp Baydar: 0535 778 37 23 Ali Yıldırım: 0532 205 39 12

ÖDEME BİLGİLERİ VE KAYIT İÇİN:
Telefon: 0542 645 66 96
 

Banvit BK & Banvit Basketbol Akademi Basketbol Yaz Gelişim Kampı Tanıtım Videosu : https://www.youtube.com/watch?v=0xXV6CL49ZU 

Yorumlar Okunma: 1566