U14 Erkekler Anadolu Bölge Finallerinde sıralama belirlendi - BasketFaul.com

U14 Erkekler Anadolu Bölge Finallerinde sıralama belirlendi

06-04-19 20:57

 

U14 ERKEKLER KIRMIZI GRUP ŞAMPİYONA SIRALAMASI
Ankara Zafer Koleji
MG Spor B
Gündoğdu Red Dolphins
Çukurova Üniversitesi
U14 ERKEKLER BEYAZ GRUP ŞAMPİYONA SIRALAMASI
Eskişehir Gelişim
Çözüm Ankara Koleji
Çayyolu Basketbol
Antalya Gelişim Gençlik

 

U14 ERKEKLER YÜKSELME KIRMIZI GRUP
6 Nisan Cumartesi
Konya BŞB Spor ve Kongre Merkezi Küçük Salon
Yükselme
10:00
Ankara Zafer Koleji - Tekirdağ Tek Yıldız 59
60 - 35
Yükselme
12:00
MG Spor - Karesi Gençlik
73 - 54
Yükselme
14:00
Gündoğdu Red Dolphins - Kocaeli 23 Nisan İ.Ö.O.
77 - 57
Yükselme
16:00
Çukurova Üniversitesi - Mavişehir Gençlik
75 - 51

 

U14 ERKEKLER YÜKSELME BEYAZ GRUP
6 Nisan Cumartesi
CBÜ Şehit İlhan Varank Yerleşkesi Spor Salonu
Yükselme
10:00
Bornova Belediyesi - Eskişehir Gelişim
53 - 90
Yükselme
12:00
Çözüm Ankara Koleji - Uşak Belediyesi Basketbol
59 - 50
Yükselme
14:00
Çankaya Üniversitesi - Çayyolu Basketbol
53 - 65
Yükselme
16:00
Antalya Gelişim Gençlik - Antalya DSİ Spor
64 - 37

 

*****

 

U14 ERKEKLER 2.TUR KIRMIZI GRUP
5 Nisan Cuma
Konya BŞB Spor ve Kongre Merkezi Büyük Salon
22
2. Tur
10:00
Tekirdağ Tek Yıldız 59 - Sakarya Gelişim Basketbol
63 - 50
23
2. Tur
12:00
Karesi Gençlik - Diyarbakır Genç Gelişim
55 - 49
24
2. Tur
14:00
Allstars - Kocaeli 23 Nisan İ.Ö.O.
42 - 57
25
2. Tur
16:00
Kayseri İstem Koleji - Mavişehir Gençlik
51 - 54

 

U14 ERKEKLER 2.TUR BEYAZ GRUP
5 Nisan Cuma
CBÜ Şehit İlhan Varank Yerleşkesi Spor Salonu
22
2. Tur
10:00
Eskişehir Gelişim - Çaykur Rize
68 - 47
23
2. Tur
12:00
Uşak Belediyesi Basketbol - Antalya Gençlik Spor
69 - 51
24
2. Tur
14:00
Çayyolu Basketbol - Meçhul Asker Ortaokulu
75 - 53
25
2. Tur
16:00
Manisa BŞB - Antalya DSİ Spor
49 - 59

 

******

 

U14 ERKEKLER ANADOLU BÖLGE FİNALİ KIRMIZI GRUP
02-04 NİSAN 2019 / KONYA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Tekirdağ Türk Telekom
1
Çukurova Üniversitesi
1
Allstars
1
Kocaeli 23 Nisan İ.Ö.O
2
Tekirdağ Tek Yıldız 59
2
Sakarya Gelişim Basketbol
2
Mavişehir Gençlik
2
Kayseri İstem Koleji
3
Gündoğdu Red Dolphins
3
Karesi Gençlik
3
Ankara Zafer Koleji
3
Mersin Bahçeşehir Koleji
4
Diyarbakır Genç Gelişim
4
Hatay Mithatpaşa
4
-
4
MG Spor B
 
 
 
 
U14 ERKEKLER ANADOLU BÖLGELER FİNALİ KIRMIZI GRUP
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Gündoğdu Red
3
3
0
6
*
Çukurova Üni.
3
3
0
6
T.Tek Yıldız 59
3
2
1
5
*
Karesi Gençlik
3
2
1
5
Diyarbakır G.G
3
1
2
4
*
Sakarya Gelişim
3
1
2
4
Tekirdağ T. T
3
0
3
3
*
Hatay Mithatpaşa
3
0
3
3
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Ankara Zafer
2
2
0
4
*
MG Spor
3
3
0
6
Allstars
2
1
1
3
*
İstem Koleji
3
2
1
5
Mavişehir G.lik
2
0
2
2
*
23 Nisan İ.Ö.O
3
1
2
4
*
0
0
0
0
*
M. Bahçeşehir
3
0
3
3
 
 
2 Nisan Salı
Konya BŞB Spor ve Kongre Merkezi Büyük Salon
1
A
10:00
Tekirdağ Türk Telekom - Tekirdağ Tek Yıldız 59
42 - 70
2
A
12:00
Gündoğdu Red Dolphins - Diyarbakır Genç Gelişim
57 - 46
3
C
14:00
Allstars - Mavişehir Gençlik
57 - 54
Konya BŞB Spor ve Kongre Merkezi Küçük Salon
4
B
10:00
Çukurova Üniversitesi - Sakarya Gelişim Basketbol
69 - 36
5
B
12:00
Karesi Gençlik - Hatay Mithatpaşa
78 - 42
6
D
14:00
Kocaeli 23 Nisan İ.Ö.O. - Kayseri İstem Koleji
62 - 65
7
D
16:00
Mersin Bahçeşehir Koleji - MG Spor B
55 - 95
3 Nisan Çarşamba
Konya BŞB Spor ve Kongre Merkezi Büyük Salon
8
D
10:00
MG Spor B - Kocaeli 23 Nisan İ.Ö.O.
86 - 39
9
D
12:00
Kayseri İstem Koleji - Mersin Bahçeşehir Koleji
54 - 42
10
B
14:00
Hatay Mithatpaşa - Çukurova Üniversitesi
30 - 72
11
B
16:00
Sakarya Gelişim Basketbol - Karesi Gençlik
43 - 56
Konya BŞB Spor ve Kongre Merkezi Küçük Salon
12
A
10:00
Diyarbakır Genç Gelişim - Tekirdağ Türk Telekom
57 - 38
13
A
12:00
Tekirdağ Tek Yıldız 59 - Gündoğdu Red Dolphins
51 - 56
14
C
14:00
Mavişehir Gençlik - Ankara Zafer Koleji Sk Derneği
60 - 65
4 Nisan Perşembe
Konya BŞB Spor ve Kongre Merkezi Büyük Salon
15
C
09:00
Ankara Zafer Koleji Sk Derneği - Allstars
75 - 46
16
A
11:00
Tekirdağ Türk Telekom - Gündoğdu Red Dolphins
45 - 80
17
A
13:00
Diyarbakır Genç Gelişim - Tekirdağ Tek Yıldız 59
42 - 60
Konya BŞB Spor ve Kongre Merkezi Küçük Salon
18
D
10:00
Kocaeli 23 Nisan İ.Ö.O. - Mersin Bahçeşehir Koleji
67 - 24
19
D
12:00
MG Spor B - Kayseri İstem Koleji
83 - 28
20
B
14:00
Çukurova Üniversitesi - Karesi Gençlik
59 - 38
21
B
16:00
Hatay Mithatpaşa - Sakarya Gelişim Basketbol
48 - 61

 

*******

U14 ERKEKLER ANADOLU BÖLGE FİNALİ BEYAZ GRUP
02-04 NİSAN 2019 / MANİSA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Eskişehir Gelişim
1
Çaykur Rize
1
İlkadım 55 Gençlik
1
Meçhul Asker Ortaokulu
2
Çankaya Üniversitesi
2
Antalya Gelişim Gençlik
2
Antalya DSİ Spor
2
Çözüm Ankara Koleji Gençlik
3
Aydın Denktaş Güney Spor
3
Uşak Belediyesi Basketbol
3
Çayyolu Basketbol
3
Manisa BŞB.
4
Antalya Gençlik Spor
4
1926 Bulancakspor
4
Bornova Belediyesi
4
-
 
 
U14 ERKEKLER ANADOLU BÖLGELER FİNALİ BEYAZ GRUP
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Çankaya Üni.
3
3
0
6
*
Antalya Gelişim
3
3
0
6
Eskişehir G.
3
2
1
5
*
Uşak BLD
3
2
1
5
Antalya Gençlik
3
1
2
4
*
Çaykur Rize
3
1
2
4
A.D Güney Spor
3
0
3
3
*
1926 Bulancak
3
0
3
3
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Bornova BLD
3
2
1
5
*
Çözüm Ankara
2
2
0
4
Çayyolu Bask.
3
2
1
5
*
Manisa BŞB.
2
1
1
3
Antalya DSİ
3
2
1
5
*
Meçhul Asker O.
2
0
3
3
İlkadım 55 G.lik
3
0
3
3
*
*
0
0
0
0

 

2 Nisan Salı
CBÜ Şehit İlhan Varank Yerleşkesi Spor Salonu
1
A
10:00
Eskişehir Gelişim - Çankaya Üniversitesi
59 - 70
2
A
12:00
Aydın Denktaş Güney Spor - Antalya Gençlik Spor
41 - 65
3
C
14:00
İlkadım 55 Gençlik - Antalya DSİ Spor
54 - 80
4
C
16:00
Çayyolu Basketbol - Bornova Belediyesi
47 - 70
Muradiye Spor Salonu
5
B
10:00
Çaykur Rize - Antalya Gelişim Gençlik
20 - 76
6
B
12:00
Uşak Belediyesi Basketbol - 1926 Bulancakspor
50 - 29
7
D
16:00
Meçhul Asker Ortaokulu- Çözüm Ankara Koleji Gençlik
60 - 92
3 Nisan Çarşamba
CBÜ Şehit İlhan Varank Yerleşkesi Spor Salonu
8
D
10:00
Çözüm Ankara Koleji Gençlik - Manisa BŞB.
68 - 60
9
B
12:00
1926 Bulancakspor - Çaykur Rize
30 - 41
10
B
14:00
Antalya Gelişim Gençlik - Uşak Belediyesi Basketbol
69 - 39
Muradiye Spor Salonu
11
A
10:00
Çankaya Üniversitesi - Aydın Denktaş Güney Spor
48 - 39
12
A
12:00
Antalya Gençlik Spor - Eskişehir Gelişim
81 - 106
13
C
16:00
Bornova Belediyesi - İlkadım 55 Gençlik
62 - 43
14
C
18:00
Antalya DSİ Spor - Çayyolu Basketbol
31 - 46
4 Nisan Perşembe
CBÜ Şehit İlhan Varank Yerleşkesi Spor Salonu
15
C
10:00
İlkadım 55 Gençlik - Çayyolu Basketbol
42 - 60
16
C
12:00
Bornova Belediyesi - Antalya DSİ Spor
56 - 58
17
A
14:00
Aydın Denktaş Güney Spor - Eskişehir Gelişim
55 - 98
18
A
16:00
Çankaya Üniversitesi - Antalya Gençlik Spor
82 - 40
Muradiye Spor Salonu
19
D
10:00
Manisa BŞB - Meçhul Asker Ortaokulu
75 - 43
20
B
12:00
Çaykur Rize - Uşak Belediyesi Basketbol
43 - 53
21
B
16:00
1926 Bulancakspor - Antalya Gelişim Gençlik
31 - 52

 

Yorumlar Okunma: 4622