Altyapı Milli Takım teknik kadroları belli oldu - BasketFaul.com

Altyapı Milli Takım teknik kadroları belli oldu

03-04-19 20:59

2019 yılında U20 Ümit (Erkek – Kız), U18 Genç (Erkek – Kız) ve U16 Yıldız (Erkek – Kız) Milli Takımlarında görev yapacak idari ve teknik kadrolar belli oldu.

Altyapı milli takımlarının şampiyona tarihleri ile teknik ve idari kadrolar şu şekilde:

 

U20 Ümit Erkek Milli Takım (13-21 Temmuz 2019) Tel Aviv / İsrail

Haluk Yıldırım

Milli Takımlar Direktörü

TBF

Fikret Doğan

Koordinatör

TBF

Nedim Yücel

İdareci / Menajer

Bursaspor

Serkan Erdoğan

Başantrenör

 

Tutku Açık

Yardımcı Antrenör

Galatasaray Doğa Sigorta

Mülkü Karadeniz

Yardımcı Antrenör

Edirnespor

Murat Öney

Yardımcı Antrenör

Türk Telekom

Ali Göksel Atağ

Kondisyoner

Galatasaray Doğa Sigorta


 

 

U18 Genç Erkek Milli Takım (27 Temmuz - 04 Ağustos 2019) Volos / Yunanistan

Haluk Yıldırım

Milli Takımlar Direktörü

TBF

Fikret Doğan

Koordinatör

TBF

Mehmet Döğüşgen

İdareci / Menajer

TBF

Derviş Gökhan Güney

Başantrenör

İstanbul BBSK

Ozan Havuzlu

Yardımcı Antrenör

Anadolu Efes

Mahir Bayrak

Yardımcı Antrenör

Gaziantep Basketbol

Ali Ruhi Balkanlı

Yardımcı Antrenör

Darüşşafaka Tekfen

Tolga Titiz

Kondisyoner

Mavişehir Spor Kulübü

 

U16 Yıldız Erkek Milli Takım (09 - 17 Ağustos 2019) Udine / İtalya

Haluk Yıldırım

Milli Takımlar Direktörü

TBF

Fikret Doğan

Koordinatör

TBF

Gürol Karamahmut

İdareci / Menajer

 

Semih Soğuksu

Başantrenör

 

Gülhan Öztürk

Yardımcı Antrenör

Tofaş

İbrahim Daloğlu

Yardımcı Antrenör

Beşiktaş JK Sompo Japan

Özcan Çakar

Yardımcı Antrenör

Anadolu Efes

Aydın Gökmen Güner

Kondisyoner

 

 

U20 Ümit Kız Milli Takım (03-11 Ağustos 2019) Priştine / Kosova

Haluk Yıldırım

Milli Takımlar Direktörü

TBF

Zeynep Gül Ene

Koordinatör

TBF

Zeynep Gül Aktaş

İdareci / Menajer

 

Eşref Ayhan Avcı

Başantrenör

Bellona Kayseri Basketbol

Emre Özsarı

Yardımcı Antrenör

İstanbul Üniversitesi

Özlem Şencan

Yardımcı Antrenör

Mersin BŞB

Can Alyüz

Yardımcı Antrenör

Fenerbahçe

 

U18 Genç Kız Milli Takım (05-14 Temmuz 2019) Üsküp / Makedonya

Haluk Yıldırım

Milli Takımlar Direktörü

TBF

Zeynep Gül Ene

Koordinatör

TBF

Sebla Kesim Key

İdareci / Menajer

 

Nevriye Yılmaz

Başantrenör

Galatasaray Gelişim

Yusuf Arkadaş

Yardımcı Antrenör

Çukurova Doğuş

Özgür Güvenç

Yardımcı Antrenör

Çankaya Üniversitesi

 

U16 Yıldız Kız Milli Takım (22-30 Ağustos 2019) Üsküp / Makedonya

Haluk Yıldırım

Milli Takımlar Direktörü

TBF

Zeynep Gül Ene

Koordinatör

TBF

Banu Özgür

İdareci / Menajer

Parlayan Yıldızlar SK

Ali Doğan Korkmaz

Başantrenör

İstanbul Üniversitesi

Birtan Öztürk

Yardımcı Antrenör

Galatasaray

Sefa Gündüz

Yardımcı Antrenör

Çankaya Üniversitesi

Selim Aldağ

Yardımcı Antrenör

İstanbul Üniversitesi Gelişim

Yorumlar Okunma: 4637