U16 Erkekler Anadolu Şampiyonası sonuçları - BasketFaul.com

U16 Erkekler Anadolu Şampiyonası sonuçları

20-04-19 21:02

 

U16 ERKEKLER KIRMIZI GRUPTAN FİNALLERE GİDENLER
Fenerbahçe B
Türk Telekom GSK
Kocaeli BŞB. Kağıtspor
Darüşşafaka
U16 ERKEKLER BEYAZ GRUPTAN FİNALLERE GİDENLER
Karşıyaka
Osmanlı Gençlik ve Spor
TED Ankara Kolejliler
Çankaya Üniversitesi

 

U16 ERKEKLER YÜKSELME KIRMIZI GRUP
20 NİSAN CUMARTESİ
Antalya Atatürk Spor Salon
Yükselme
10:00
Fenerbahçe B - Tarsus Amerikan Koleji
69 - 57
Yükselme
12:00
Selçuklu Basketbol - Türk Telekom GSK
60 - 62
Yükselme
14:00
Bursa Yıldızları - Kocaeli BŞB. Kağıtspor
56 - 60
Yükselme
16:00
Darüşşafaka - Özel Gelişim Koleji
50 - 43

 

U16 ERKEKLER YÜKSELME BEYAZ GRUP
20 NİSAN CUMARTESİ
Malatya Merkez Spor Salon
Yükselme
10:00
Karşıyaka - Final Spor
86 - 40
Yükselme
12:00
Osmanlı Gençlik ve Spor - Ormanspor
72 - 58
Yükselme
14:00
Eskişehir Basketbol Gençlik - TED Ankara Kolejliler
56 - 71
Yükselme
16:00
Çankaya Üniversitesi - Trabzonspor
82 - 74

 

********

 

U16 ERKEKLER 2.TUR KIRMIZI GRUP
19 NİSAN CUMA
Antalya Spor Salon
2. Tur
10:00
Basketbol İhtisas - Tarsus Amerikan Koleji
60 - 78
2. Tur
12:00
Türk Telekom GSK - Düzce Belediye
87 - 47
2. Tur
14:00
Kocaeli BŞB. Kağıtspor - Edirne D.S.İ.
68 - 41
2. Tur
16:00
Özel Gelişim Koleji - Adana 1903 Spor
56 - 50

 

U16 ERKEKLER 2.TUR BEYAZ GRUP
19 NİSAN CUMA
Malatya Merkez Spor Salon
2. Tur
10:00
Final Spor - Erzincan Gençlik Spor
72 - 54
2. Tur
12:00
Ormanspor - Antalya Gelişim Gençlik B
80 - 48
2. Tur
14:00
TED Ankara Kolejliler - Uşak Belediyesi Basketbol
83 - 62
2. Tur
16:00
Güneysu Spor - Trabzonspor
47 - 58

 

********

 

U16 ERKEKLER ANADOLU ŞAMPİYONASI KIRMIZI GRUP
16-20 NİSAN 2019 / ANTALYA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Diyarbakır Doğa Koleji Gençlik
1
Derince Yenikent
1
Adana 1903 Spor
1
Özel Gelişim Koleji
2
 Basketbol İhtisas
2
Türk Telekom GSK
2
Şanlıurfa BŞB.
2
Malatya Yıldızlar Gençlik
3
Düzce Belediye
3
Tarsus Amerikan Koleji
3
Fenerbahçe B
3
Edirne D.S.İ.
4
Bursa Yıldızları
4
Darüşşafaka
4
Kocaeli BŞB. Kağıtspor
4
Selçuklu Basketbol

 

U16 ERKEKLER ANADOLU BÖLGELER FİNALİ KIRMIZI GRUP
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Bursa Yıldızları 
3
3
0
6
*
Darüşşafaka
3
3
0
6
Basketbol İhtisas
3
2
1
5
*
Türk Telekom GSK
3
2
1
5
Düzce Belediye
3
1
2
4
*
Tarsus Amerikan Koleji
3
1
2
4
Diyarbakır Doğa Koleji 
3
0
3
3
*
Derince Yenikent
3
0
3
3
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Fenerbahçe B
3
3
0
6
*
Selçuklu Basketbol
3
3
0
6
Kocaeli BŞB. Kağıtspor
3
2
1
5
*
Özel Gelişim Koleji
3
2
1
5
Adana 1903 Spor
3
1
2
4
*
Edirne D.S.İ.
3
1
2
4
Şanlıurfa BŞB.
3
0
3
3
*
Malatya Yıldızlar Gnç
3
0
3
3

 

16 NİSAN SALI
Antalya Spor Salon
A
10:00
Diyarbakır Doğa Koleji Gençlik - Basketbol İhtisas
48 - 72
A
12:00
Düzce Belediye - Bursa Yıldızları
54 - 82
C
14:00
Adana 1903 Spor - Şanlıurfa BŞB.
67 - 35
C
16:00
Fenerbahçe B - Kocaeli BŞB. Kağıtspor
68 - 60
Çağlayan Spor Salon
B
10:00
Derince Yenikent - Türk Telekom GSK
44 - 78
B
12:00
Tarsus Amerikan Koleji - Darüşşafaka
69 - 85
D
14:00
Özel Gelişim Koleji - Malatya Yıldızlar Gençlik
79 - 36
D
16:00
Edirne D.S.İ. - Selçuklu Basketbol
60 - 85
17 NİSAN ÇARŞAMBA
Antalya Spor Salon
D
10:00
Selçuklu Basketbol - Özel Gelişim Koleji
51 - 37
D
12:00
Malatya Yıldızlar Gençlik - Edirne D.S.İ.
52 - 57
B
14:00
Darüşşafaka - Derince Yenikent
69 -34
B
16:00
Türk Telekom GSK - Tarsus Amerikan Koleji
67 - 46
Çağlayan Spor Salon
A
10:00
Bursa Yıldızları - Diyarbakır Doğa Koleji Gençlik
77 - 61
A
12:00
Basketbol İhtisas - Düzce Belediye
70 - 49
C
14:00
Kocaeli BŞB. Kağıtspor - Adana 1903 Spor
58 - 55
C
16:00
Şanlıurfa BŞB. - Fenerbahçe B
60 - 85
18 NİSAN PERŞEMBE
Antalya Spor Salon
C
10:00
Adana 1903 Spor - Fenerbahçe B
60 - 69
C
12:00
Kocaeli BŞB. Kağıtspor - Şanlıurfa BŞB.
86 - 51
A
14:00
Diyarbakır Doğa Koleji Gençlik - Düzce Belediye
59 - 77
A
16:00
Bursa Yıldızları - Basketbol İhtisas
82 - 59
Çağlayan Spor Salon
D
10:00
Özel Gelişim Koleji - Edirne D.S.İ.
74 - 62
D
12:00
Selçuklu Basketbol - Malatya Yıldızlar Gençlik
78 - 39
B
14:00
Derince Yenikent - Tarsus Amerikan Koleji
37 - 78
B
16:00
Darüşşafaka - Türk Telekom GSK
65 - 55

 

******

 

U16 ERKEKLER ANADOLU ŞAMPİYONASI BEYAZ GRUP
16-20 NİSAN 2019 / MALATYA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Eskişehir Basketbol Gençlik
1
Ormanspor
1
Karşıyaka
1
Yüksekçıta
2
Trabzon İdmangücü
2
Erzincan Gençlik Spor
2
Marmaris Akademi Gençlik
2
Güneysu Spor
3
Final Spor
3
Çankaya Üniversitesi
3
TED Ankara Kolejliler
3
Uşak Belediyesi Basketbol
4
Antalya Gelişim Gençlik B
4
Amasya DSİ
4
Trabzonspor
4
Osmanlı Gençlik ve Spor

 

U16 ERKEKLER ANADOLU BÖLGELER FİNALİ BEYAZ GRUP
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Eskişehir Basketbol Gnç.
3
3
0
6
*
Çankaya Üniversitesi
3
3
0
6
Final Spor
3
2
1
5
*
Ormanspor
3
2
1
5
Antalya Gelişim Gençlik B
3
1
2
4
*
Erzincan Gençlik Spor
3
1
2
4
Trabzon İdmangücü
3
0
3
3
*
Amasya DSİ
3
0
3
3
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Karşıyaka
3
3
0
6
*
Osmanlı Gençlik ve Sp.
3
3
0
6
TED Ankara Kolejliler
3
2
1
5
*
Güneysu Spor
3
2
1
5
Trabzonspor
3
1
2
4
*
Uşak BLD.Basketbo
3
1
2
4
Marmaris Akademi Gnç
3
0
3
3
*
Yüksekçıta
3
0
3
3

 

16 NİSAN SALI
Malatya Merkez Spor Salon
A
10:00
Eskişehir Basketbol Gençlik - Trabzon İdmangücü
109 - 41
A
12:00
Final Spor - Antalya Gelişim Gençlik B
54 - 53
C
14:00
Karşıyaka - Marmaris Akademi Gençlik
89 - 40
C
16:00
TED Ankara Kolejliler - Trabzonspor
69 - 52
Tecde Spor Salon
B
10:00
Ormanspor - Erzincan Gençlik Spor
114 - 51
B
12:00
Çankaya Üniversitesi - Amasya DSİ
109 -62
D
14:00
Yüksekçıta - Güneysu Spor
56 - 68
D
16:00
Uşak Belediyesi Basketbol - Osmanlı Gençlik ve Spor
65 - 67
17 NİSAN ÇARŞAMBA
Malatya Merkez Spor Salon
D
10:00
Osmanlı Gençlik Ve Spor - Yüksekçıta
78 - 36
D
12:00
Güneysu Spor - Uşak Belediyesi Basketbol
69 - 54
B
14:00
Amasya DSİ - Ormanspor
68 - 89
B
16:00
Erzincan Gençlik Spor - Çankaya Üniversitesi
60 - 93
Tecde Spor Salon
A
10:00
Antalya Gelişim Gençlik B - Eskişehir Basketbol Gençlik
65 - 87
A
12:00
Trabzon İdmangücü - Final Spor
40 -60
C
14:00
Trabzonspor - Karşıyaka
48 - 79
C
16:00
Marmaris Akademi Gençlik - TED Ankara Kolejliler
75 - 85
18 NİSAN PERŞEMBE
Malatya Merkez Spor Salon
C
10:00
Karşıyaka - TED Ankara Kolejliler
70 - 51
C
12:00
Trabzonspor - Marmaris Akademi Gençlik
103 - 53
A
14:00
Eskişehir Basketbol Gençlik - Final Spor
83 - 78
A
16:00
Antalya Gelişim Gençlik B - Trabzon İdmangücü
73 - 55
Tecde Spor Salon
D
10:00
Yüksekçıta - Uşak Belediyesi Basketbol
60 - 78
D
12:00
Osmanlı Gençlik ve Spor - Güneysu Spor
73 - 41
B
14:00
Ormanspor - Çankaya Üniversitesi
86 - 100
B
16:00
Amasya DSİ - Erzincan Gençlik Spor
61 - 66

 

Yorumlar Okunma: 6375