U18 Erkekler Anadolu Şampiyonası - BasketFaul.com

U18 Erkekler Anadolu Şampiyonası

30-04-19 03:20

 

U16 ERKEKLER YÜKSELME KIRMIZI GRUP
4 MAYIS CUMARTESİ
Hayri Gür Spor Salonu
Yükselme
10:00
Galatasaray - Tarsus Amerikan Koleji
78 - 57
Yükselme
12:00
Tofaş - Şehitkamil Belediye
101 - 90
Yükselme
14:00
Genç Gelişim - Kocaeli BŞB Kağıtspor
49 - 50
Yükselme
16:00
Beylikdüzü Basketbol İht. - Büyükçekmece Basketbol
77 - 76

 

U16 ERKEKLER YÜKSELME BEYAZ GRUP
4 MAYIS CUMARTESİ
Erzurum Spor Salon
Yükselme
10:00
Bahçeşehir Koleji - Antalya Osmanlı Gençlik ve Spor
90 - 81
Yükselme
12:00
Sivas Yol Spor - Yeni Mamak Gençlik
58 - 79
Yükselme
14:00
Selçuklu Basketbol - Türk Telekom GSK
82 - 75
Yükselme
16:00
Gaziantep Basketbol - Trabzonspor
62 - 35

 

U18 ERKEKLER KIRMIZI GRUPTAN FİNALLERE GİDENLER
Galatasaray
Tofaş
Kocaeli BŞB. Kağıtspor
Beylikdüzü Basketbol İhtisas
U18 ERKEKLER BEYAZ GRUPTAN FİNALLERE GİDENLER
Bahçeşehir Koleji
Yeni Mamak Gençlik
Selçuklu Basketbol
Gaziantep Basketbol

 

 

*****

 

U18 ERKEKLER 2.TUR KIRMIZI GRUP
3 MAYIS CUMA
Hayri Gür Spor Salonu
2. Tur
10:00
Tarsus Amerikan Koleji - Diyarbakır Güneydoğu Bask.
74 - 52
2. Tur
12:00
Şehitkamil Belediye - 1903 Spor
77 - 73
2. Tur
14:00
Afyon Belediyesi - Kocaeli BŞB Kağıtspor
53 - 63
2. Tur
16:00
Büyükçekmece Basketbol - Batman Ö.İ.Gençlerbirliği
60 - 56

 

U18 ERKEKLER 2.TUR BEYAZ GRUP
3 MAYIS CUMA
Erzurum Spor Salon
2. Tur
10:00
Manisa BŞB - Antalya Osmanlı Gençlik ve Spor
53 - 73
2. Tur
12:00
Sakarya BŞB Basketbol - Yeni Mamak Gençlik
66 - 72
2. Tur
14:00
Türk Telekom GSK - Isparta Belediye
119 - 77
2. Tur
16:00
Trabzonspor - Samsun Bahçeşehir Okulları
58 - 32

 

***

 

U18 ERKEKLER ANADOLU BÖLGE FİNALİ KIRMIZI GRUP

30 NİSAN – 4 MAYIS 2019 / TRABZON

A GRUBU

B GRUBU

C GRUBU

D GRUBU

1

1903 Spor

1

ŞehitKamil Belediye

1

Afyon Belediyesi

1

Kocaeli BŞB. Kağıt Spor

2

Tarsus Amerikan Koleji

2

Diyarbakır Güneydoğu B.

2

Galatasaray

2

Büyükçekmece Basketbol

3

Genç Gelişim

3

Beylikdüzü Basketbol 

3

Melikgazi Belediye

3

Edirne D.S.İ.

4

Çorlu Gücü

4

Malatya BŞB

4

Batman Özel İdare G. Birliği

4

Tofaş

 

U18 ERKEKLER ANADOLU BÖLGELER FİNALİ KIRMIZI GRUP
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Genç Gelişim
3
3
0
6
*
Beylikdüzü Basket İhtisas
3
3
0
6
Tarsus Amerikan Koleji
3
2
1
5
*
ŞehitKamil Belediye
3
2
1
5
1903 Spor
3
1
2
4
*
Diyarbakır Güneydoğu Bask
3
1
2
4
Çorlu Gücü
3
0
3
3
*
Malatya BŞB.
3
3
3
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Galatasaray
3
3
0
6
*
Tofaş
3
3
0
6
Afyon Belediyesi
3
2
1
5
*
Büyükçekmece Basketbol
3
2
1
5
Batman Ö.İ. Gençlerbirliği
3
1
2
4
*
Kocaeli BŞB Kağıt Spor
3
1
2
4
Melikgazi Belediye
3
0
3
3
*
Edirne D.S.İ.
3
0
3
3

 

30 NİSAN SALI

Yomra Jimnastik Spor Salonu

B

10:00

Diyarbakır Güneydoğu Basketbol – Beylikdüzü Basketbol

55 - 80

B

12:00

Malatya BŞB – Şehitkamil Belediye

49 - 86

D

14:00

Kocaeli BŞB Kağıtspor - Tofaş

66 - 71

D

16:00

Büyükçekmece Basketbol – Edirne D.S.İ

 80 - 54

Hayri Gür Spor Salonu

A

10:00

Tarsus Amerikan Koleji – Genç Gelişim

61 - 70

A

12:00

Çorlu Gücü – 1903 Spor

71 - 88

C

14:00

Galatasaray – Melikgazi Belediye

88 - 42

C

16:00

Batman Özel İdare Gençlerbirliği – Afyon Belediyesi

62 - 65

1 MAYIS ÇARŞAMBA

Hayri Gür Spor Salonu

D

10:00

Edirne D.S.İ - Kocaeli BŞB Kağıtspor

70 - 76

D

12:00

Tofaş - Büyükçekmece

72 - 59

B

14:00

Şehitkamil Belediye – Diyarbakır Güneydoğu Basketbol

80 - 43

B

16:00

Beylikdüzü Basketbol İhtisasa – Malatya BŞB

99 - 63

Yomra Jimnastik Spor Salonu

A

10:00

1903 Spor – Tarsus Amerikan Koleji

60 - 70

A

12:00

Genç Gelişim – Çorlu Gücü

102 - 62

C

14:00

Afyon Belediye - Galatasaray

57 -87

C

16:00

Melikgazi Belediye – Batman Özel İdare Gençlerbirliği

56 - 74

2 MAYIS PERŞEMBE

Hayri Gür Spor Salonu

C

10:00

Galatasaray – Batman Özel İdare Gençlerbirliği

73 - 52

C

12:00

Afyon Belediyesi – Melikgazi Belediye

83 - 67

A

14:00

Tarsus Amerikan Koleji – Çorlu Gücü

85 - 68

A

16:00

1903 Spor - Genç Gelişim

49 - 66

Yomra Jimnastik Spor Salonu

D

10:00

Kocaeli BŞB Kağıtspor – Büyükçekmece Basketbol

51 - 62

D

12:00

Edirne D.S.İ - Tofaş

62 - 79

B

14:00

Diyarbakır Güneydoğu Basketbol – Malatya BŞB

64 - 59

B

16:00

Şehitkamil Belediye – Beylikdüzü Basketbol İhtisas

55 - 72

 

***

U18 ERKEKLER ANADOLU BÖLGE FİNALİ BEYAZ GRUP

30 NİSAN – 4 MAYIS 2019 / ERZURUM

A GRUBU

B GRUBU

C GRUBU

D GRUBU

1

Yeni Mamak Gençlik

1

Yeşilgiresun Belediye

1

Bahçeşehir Koleji

1

Isparta Belediye

2

Selçuklu Basketbol

2

Gaziantep Basketbol

2

Türk Telekom GSK

2

Sivas Yol Spor

3

Manisa Büyükşehir Belediye

3

Antalya Osmanlı Gençlik ve spor

3

Samsun Bahçeşehir Okulları

3

Trabzonspor

4

Öbek Boğaziçi Okulları

4

Sakarya BŞB Basketbol

4

Erzurum Gençlik Spor

4

Sinop Bizim Basketbol

 

U16 ERKEKLER ANADOLU BÖLGELER FİNALİ BEYAZ GRUP
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Selçuklu Basketbol
3
3
0
6
*
Gaziantep Basketbol
3
3
0
6
Manisa BŞB
3
2
1
5
*
Sakarya BŞB Basketbol
3
2
1
5
Yeni Mamak Gençlik
3
1
2
4
*
Antalya Osmanlı GSK
3
1
2
4
Özbek Boğaziçi Okulları
3
0
3
3
*
Yeşilgresun Belediye
3
0
3
3
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Bahçeşehir Koleji
3
3
0
6
*
Sivas Yol Spor
3
3
0
6
Türk Telekom GSK
3
2
1
5
*
Trabzonspor
3
2
1
5
Samsun Bahçeşehir Ok.
3
1
2
4
*
Isparta Belediye
3
1
2
4
Erzurum Gençlik Spor
3
0
3
3
*
Sinop Bizim Basketbol
3
0
3
3

 

30 NİSAN SALI

Erzurum Spor Salonu

A

10:00

Yeni Mamak Gençlik – Selçuklu Basketbol

64 - 76

A

12:00

Manisa BŞB – Özbek Boğaziçi Okulları

62 - 55

C

14:00

Bahçeşehir Koleji – Türk Telekom GSK

87 - 81

C

16:00

Samsun Bahçeşehir Okulları – Erzurum Gençlik Spor

73 - 52

Atatürk Üniversitesi Spor Salonu

B

10:00

Yeşilgiresun Belediye – Gaziantep Basketbol

68 - 81

B

12:00

Antalya Osmanlı Gençlik ve Spor – Sakarya BŞB 

57 - 104

D

14:00

Isparta Belediyesi – Sivas Yol Spor

56 - 66

D

16:00

Trabzonspor – Sinop Bizim Basketbol

78 - 37

1 MAYIS ÇARŞAMBA

Erzurum Spor Salonu

D

10:00

Sinop Bizim Spor – Isparta Belediye

44 - 83

D

12:00

Sivas Yol Spor - Trabzonspor

66 - 56

B

14:00

Sakarya BŞB Basketbol – Yeşilgiresun Belediye

94 - 69

B

16:00

Gaziantep Basketbol – Antalya Osmanlı Gençlik ve Spor

78 - 77

Atatürk Üniversitesi Spor Salonu

A

10:00

Özbek Boğaziçi Okulları – Yeni Mamak Gençlik

63 - 82

A

12:00

Selçuklu Basketbol – Manisa Büyükşehir Belediye

65 - 49

C

14:00

Erzurum Gençlik Spor – Bahçeşehir Koleji

45 - 81

C

16:00

Türk Telekom GSK – Samsun Bahçeşehir Okulları

88 - 60

2 MAYIS PERŞEMBE

Erzurum Spor Salonu

C

10:00

Bahçeşehir Koleji - Samsun Bahçeşehir Okulları

77 - 53

C

12:00

Erzurum Gençlik Spor – Türk Telekom GSK

53 - 86

A

14:00

Yeni Mamak Gençlik – Manisa Büyükşehir Belediye

51 - 76

A

16:00

Özbek Boğaziçi Okulları – Selçuklu Basketbol

58 - 74

Atatürk Üniversitesi Spor Salonu

D

10:00

Isparta Belediye - Trabzonspor

42 - 79

D

12:00

Sinop Bizim Basketbol – Sivas Yol Spor

63 - 68

B

14:00

Yeşilgirsun Belediye – Antalya Osmanlı Gençlik ve Spor

66 - 76

B

16:00

Sakarya BŞB Basketbol – Gaziantep Basketbol

64 - 74

 

Yorumlar Okunma: 5080