U18 Kızlar Anadolu Şampiyonası - BasketFaul.com

U18 Kızlar Anadolu Şampiyonası

30-04-19 03:40

 

U18 KIZLAR YÜKSELME KIRMIZI GRUP
3 MAYIS CUMA
Kazım Karabekir Spor Salonu
Yükselme
10:00
İstanbul Yıldızları Körfez - Van BŞB. Spor
74 - 48
Yükselme
12:00
Emlak Konut Spor - Kayseri Basketbol
84 - 39
Yükselme
14:00
Çerkezköy Belediye - Hatay BŞB.
53 - 48
Yükselme
16:00
Kocaeli Basket - Kahramankazan Belediye
54 - 41

 

U18 KIZLAR YÜKSELME BEYAZ GRUP
3 MAYIS CUMA
Antakya Spor Salonu
Yükselme
10:00
Çağdaş Batı İhtisas - Alanya Belediye
67 - 49
Yükselme
12:00
Antalya Polis Spor Gücü - Canik Belediye
64 - 68
Yükselme
14:00
Ege Gelişim Sanat - Kastamonu Basketbol
64 - 37
Yükselme
16:00
Buca Gençlik - Kepez Belediye
56 - 46

 

U18 KIZLAR KIRMIZI GRUPTAN FİNALLERE GİDENLER
İstanbul Yıldızları Körfez
Emlak Konut Spor
Çerkezköy Belediye
Kocaeli Basket
U18 KIZLAR BEYAZ GRUPTAN FİNALLERE GİDENLER
Çağdaş Batı İhtisas
Canik Belediyespor
Ege Gelişim Sanat
Buca Gençlik

 

***

 

U18 KIZLAR ANADOLU BÖLGE FİNALİ KIRMIZI GRUP

30 NİSAN – 3 MAYIS 2019 / KARAMAN

A GRUBU

B GRUBU

C GRUBU

D GRUBU

1

Siirt İktisas Spor

1

Emlak Konut Spor

1

Çerkezköy Belediye

1

Kocaeli Basket

2

Kayseri Basketbol

2

Van BŞB. Spor

2

Kahramankazan Belediye

2

Hatay BŞB.

3

İst. Yıldızlar Körfez

3

Mersin BŞB.

3

Batman Özel İdare Gençlerbirliği

3

İkem Kolej

 

U18 KIZLAR ANADOLU BÖLGELER FİNALİ KIRMIZI GRUP
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
İst. Yıldızlar Körfez
2
2
0
4
*
Emlak Konut Spor
2
2
0
4
Kayseri Basketbol
2
1
1
3
*
Van BŞB. Spor
2
1
1
3
Siirt İktisas Spor
2
0
2
2
*
Mersin BŞB.
2
0
2
2
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Çerkezköy Belediye
2
2
0
4
*
Kocaeli Basket
2
2
0
4
Kahramankazan Belediye
2
1
1
3
*
Hatay BŞB.
2
1
1
3
Batman Ö.İdare Gençlerbirliği
2
0
2
2
*
İkem Kolej
2
0
2
2

 

30 NİSAN SALI

Kazım Karabekir Spor Salonu

A

10:00

Siirt İktisas Spor – Kayseri Basketbol

73 - 87

B

12:00

Emlak Konut Spor – Van Büyükşehir Belediyespor

79 - 65

C

14:00

Çerkezköy Belediye – Kahramankazan Belediye

51 - 40

D

16:00

Kocaeli Basket – Hatay BŞB.

71 - 47

1 MAYIS ÇARŞAMBA

Kazım Karabekir Spor Salonu

A

10:00

Kayseri Basketbol – İstanbul Yıldızları Körfez

54 - 71

B

12:00

Van BŞB Spor – Mersin BŞB

65 - 46

C

14:00

Kahramankazan Belediye – Batman Özel İdare

73 - 56

D

16:00

Hatay BŞB – İkem Kolej

53 - 51

2 MAYIS PERŞEMBE

Kazım Karabekir Spor Salonu

A

10:00

İstanbul Yıldızları Körfez – Siirt İktisas

86 - 65

B

12:00

Mersin BŞB – Emlak Konut Spor

44 - 85

C

14:00

Batman Özel İdare Gençlerbirliği – Çerkezköy Belediye

31 - 82

D

16:00

İkem Kolej – Kocaeli basket

52 - 56

 

***

 

U18 KIZLAR ANADOLU BÖLGE FİNALİ BEYAZ GRUP

30 NİSAN – 3 MAYIS 2019 / HATAY

A GRUBU

B GRUBU

C GRUBU

D GRUBU

1

Ünye Gelişim Basketbol

1

Antalya Polis Spor Gücü

1

Karşıyaka Çarşı Temel Lİsesi

1

Buca Gençlik

2

Canik Belediye

2

Kastamonu Gençliği

2

Kepez Belediye

2

Kastamonu Basketbol

3

Çağdaş Batı İhtisas

3

Alanya Belediye

3

Ege Gelişim Sanat

3

Iğdır Gençlik Spor

 

U18 KIZLAR ANADOLU BÖLGELER FİNALİ BEYAZ GRUP
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Çağdaş Batı İhtisas
2
2
0
4
*
Antalya Polis Spor Gücü
2
2
0
4
Canik Belediye
2
1
1
3
*
Alanya Belediye
2
1
1
3
Ünye Gelişim Basketbol
2
0
2
2
*
Kastamonu Gençliği
2
0
2
2
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Ege Gelişim Sanat
2
2
0
4
*
Buca Gençlik
2
2
0
4
Kepez Belediye
2
1
1
3
*
Kastamonu Basketbol
2
1
1
3
Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi
2
0
2
2
*
Iğdır Gençlik Spor
2
0
2
2

 

30 NİSAN SALI

Antakya Spor Salonu

A

10:00

Ünye Gelişim Basketbol – Canik Belediye

45 - 68

B

12:00

Antalya Polis Spor Gücü – Kastamonu Gençliği

89 - 51

C

14:00

Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi – Kepez Belediye

32 - 56

D

16:00

Buca Gençlik – Kastamonu Basketbol

106 - 28

1 MAYIS ÇARŞAMBA

Antakya Spor Salonu

A

10:00

Canik Belediye – Çağdaş Batı İhtisas

50 - 57

B

12:00

Kastamonu Gençliği – Alanya Belediye

28 - 88

C

14:00

Kepez Belediye – Ege Gelişim Sanat

54 - 60

D

16:00

Kastamonu Basketbol – Iğdır Gençlik Spor

68 - 33

2 MAYIS PERŞEMBE

Antakya Spor Salonu

A

10:00

Çağdaş Batı İhtisas – Ünye Gelişim Basketbol

81 - 50

B

12:00

Alanya Belediye – Antalya Polis Spor Gücü

41 - 45

C

14:00

Ege Gelişim Sanat – Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi

46 - 32

D

16:00

Iğdır Gençlik Spor – Buca Gençlik

16 - 103

 

Yorumlar Okunma: 2475