Obradovic: Sakarya için üzgünüm - BasketFaul.com

Obradovic: Sakarya için üzgünüm

11-05-19 00:01
Fenerbahçe Beko Koçu Zeljko Obradovic ile Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol karşısında kaydettiği 51 sayı ve 14 ribauntla kariyer rekoru kıran Egehan Arna, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Obradovic, “Öncelikle Sakarya’nın bu pozisyona gelmiş olması ve sadece genç oyuncularla oynamış olmasından dolayı çok üzgünüm. Maçtan önce de koça bunu söyledim. Çünkü kendisi çok ciddi bir insan ve her zaman çok ciddi çalışıyor. Aynı zamanda genç oyuncuları tebrik ederim, ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Sakarya’nın bundan sonra aynı pozisyona gelmemesini diliyorum. Karşılaşma için bunlar dışında pek bir şey söylememe ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. Sadece kendimize ve rakibimize saygı duyarak ciddi bir maç daha oynamaya çalıştık. Taraftarlarımıza da göstermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ederim.” dedi.

Egehan Arna: Bizim açımızdan güzel bir gün oldu

Egehan Arna ise, “Bizim için her şeyden önemlisi Final Four öncesi normal sezonun son maçını sağlıklı bir şekilde bitirebilmekti.  Güzel basketbol oynadık. Bizim açımızdan güzel bir gün oldu. Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol’a bir parantez açmak istiyorum. İnşallah önümüzdeki senelerde durumlar daha düzelir ve böyle güzel basketbol şehri tekrar basketbolda hak ettiği yerde, en üst ligde olur. Önümüzdeki hafta bizim için çok önemli. İnşallah hedefimiz olan kupayı kazanıp İstanbul’a dönmek istiyoruz.” diye konuştu. 

Yorumlar Okunma: 2436