U16 Erkekler Türkiye Şampiyonası - BasketFaul.com

U16 Erkekler Türkiye Şampiyonası

12-05-19 17:27

 

U16 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
13-19/MAYIS/2019 / BURSA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Fenerbahçe A
1
Antalya Gelişim
1
Beşiktaş
1
TOFAŞ
2
T.Telekom
2
Darüşşafaka
2
Çankaya Üni.
2
Kocaeli BŞB.
3
TED Kolejliler
3
Anadolu Efes
3
Osmanlı GNÇ.
3
Fenerbahçe B
4
Mavişehir
4
P.Karşıyaka
4
Banvit Bask.
4
Galatasaray
 
 
 
U16 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Türk Telekom
3
3
0
6
*
Darüşşafaka
3
2
1
5
Fenerbahçe A
3
2
1
5
*
P.Karşıyaka
3
2
1
5
Mavişehir
3
1
2
4
*
Anadolu Efes
3
2
1
5
TED Kolejliler
3
0
3
3
*
Antalya Gelişim
3
0
3
3
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Beşiktaş
3
3
0
6
*
TOFAŞ
3
3
0
6
Banvit Basket
3
2
1
5
*
Galatasaray
3
2
1
5
Çankaya Üni.
3
1
2
4
*
Fenerbahçe B
3
1
2
4
Osmanlı GNÇ.
3
0
3
3
*
Kocaeli BŞB.
3
0
3
3
 
 
 
13 MAYIS PAZARTESİ
Atatürk Spor Salonu
1
A
12:00
Fenerbahçe A – Mavişehir Gençlik
88 - 55
2
A
14:00
Türk Telekom – TED Ankara Kolejliler
58 - 53
3
C
16:00
Beşiktaş – Banvit Basketbol
80 - 77
4
C
18:00
Çankaya Üniversitesi – Osmanlı Gençlik ve Spor
93 - 65
TOFAŞ Spor Salonu
5
B
12:00
Antalya Gelişim – Pınar Karşıyaka
74 - 78
6
B
14:00
Darüşşafaka – Anadolu Efes
85 - 64
7
D
16:00
TOFAŞ - Galatasaray
74 - 63
8
D
18:00
Kocaeli BŞB. Kağıtspor – Fenerbahçe B
60 - 73
14 MAYIS SALI
Atatürk Spor Salonu
9
D
12:00
Fenerbahçe B - TOFAŞ
71 - 75
10
D
14:00
Galatasaray - Kocaeli BŞB. Kağıtspor
88 - 44
11
B
16:00
Anadolu Efes - Antalya Gelişim
107 - 80
12
B
18:00
Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka
54 - 43
TOFAŞ Spor Salonu
13
A
12:00
TED Ankara Kolejliler - Fenerbahçe A
58 - 91
14
A
14:00
Mavişehir Gençlik - Türk Telekom
65 - 74
15
C
16:00
Osmanlı Gençlik ve Spor - Beşiktaş
54 - 101
16
C
18:00
Banvit Basketbol - Çankaya Üniversitesi
82 - 66
15 MAYIS ÇARŞAMBA
Atatürk Spor Salonu
17
C
12:00
Beşiktaş - Çankaya Üniversitesi
97 - 92
18
C
14:00
Osmanlı Gençlik ve Spor - Banvit Basketbol
60 - 73
19
A
16:00
Fenerbahçe A - Türk Telekom
84 - 85
20
A
18:00
TED Ankara Kolejliler - Mavişehir Gençlik
70 - 74
TOFAŞ Spor Salonu
21
D
12:00
TOFAŞ - Kocaeli BŞB. Kağıtspor
69 - 42
22
D
14:00
Fenerbahçe B - Galatasaray
39 - 92
23
B
16:00
Antalya Gelişim - Darüşşafaka
71 - 82
24
B
18:00
Anadolu Efes - Pınar Karşıyaka
76 - 62

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Türk Telekom
B1
Darüşşafaka
C1
Beşiktaş
D1
TOFAŞ
A2
Fenerbahçe A
B2
P.Karşıyaka
C2
Banvit Bask.
D2
Galatasaray
A3
Mavişehir
B3
Anadolu Efes
C3
Çankaya Üni
D3
Fenerbahçe B
A4
TED Kolejliler
B4
Antalya Gelişim
C4
Osmanlı GNÇ
D4
Kocaeli BŞB
 
 
2. TUR MAÇLARI
16 MAYIS PERŞEMBE
Atatürk Spor Salonu
25
2.Tur
12:00
Fenerbahçe A – Anadolu Efes
74 - 79
26
2.Tur
14:00
Pınar Karşıyaka – Mavişehir
93 - 43
27
2.Tur
16:00
Banvit Basketbol – Fenerbahçe B
70 - 65
28
2.Tur
18:00
Galatasaray – Çankaya Üniversitesi
90 - 56
 
 
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
17 MAYIS CUMA
Atatürk Spor Salonu
29
ÇF
11:00
Beşiktaş – Anadolu Efes
64 - 91
30
ÇF
13:00
TOFAŞ – Pınar Karşıyaka
69 - 75
31
ÇF
15:00
Türk Telekom – Banvit Basketbol
63 - 83
32
ÇF
17:00
Darüşşafaka – Galatasaray 
66 - 61
 
 
 
YARI FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
18 MAYIS CUMARTESİ
* Spor Salonu
33
*
12:00
Beşiktaş – Türk Telekom
93 - 79
34
*
14:00
TOFAŞ – Galatasaray 
64 - 83
35
YF
16:00
Anadolu Efes – Banvit Basketbol
75 - 70
36
YF
18:00
Pınar Karşıyaka – Darüşşafaka 
57 - 69
 
 
 
FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
19 MAYIS PAZAR
* Spor Salonu
37
7-8
10:00
Türk Telekom – TOFAŞ
71 - 72
38
5-6
12:00
Beşiktaş – Galatasaray 
80 - 56
39
3-4
14:00
Banvit Basketbol – Pınar Karşıyaka
66 - 64
40
Final
16:00
Anadolu Efes – Darüşşafaka 
77 - 57
 
 
ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Anadolu Efes
2
Darüşşafaka
3
Banvit Basketbol
4
Pınar Karşıyaka
5
Beşiktaş
6
Galatasaray
7
TOFAŞ
8
Türk Telekom

 

 

Yorumlar Okunma: 10578