U18 Kızlar Türkiye Şampiyonası - BasketFaul.com

U18 Kızlar Türkiye Şampiyonası

12-05-19 17:50

U18 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
13-19 / MAYIS/2019 / ÇANAKKALE
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Fenerbahçe
1
Düzce BLD.
1
Kocaeli Basket
1
A Koleji
2
İST.Yıldızları
2
Ege Gelişim
2
Çankaya Üni.
2
Canik BLD.
3
Emlak Konut
3
Buca Gençlik
3
Çerkezköy BLD
3
Çağdaş Batı İht.
4
BOTAŞ
4
Galatasaray
4
Beşiktaş
4
İstanbul Üni.
 
 
 
U18 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Fenerbahçe
3
3
0
6
*
Galatasaray
3
3
0
6
BOTAŞ
3
2
1
5
*
Düzce BLD.
3
2
1
5
Emlak Konut
3
1
2
4
*
Buca Gençlik
3
1
2
4
İST.Yıldızları
3
0
3
3
*
Ege Gelişim
3
0
3
3
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Beşiktaş
3
3
0
6
*
İstanbul Üni.
3
3
0
6
Çankaya Üni.
3
2
1
5
*
Çağdaş Batı İht
3
2
1
5
Çerkezköy BLD
3
1
2
4
*
Canik BLD.
3
1
2
4
Kocaeli Basket
3
0
3
3
*
A Koleji
3
0
3
3
 
 
13 MAYIS PAZARTESİ
Anafartalar Spor Salonu
1
A
12:00
Fenerbahçe – İstanbul Yıldızları Körfez
63 - 44
2
A
14:00
Emlak Konut Spor - BOTAŞ
44 - 77
3
C
16:00
Kocaeli Basket – Çankaya Üniversitesi
45 - 67
4
C
18:00
Çerkezköy Belediye - Beşiktaş
58 - 86
18 Mart Spor Salonu
5
B
12:00
Düzce Belediye – Ege Gelişim Sanat
85 - 29
6
B
14:00
Buca Gençlik - Galatasaray
39 - 106
7
D
16:00
A Koleji – Canik Belediyespor
40 - 71
8
D
18:00
Çağdaş Batı İhtisas – İstanbul Üniversitesi
29 - 77
14 MAYIS SALI
Anafartalar Spor Salonu
9
D
12:00
İstanbul Üniversitesi - A Koleji
117 - 50
10
D
14:00
Canik Belediyespor - Çağdaş Batı İhtisas
61 - 68
11
B
16:00
Galatasaray - Düzce Belediye
83 - 78
12
B
18:00
Ege Gelişim Sanat - Buca Gençlik
62 - 71
18 Mart Spor Salonu
13
A
12:00
BOTAŞ - Fenerbahçe
37 - 68
14
A
14:00
İstanbul Yıldızları Körfez - Emlak Konut Spor
44 - 55
15
C
16:00
Beşiktaş - Kocaeli Basket
84 - 33
16
C
18:00
Çankaya Üniversitesi - Çerkezköy Belediye
83 - 42
15 MAYIS ÇARŞAMBA
Anafartalar Spor Salonu
17
C
12:00
Kocaeli Basket - Çerkezköy Belediye
44 - 52 
18
C
14:00
Beşiktaş - Çankaya Üniversitesi
54 - 47
19
A
16:00
Fenerbahçe - Emlak Konut Spor
44 - 41
20
A
18:00
BOTAŞ - İstanbul Yıldızları Körfez
74 - 57
18 Mart Spor Salonu
21
D
12:00
A Koleji - Çağdaş Batı İhtisas
58 - 83
22
D
14:00
İstanbul Üniversitesi - Canik Belediyespor
77 - 41
23
B
16:00
Düzce Belediye - Buca Gençlik
93 - 48
24
B
18:00
Galatasaray - Ege Gelişim Sanat
81 - 22

 

 
GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Fenerbahçe
B1
Galatasaray
C1
Beşiktaş
D1
İstanbul Üni.
A2
BOTAŞ
B2
Düzce BLD.
C2
Çankaya Üni.
D2
Çağdaş Batı İht
A3
Emlak Konut
B3
Buca Gençlik
C3
Çerkezköy BL
D3
Canik BLD.
A4
İST.Yıldızları
B4
Ege Gelişim
C4
Kocaeli Bask.
D4
A Koleji
 
 
2. TUR MAÇLARI
16 MAYIS PERŞEMBE
Anafartalar Spor Salonu
25
2.Tur
12:00
BOTAŞ – Buca Gençlik
74 - 36
26
2.Tur
14:00
Düzce Belediye – Emlak Konut Spor
77 - 52
27
2.Tur
16:00
Çankaya Üniversitesi – Canik Belediyespor
56 - 36
28
2.Tur
18:00
Çağdaş Batı İhtisas – Çerkezköy Belediye
55 - 52
 
 
 
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
17 MAYIS CUMA
Anafartalar Spor Salonu
29
ÇF
11:00
Beşiktaş – BOTAŞ
68 - 62
30
ÇF
13:00
İstanbul Üniversitesi – Düzce Belediye
69 - 63
31
ÇF
15:00
Fenerbahçe – Çankaya Üniversitesi
82 - 68
32
ÇF
17:00
Galatasaray – Çağdaş Batı İhtisas
78 - 30
 
  
YARI FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
18 MAYIS CUMARTESİ
* Spor Salonu
33
*
12:00
BOTAŞ – Çankaya Üniversitesi
53 - 69
34
*
14:00
Düzce Belediye – Çağdaş Batı İhtisas 
85 - 53
35
YF
16:00
Beşiktaş – Fenerbahçe 
61 - 54
36
YF
18:00
İstanbul Üniversitesi – Galatasaray 
54 - 50
 
 
FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
19 MAYIS PAZAR
* Spor Salonu
37
7-8
10:00
BOTAŞ – Çağdaş Batı İhtisas 
56 - 42
38
5-6
12:00
Çankaya Üniversitesi  – Düzce Belediye
59 - 88
39
3-4
14:00
Fenerbahçe – Galatasaray
51 - 56
40
Final
16:00
Beşiktaş – İstanbul Üniversitesi
73 -  65
 

 

ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Beşiktaş
2
İstanbul Üniversitesi
3
Galatasaray
4
Fenerbahçe
5
Düzce Belediyespor
6
Çankaya Üniversitesi
7
BOTAŞ
8
Çağdaş Batı İhtisas

Yorumlar Okunma: 6242