U16 Erkekler Avrupa Şampiyonası - BasketFaul.com

U16 Erkekler Avrupa Şampiyonası

09-08-19 22:34

U16 Erkekler Avrupa Şampiyonası Cuma günü İtalya'nın Udine kentinde başlayacak. Statüye göre grup maçları sonunda bütün takımlar elde ettikleri dereceye göre 1-4, 2-3 olarak 16'larda eşleşecek, kazananlar çeyrek finale kalacak, kaybedenler Klasman Grubu'nda mücadele edecek. 

 

FIBA U16 ERKEKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI
 09 - 17 AĞUSTOS 2019 / İTALYA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Rusya
1
K.Makedonya
1
Slovenya
1
Bosna Hersek
2
İtalya
2
Letonya
2
Litvanya
2
Sırbistan
3
Almanya
3
İsrail
3
Estonya
3
Yunanistan
4
Hırvatistan
4
İspanya
4
Türkiye
4
Fransa

 

FIBA U16 ERKEKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
İtalya
3
2
1
5
*
İspanya
3
3
0
6
Rusya
3
2
1
5
*
İsrail
3
2
1
5
Hırvatistan
3
1
2
4
*
K.Makedonya
3
1
2
4
Almanya
3
0
3
3
*
Letonya
3
0
3
3
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Türkiye
3
3
0
6
*
Fransa
3
3
0
6
Litvanya
3
2
1
5
*
Sırbistan
3
2
1
5
Slovenya
3
1
2
4
*
Yunanistan
3
1
2
4
Estonya
3
0
3
3
*
Bosna Hersek
3
0
3
3

 

9 AĞUSTOS CUMA
1
B
15:15
Kuzey Makedonya - İspanya
57 - 61
2
C
15:15
Slovenya - Türkiye
52 - 74
3
B
17:30
Letonya - İsrail
56 - 76
4
C
17:30
Litvanya - Estonya
94 - 56
5
B
19:45
Bosna Hersek - Fransa
38 - 102
6
D
19:45
Sırbistan - Yunanistan
77 - 55
7
A
22:00
Rusya - Hırvatistan
58 - 65
8
A
22:00
İtalya - Almanya
66 - 63
10 AĞUSTOS CUMARTESİ
9
B
15:15
İsrail – Kuzey Makedonya
99 - 90
10
C
15:15
Türkiye - Litvanya
83 - 80
11
A
17:30
Almanya - Rusya
65 - 70
12
D
17:30
Yunanistan – Bosna Hersek
77 - 43
13
C
19:45
Estonya - Slovenya
63 - 69
14
D
19:45
Fransa - Sırbistan
69 - 67
15
A
22:00
Hırvatistan - İtalya
50 - 69
16
B
22:00
İspanya - Letonya
87 - 51
11 AĞUSTOS PAZAR
17
D
15:15
Bosna Hersek - Sırbistan
61 - 77
18
D
15:15
Yunanistan - Fransa
54 - 59
19
A
17:30
Almanya - Hırvatistan
61 - 69
20
B
17:30
İsrail - İspanya
55 - 74
21
B
19:45
Kuzey Makedonya - Letonya
64 - 53
22
C
19:45
Estonya - Türkiye
47 - 84
23
A
22:00
Rusya - İtalya
86 - 80
24
C
22:00
Slovenya - Litvanya
64 - 65

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
İtalya
B1
İspanya
C1
Türkiye
D1
Fransa
A2
Rusya
B2
İsrail
C2
Litvanya
D2
Sırbistan
A3
Hırvatistan
B3
K Makedonya
C3
Slovenya
D3
Yunanistan
A4
Almanya
B4
Letonya
C4
Estonya
D4
Bosna Hersek

 

SON 16
13 AĞUSTOS SALI
29
C1-D4
15:15
Türkiye – Bosna Hersek
87 - 65
31
D2-C3
15:15
Sırbistan – Slovenya
67 - 64
26
A2-B3
17:30
Rusya – K. Makedonya
70 - 45
28
B1-A4
17:30
İspanya – Almanya
62 - 60
30
C2-D3
19:45
Litvanya – Yunanistan
56 - 67
32
C1-D4
19:45
Fransa – Estonya
70 - 44
25
A1-B4
22:00
İtalya - Letonya
82 - 62
27
B2-A3
22:00
İsrail – Hırvatistan
65 - 66
 
 

 

ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
14 AĞUSTOS ÇARŞAMBA
40
Ç.Final
15:15
İspanya – Sırbistan 
72 - 71
36
Klasman
15:15
Almanya - Slovenya 
65 - 72
38
Ç.Final
17:30
Rusya – Türkiye 
73 - 70
34
Klasman
17:30
K. Makedonya - Bosna Hersek 
76 - 64
37
Ç.Final
19:45
Hırvatistan – Fransa 
78 - 80
33
Klasman
19:45
İsrail - Estonya 
83 - 53
39
Ç.Final
22:00
İtalya – Yunanistan 
64 - 63
35
Klasman
22:00
Letonya - Litvanya 
63 - 93

 

YARI FİNAL MAÇLARI & KLASMAN MAÇLARI
16 AĞUSTOS CUMA
46
5-8 lik
15:15
Türkiye - Sırbistan 
74 - 65
42
13-16 lik
15:15
Bosna Hersek - Almanya 
58 - 97
45
5-8 lik
17:30
Yunanistan - Hırvatistan
92 - 84
41
13-16 lik
17:30
Letonya - Estonya
71 - 62
48
Yarı Final
19:45
Rusya - İspanya 
53 - 81
43
9-12 lik
19:45
Litvanya - İsrail
93 - 80
47
Yarı Final
22:00
İtalya - Fransa
56 - 73
44
9-12 lik
22:00
Kuzey Makedonya - Slovenya 
80 - 87
 
 

 

FİNAL
17 AĞUSTOS CUMARTESİ
49
15-16. lık
12:00
Estonya - Bosna Hersek 
63 - 55
51
11-12. lik
14:15
İsrail - Kuzey Makedonya 
83 - 72
54
5-6. lık
15:15
Yunanistan - Türkiye 
62 - 75
52
9-10. luk
16:30
Litvanya - Slovenya 
91 - 77
50
13-14. lik
17:30
Letonya - Almanya 
79 - 67
53
7-8. lık
18:45
Hırvatistan - Sırbistan 
81 - 99
55
3-4. lük
19:45
İtalya - Rusya 
73 - 68
56
Final
22:00
Fransa - İspanya 
61 - 70

 

ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
İspanya (U17 Dünya Şampiyonasına katılacak)
2
Fransa (U17 Dünya Şampiyonasına katılacak)
3
İtalya (U17 Dünya Şampiyonasına katılacak)
4
Rusya (U17 Dünya Şampiyonasına katılacak)
5
Türkiye (U17 Dünya Şampiyonasına katılacak)
6
Yunanistan
7
Sırbistan
8
Hırvatistan
9
Litvanya
10
Slovenya
11
İsrail
12
Kuzey Makedonya
13
Letonya
14
Almanya (B Ligine düştü)
15
Estonya (B Ligine düştü)
16
Bosna Hersek (B Ligine düştü)

 

Yorumlar Okunma: 5267

ardahan escort bingol escort sivas escort agri escort kirklareli escort malatya escort corum escort sanal ofis bodrum rent a car düğün fotoğrafçısı ankara sanal ofis Türkçe Porno İzle Ataşehir escort Kadıköy escort Ankara escort Beylikdüzü escort