U20 Kadınlar B Ligi Avrupa Şampiyonası - BasketFaul.com

U20 Kadınlar B Ligi Avrupa Şampiyonası

11-08-19 20:41

Statüye göre üçer takımlı 4 grupta oynanacak maçlar sonunda üçüncüler 9-12 için oynayacak, ilk iki sırayı alanlar ise aralarındaki maçı da taşıyarak (puan olarak taşınmayacak, sadece ikili averaj eşitliğinde dikkate alınacak) yeni grup oluşturacak. Grupta ilk ikiye kalanlar yarı finale yükselecek ve ilk 3 takım A Ligi'ne dönecek.  

 

FIBA U20 KADINLAR B LİGİ AVRUPA ŞAMPİYONASI
03 - 11 AĞUSTOS 2019 / KOSOVA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
İzlanda
1
Ukrayna
1
Kosova
1
Finlandiya
2
Hırvatistan
2
İrlanda
2
Türkiye
2
Yunanistan
3
İsrail
3
Büyük Britanya
3
Romanya
3
Bulgaristan

  

FIBA U20 KADINLAR B LİGİ AVRUPA ŞAMPİYONASI
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Hırvatistan
2
2
0
4
*
İrlanda
2
2
0
4
İsrail
2
1
1
3
*
Büyük Britanya
2
1
1
3
İzlanda
2
0
2
2
*
Ukrayna
2
0
2
2
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Türkiye
2
2
0
4
*
Finlandiya
2
2
0
4
Romanya
2
1
1
3
*
Bulgaristan
2
1
1
3
Kosova
2
0
2
2
*
Yunanistan
2
0
2
2

 

3 AĞUSTOS CUMARTESİ
1
A
17:30
İzlanda - Hırvatistan
55 - 76
2
B
17:30
Ukrayna - İrlanda
53 - 63
3
C
20:00
Türkiye - Kosova
87 - 49
4
D
20:00
Finlandiya - Yunanistan
81 - 57
4 AĞUSTOS PAZAR
5
C
17:30
Türkiye - Romanya
80 - 69
6
D
17:30
Yunanistan - Bulgaristan
58 - 64
7
A
20:00
Hırvatistan - İsrail
58 - 49
8
B
20:00
İrlanda - Büyük Britanya
72 - 58
5 AĞUSTOS PAZARTESİ
9
B
17:30
Büyük BritanyaUkrayna
58 - 53
10
D
17:30
Bulgaristan - Finlandiya
41 - 70
11
A
20:00
İsrail - İzlanda
78 - 63
12
C
20:00
Romanya - Kosova
100 - 47

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Hırvatistan
B1
İrlanda
C1
Türkiye
D1
Finlandiya
A2
İsrail
B2
Büyük Britanya
C2
Romanya
D2
Bulgaristan
A3
İzlanda
B3
Ukrayna
C3
Kosova
D3
Yunanistan
 
 
 

2. TUR GRUPLARI

E GRUBU

O

G

M

PUAN

*

F GRUBU

O

G

M

PUAN

İrlanda

3

2

1

5

*

Finlandiya

3

3

0

6

Büyük Britanya

3

2

1

5

*

Bulgaristan

3

2

1

5

Hırvatistan

3

1

2

4

*

Türkiye

3

1

2

4

İsrail

3

1

2

4

*

Romanya

3

0

3

3

 

KLASMAN GRUBU
G GRUBU
O
G
M
PUAN
Ukrayna
3
3
0
6
İzlanda
3
2
1
5
Yunanistan
3
1
2
4
Kosova
3
0
3
3

 

2. TUR
7 AĞUSTOS ÇARŞAMBA
13
9-12. lik
15:00
İzlandaYunanistan
67 - 55
14
9-12. lik
15:00
UkraynaKosova
94 - 34
15
A2-B1
17:30
İsrailİrlanda
61 - 55
16
C2-D1
17:30
RomanyaFinlandiya
45 - 91
17
A1-B2
20:00
Hırvatistan Büyük Britanya
67 - 89
18
C1-D2
20:00
TürkiyeBulgaristan
58 - 70
8 AĞUSTOS PERŞEMBE
19
B2-A2
17:30
Büyük Britanyaİsrail
67 - 47
20
D2-C2
17:30
BulgaristanRomanya
82 - 73
21
B1-A1
20:00
İrlandaHırvatistan
66 - 53
22
D1-C1
20:00
FinlandiyaTürkiye
62 - 53
9 AĞUSTOS CUMA
23
9-12. lik
20:00
Kosovaİzlanda
63 - 97
24
9-12. lik
20:00
YunanistanUkrayna
45 - 52

 

 

YARI FİNAL MAÇLARI & KLASMAN MAÇLARI
10 AĞUSTOS CUMARTESİ
25
5-8 lik
17:30
Hırvatistan – Romanya
72 - 69
26
Yarı Final
17:30
İrlanda – Bulgaristan
58 - 68
27
5-8 lik
20:00
Türkiye – İsrail
80 - 83
28
Yarı Final
20:00
Finlandiya – Büyük Britanya
86 - 69

 

FİNAL
11 AĞUSTOS PAZAR
30
9-12. lık
12:30
İzlanda - Ukrayna 
47 - 61
29
9-12. lık
15:00
Kosova - Yunanistan 
55 - 79
31
5-6. lık
15:00
İsrail - Hırvatistan
61 - 70
32
7-8. lik
17:30
Türkiye - Romanya
86 - 56
33
3-4. lük
17:30
İrlanda - Büyük Britanya
60 - 57
34
Final
20:00
Finlandiya - Bulgaristan
75 - 80

 

ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Bulgaristan (A Ligi'ne yükseldi)
2
Finlandiya (A Ligi'ne yükseldi)
3
İrlanda (A Ligi'ne yükseldi)
4
Büyük Britanya
5
İsrail
6
Hırvatistan
7
Türkiye
8
Romanya
9
Ukrayna
10
İzlanda
11
Yunanistan
12
Kosova

Yorumlar Okunma: 3958

ardahan escort bingol escort sivas escort agri escort kirklareli escort malatya escort corum escort sanal ofis bodrum rent a car düğün fotoğrafçısı ankara sanal ofis Türkçe Porno İzle Ataşehir escort Kadıköy escort Ankara escort Beylikdüzü escort