Erol Özmandıracı istifa nedenlerini anlattı - BasketFaul.com

Erol Özmandıracı istifa nedenlerini anlattı

21-06-20 23:53
Galatasaray Basketbol Şubesi eski yöneticisi Erol Özmandıracı kendisinin ve arkadaşlarının istifasıyla ilgili olarak SportsTV'den Levent Yavuz'a açıklamalarda bulundu.

* Buradaki hedefimiz ve görevimiz, Ömer Cansever ve Mahmut Recevik ile beraber, başkanımızın yanında ona bu zor günlerde destek olmaktır.

* Ömer Yalçınkaya, Yusuf Günay tarafından destekleniyor. Bunun sebebini anlayan bir basketsever yok. Ne Galatasaray'da, ne de genel olarak. Biz Galatasaray basketbolunun dinamiklerini anlattık. Maddi manevi tüm sorumluluğu almak istedik.

* Işıl, Tilbe ve 5 oyuncunun kadın takımında imzasını istedik. Efe ve Ertuğrul hocalar ile kontrat imzası istedik. Ömer'in ayrılmasını ve şubenin altyapıdan başlayarak yeniden yapılanmasını istedik. Ancak kendisi ile görüşmeler Ömer Yalçınkaya noktasında tıkandı.

* Ertuğrul hocaya verilen bütçeyi kabul etmedik. İmkansız dedik. Galatasaray'a yakışmaz dedik. Maalesef kabul edilmedi. Başkanımıza bunlar anlatılmayınca ipler koptu. Biz başkanımız ne derse onu yaparız. Kendisi konuyla ilgili bize ne talimat verirse onu yaparız.

* Başkanımız haricinde 2. Başkanımız Abdurrahim Albayrak ile konuşmak isteriz ancak kendisi toplantıya katılmadı. 

* Başkanımızın söylemediği talimatları bize sanki başkanımız söylemiş gibi iletildi. Başkanımıza saygımız sonsuz ancak kişilerin yetkileri maalesef başka kişisel amaçlar için kullanılmasına asla izin veremeyiz. 

Yorumlar Okunma: 3180